Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za vypatlanou kategorii?! Kouknu na viteze. Aaha! pomoct kamaradovi. Tak to jo *3*
  • Rimworld?
  • michaliuz18
    martas, ja viem ze mas 2 ucty ,na jednom pises cesky a na druhom slovensky :D
  • Sokoban? Ta hra jak posouváš bedny? To si pamatuju, jak jsem hrál snad ještě na základce v roce 1990 na 286-tce s ještě zeleným monitorem - první PC, se kterým jsem přišel do kontaktu. Nebyla to špatná hra, ale tenkrát jsem si ujížděl spíš na Boulder Dash a později Supaplex
  • MARTASLJ19
    Neber tie drogy, ty kok***** *1*
  • Mart9
    Je to vidět *5*
  • MARTASLJ19
    U mňa jednoznačne Black Mesa. Fakt excelentná práca, už len dokončiť tú Black Mesu.
  • sokoban, a nic jinyho, vsechno ostatni je pro deticky....
  • MARTASLJ19
    On si ťa pomýlil so mnou *1* Ale tak on berie drogy, tak to treba brať s rezervou.
  • Space Engineers mam rad, ale tohle je krapet nefer. Nej 2015 by fakt melo byt nej 2015 nebo snad nekdo da do nej hra roku 2015 treba Manic Miner? *8*
  • Souhlas, to samý např. The Long Dark. Článek by se měl jmenovat spíš "nejlépe opečovávané early access hry"- Když něco označím jako produkt roku, tak se tak nějak čeká, že bude řeč o produktu ROKU, v kterém vyšel :)
  • Jj takový ten naschval sebe ztrapňující humor co provozuje např tydýt Pavlásek *4*
  • Pro mě je to Squad. i když vyšel do EA až v půlce prosince. Mazec. Druhej Dirt Rally. taky mazec *14*
  • Batman: Arkham Knight. Pravidelné patche, spousty omluv od tvůrců, stažení ze samotného prodeje, aby hra nikoho nepohoršovala a spousta updatu ještě přijde. Zkrátka nejlepší early access hra. *5*
  • Asharak
    Co to je, že Best of 2015 a v něm Space Engineers, které vyšlo v E.A. r. 2013 *15* *1*
    Článek nominovat na novinářský fail *3*
  • Asharak
    A naopak Space Engineers je pravá E.A. hra, protože nikdy nevyjde co *1*
  • prej z premiry virtualnich infarktu nikdo z hrajicich nemel silu za nej bojovat *5*
  • Proč tam není Darkest Dungeon?
  • Dirt Rally logicky nemuže byt ve vyberu protože 1. hra už vyšla 2. jedna se o menšinový žánr ktery moc lidi nezajima
  • Neni nutny nic prekladat pres translator a hrat si tady na čecháčka čobole. My slovensky rozumime *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit