Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasim, tahle kategorie nikdy nemela vzniknout, EA hry jsou nejvetsim hernim pruserem doby. Dokud hra neni hotova, nemela by se vydavat a uz vubec ne prodávat, pak vznikaji neverending story jako DayZ. Kazdopadne tento blbej trend se dostatecne znemoznil takze casem snad opadne.
  • Toto je podla mna jeden z dovodov preco sa omiela ze herny trh ako aj novinarcina ide do prdaku. Ako hodnotit EA tituly ako best of roku je dost uchylne. Vypichnut zopar dobrych EA hier ktore povedzme v danom roku nejak vyznamne pokrocili alebo konecne presli do finalneho stadia (ehm) v normalnom clanku, nic nepoviem. Ale hodnotit EA hry ako best of ?? Sak polovica z tych hier nemusi ani nikdy finalne vyjst, nehovoriac ze kopec z nich sa pred rokom mohla hrat uplne inak a za rok to v podstate mozu byt uplne ine hry (obsahovo, herne, mechanikou) s rovnakym nazvom.
  • boulder dash byl fajn mix akce a taktiky, to by mohl nekdo i remakenout *5*
  • Na druhou stranu nikdo nikdy nikde nestanovil, jak má správny Early Access vypadat, takže pro někoho je problém rok, pro někoho dva a někomu je to u zadnice
  • Tyvole, co to je za diskuzi smažáků? Smažte to někdo
  • No, a pak jak mam vedet, jestli to teda stoji oproti prvnimu Witcherovi za neco, nebo ne.

    Kdyby prvni nebyl jeden velky fetchquest, asi bych ho dohral. Ikdyz univerzum me vubec nechytilo.
  • OK budu si pamatovat *5*
  • Mart9
    Máme radši, když se nám říká maďaři *15*
  • To bys nejdrive musel ty "kvalitni nazory" mít čobole.
  • Mart9
    Jo, ale spíš mi dávej plusy, ať jsou mé kvalitní názory Top.
  • Asharak
    No nevím, podle mě je Space Engineers Early Access fail, protože pořád nevyšel, zato Dirt Rally začal a dokonce vyšel v ten samý rok.
    Samo je tu pořád otázka náročnosti a při jaké fázi vývoje vstoupili do E.A., ale i tak...
  • Uz je to lepsi? *3*
  • Ale ten produkt nevysel ... tahle anketa neni o novem EA, ale o tom ktery v tomto roce nejvic/nejlepe postoupil ...dle tve logiky by defakto ani EA, ktery vyjde nekdy ke konci roku nemel sanci se do zadne ankety dostat, protoze z pravidla az casem hra ukaze jakou cestou pujde a treba zrovna TLD byl minuly prosinec v uplne jinem stadiu nez letos ...ta hra se dost zmenila a proto je tady, protoze je tam videt kus prace. Navic je tu prece ctenarska anketa kde se muze kazdej ctenar vyjadrit dle libosti
  • MARTASLJ19
    Mišo je to choré, čo tu rozprávaš, vidno, že si si zvýšil dávku drog od nového roku + PS 4 ti vymyla mozog úplne
  • Mart9
    To umíš jenom mínus 20? Mám tu borce, který mi umí přidat od 60 do 100 souhlasných hlasů, tohleto je slabota ti řeknu.
  • Konecne si to priznal. Sice pozde, ale prece.
  • Mart9
    jj, ve skutečnosti jsem slovák a tady si z vás 3 roky dělám srandu
  • Mas pravdu, je to videt ze ses čobol co si tady hraje na čecha *5*
  • Jenže lidi tu nadávají, že tam není Dirt Rally, které ale už v early access není. Stejně tak Prison Architect.
  • Darkest Dungeon je dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit