Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tobě vadí, že na tu hru nese*ou a opravují chyby?... nejsi trochu vadný? hra bez bugu neexistuje... a u tak rozhlehlé hry jako je zaklínač se dalo očekávat mnohem víc bugů, než kolik jich bylo, navíc kdyby sis přečetl ReleaseNote, tak by si zjistil že se často jedná o vzácné chyby... to jsou chyby které se projevují jen za určitých podmínek, a u převážné většiny lidí se nedějou...

    já hru dohrál celou i s datadiskem, a neměl jsem jediný problém... vím že né každý neměl to štěstí, ale Zaklínač rozhodně nepatří, a ani čerstvá verze po vydání nepatřila, mezi zabugované hry...

    co se týká velikostí Patche, tak tohle je v dnešní době normální, pokud opravují chyby v datech... např. pokud hrábneš na jediný vertex v modelu, musís do Patche poslat celý model v celku, textury, zvuky atd, jsou na tom stejně, o mapě ani nemluvim...
  • jo a nesmrtelny npc, to me irituje ve vsech hrach dodnes
  • jestli si to dobre pamatuju, tak me v bg2 krome slepyho drzeni se d&d pravidel iritoval level cap

    na to jsem do dob beegees snad nikde nenarazil, vetsinou rostla potreba zkusenosti tak, ze se postup ke konci temer, ale jen temer, zastavil

    tam jsem si jeste poradne nerozjel ani planovanej dualclass a smolik *6*
  • jedinej legendarni je tak akorat bg2, a ten ja treba uz ani nepamatuju, i kdyz jsem ho tenkrat hral a dohral, spatny to nebylo, ale asi ne tolik, kdyz treba fallout mam obcas nutkani dat si zase znova

    o zbytku uz jsem mluvil, dragon age mel takovej hype, ze z toho bylo nakonec akorat tak rozcarovani, prumerna fantasy s klasicky bioware nepodstatnyma volbama v rozhovorech

    celkem by se dalo souhlasit s drizztem v tom, ze pod ea uz meli jen sestupnou tendenci
  • CS:GO je RPG? Máš tam Ranky ty by mohly znamenat Level, prostředí reaguje na tvůj rank (Matchmaking) příběh to nemá a každý má svoji úlohu
  • Tak ten south park bude moc porovnat s tím od Ubi
  • Fallout 4 je lynčovaná hra, mám jí dohranou ale ještě bych se v ní proháněl i dneska, nemít desku na reklamaci
  • Bioware udělali Baldur's Gaty, Kotor, Masseffecty, Jade Empire a Dragon Age, ti nemusí udělat už nikdy nic, u těchle her totiž na zadnici už sedím skoro 20 let, obsidian žádnou takovou památnou hru neudělal, jako stick of truth fakt sorry... kdyby to nebyl southpark, zdaleka to nemá takový úspěch. Obsidian nikdy nevytvořil legendární hru o které by se vzpomínalo 18 let po vydání a není to jenom tím že ta firma je "jenom" 13 let stará. Hry od Obsidianu mě baví, ale Bioware už nikdo nevezme titul nejlepšího tvůrce RPG všech dob, zatímco Obsidiani se nikdy nezbaví nálepky tvůrce nejlepší pokračování her, když nám udělali assety a engine jiné firmy. Od doby co odešel Muzyka úplně z firmy jsem nervózní, ale novému ME dám šanci
  • Hral jsem Zaklinace, Bloodborne a Fallout 4, u Zaklánace Vaham, zbytek je RPG a dobre RPG. A jsem zvedav na argumenty, proc tomu tak neni.
  • Nehral jsem ho, takze nevim, ale asi ne, nebo prostredi nejak reaguje na level tve postavy, maji nepratele svuj level? Ma to vubec nelinearni prubeh a muzes ten svet nejak ovlivnovat a hrat v nem svou roli? Na povazenou je to spis se Zaklinacem, jestli je to RPG nebo adventura.
  • Je to rpg, mas tam vyvoj postavy, prostredi na to prislusne reaguje, muzes tam hrat ruzne role.
  • Tak nejlepsi hre roku vysel dalsi, nevim uz kolikaty, patch. Asi dvanacty. A zase je obri, 18 GB ke stazeni. Tohle si vazne oceneni hra roku nezaslouzi. Fallout je bugy taky prolezly. Takze nejlepe mi vychazi Bloodborne, vyborna hratelnost, vyborny design, komplexni hra a pritom technácky v pohode. Co vic si prat.
  • Vojta_Ilavsky
    Ortel je s r a č k a.
  • Dragon's Dogma
  • tak urcite, to je snad v tom rpgcodex zebricku od nich nejvejs, ale uved jsem takovy ty ulety daleko jinam od jejich predchozi tvorby, ze ani to nepokazili

    i kdyz pravda, to taky neni zrovna party based fantasy rpg *5*
  • za mě taky rozhodně Zaklínač, ale záleží spíš co od té hry čekáš...

    pokud chces sandbox, kde můžeš hrát za cokoliv a dělat víceméně cokoliv, i za předpokladu že to nebude dávat velkej smysl, tak Skyrim...

    ale pokud chces fantasy s uvěřitelným světem, zábavnými questy a suprově vypráveným příběhem, tak zaklínač...
  • del0
    + New Vegas *5*
  • Letos je to opravdu těžké. V roce 2015 se vyrojilo spoustu výborných RPG. První místo je ale bez debaty Bloodborne. Druhé určitě Xenoblade Chronicles X a třetí místo je samozřejmě Pillars of Eternity.
  • Takže Battlefield je vlastně taky RPG...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit