Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LittleEnglishGames
    Za mě je vítězem Bloodborne a tady je můj gameplay a videorecenze:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ia0K2szfXc4
  • Pillars a Hong Kong.
  • Je to schyzoidní. Nejlepší RPG samo popírá žánr, jelikož můžete hrát za jedinou postavu a povolání máte předem dané.
  • Prectete si poucnou diskusi ke hre roku: https://mobile.facebook.com/notes/zaklínač-3-divoký-hon-czsk/seznam-změn-patche-112/809988932460606
  • Ne, me vadi, ze ta hra je neustale zbugovana a nehratelna, i po takove dobe. A ze ty patche dalsi veci rozbiji.
  • https://www.youtube.com/watch?v=4YKcoPGUHa4
  • Hmmm ne, nemáš pravdu.
  • samozřejmě kdybys chápal psaný text, bavím se i o herních mechanikám, ty jsou v Zaklínači nedodělané. Jinak ti přeji hezou směnu v balíkárně a budu se těšit na tvou odpověd ve tři v noci *15*
  • uklidni se a zajeď si do Skellige a dělej hlavní linii, odjezd do Skellige ma výšší doporučený qeust než další navazující. Až tak je hra dodělaná, absolutně nedodělané XP, leveling, rozmístění qeustů.
  • hezky sis zase nakálel do úst. Zaklínač na konzoli půl roku FPS dropy k 15 FPS, než to CDP opravil *15* Bloodborne všichni strhali % za dlouhé loadingy, bohužel infantilní pohádce z Polska za mizerný technický stav nikolik. O buglých mutagenech ani nemluvě...
  • S vítězem naprostá spokojenost. Bylo jasné, že jedna z nejlepších her historie musí tohle vyhrát. Ale pro mě osobně to je vůbec ta nejlepší hra co jsem kdy hrál :-)
  • Co to meleš? Tohle vůbec není pravda.
  • Craftění jakéhokoliv druhu je ve Sykrimu úplně zbytečné.
  • Hele grotesko, ja tvrdim, ze 4K monitor 24" pozorovany z pul metru ma stejne jemny obraz jako 40" TV s 720p pozorovana z 2,5 metru a to tak je, to je jednoducha fyzika ze zakladni skoly. Groteskni je, kdyz clovek, ktery ma zakladku za sebou, to stejne nechape.

    Bloodborne a F4 jsou moc dobre RPG, proto take ziskavaji tituly hra roku, nejlepsi rpg roku a kde nevitezi, tam se dostavaji alespon na nejvyssi pricky a do nominaci. Groteskni je, kdyz se to nekdo snazi poprit a pritom to ani nehral a nic o tech hrach nevi.
  • Rank je oceneni hrace, neni to level postavy. Matchmaking neni soucast herniho prostredi. Mit ulohu a hrat roli neni to same. Svet bez pribehu a dobrodruzstvi, kontinualniho progresu se s rpg take moc neslucuje. U CS je snadne rict, ze to neni RPG. Ale u Destiny bych uz vahal.
  • vsechny smrtelny nejsou, minimalne ten gandalf v uvodu sejmout nesel

    manual, si trosku v jiny dimenzi, ja mel tenkrat rip

    nehodlam hodnotit hry, jak se hrajou po 10 letech a stovkach patchu, modu a dlcs, to by pak mohly bejt treba i skyrim nebo mass effect 3 vyborny rpg, hodnotim, co jsem hral
  • del0
    Člověk, který tvrdí, že 4K monitor má stejně kvalitní obraz jako HD TV ze 3 metrů a že Bloodborne a Fallout 4 jsou dobré RPG, chce argumenty. Tak to je solidní groteska. *15*
  • del0
    "hra má být dodělaná při uvedení"

    Jistě haháčku. A proto měl Bloodborne při vydání nechutně dlouhé loadingy, při kterých bych si stihl uvařit a možná i vypít kafe, o problémech s fps ani nemluvim. Se divím, že si se jěště tím trusem, co tu neustále vypouštíš z anonymních úst, nezadávil. Asi máš hodně silný pajšl. Jako správný troll. *15*
  • dva nezávislé zdroje se shodují na tom, že šlo do hypu více než do hry, mně to stačí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit