Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, prostě měl vyhrát Bloodborne a všichni, co si myslí něco jinýho, jsou sr*či! *1*
  • Chim
    Tak pochopitelně to měl vyhrát Pillars of eternity ale Zaklínač... no budiž, mohlo to dopadnout i hůř. Ale co v této kategorii dělá Fallout, to fakt nechápu.
  • Souhlasím. Dát letos na první místo cokoliv jiného, by podle mě byla trapná póza (viz TotalBiscuit).
  • Jak se říká mezi slepými jednooký král. I když já bych to možná dal radši Falloutu 4.
  • Jo bethesda rozhodne něco utopila, F 4 prodala vic nez polaci zaklinace..tomu rikam něco utopit..lol
  • Vogon
    Naolejujte si stříbrné meče prvotřídním olejem proti zlobrovitým, v téhle diskusi to bude dřina.
  • Hmm..letošní asi tezko..sakra..proste minulej rok :)
  • necekane vitezstvi ,,skoda jen F4 ,bethesda opet nezklamala v tom jak utopit znacku *3*
  • Tak akýsi online mód či čo to je, už na svete je
  • Na seznamu jsou výborné hry. Přestože je Zaklínač skvělý, jako RPG roku bych já osobně vybral Pillars of Eternity, protože je to skutečné RPG se vším, co k tomu patří. Ale volbu chápu a v podstatě s ní nemám problém. U mě vyhrál Pillars of Eternity.
  • Tak hlavne ze ne Undertale..i když Vědmák 3 ma u me tak 8/10 a rozhodne to moje nejlepší letošní rpg není.
  • Človek by chcel poprosiť o civilizovanú diskusiu - ak sa vám páčila, iná hra, napr. Bloodborne, Pillars of Eternity, atď. ok, každému sa páči niečo iné a to je dobre a mali by sme sa pokúsiť rešpektovať názory druhých a netlačiť nasilu svoje názory..

    Človek vie napísať dôvody, prečo sa mu páčila tá alebo iná hra bez toho, aby musel urážať inú hru a jej fanúšikov, ok?..
    Ja som napríklad nehral Bloodborne, ale istotne verím tomu, že to je vynikajúca hra.. u mňa vyhral Z3 ale nemám žiadne výhrady, ak niekde vyhrá kategóriu RPG 2015 alebo hra roka 2015 Bloodborne.. to isté by mohli aj fanúšikovia iných hier ako Z3, ako taktiež to čakám aj od fanúšikov Z3.. nemôžme obdivovať všetky skvelé RPG hry, ktoré nám dal rok 2015 bez toho aby sa táto diskusia na Games zase zvrhla na nepeknú paródiu diskusie?
  • Nečekaně ale zaslouženě. Jestli se nepletu tak DA:I dostalo 9/10 a vyhrálo minulý rok. Toto je o třídu lepší a i přes ten hype to nedopadlo jako Fallout 4, od kterého se čekalo více.
  • Kr.Pa
    Uvidíme, co ještě oznámí pro Zaklínače tento rok, mohly by udělat nějakou online verzi gwentu, popularitu si to udělalo.
  • MalyZeli
    Tak to jsem vubec, ale vuuubec, necekal :)
  • Draken69CZ
    Tak a tady to teprve začne *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit