Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dasik
    Mně přišlo právě Skellige naprosto úžasné... Mám z něj nejvíc screenshotů a má nádherný soundtrack.
    Bělosad taky super, Velen horší, ale je to válkou zničená země nikoho, tak čemu se divit. :)
  • Za me bloodborne,ale s geraltem taky zadnej problem.
  • bg2 mozna, jade empire konzolova blbinka, prvni zklamani od bioware, mass effect sem tam, 2 priserne nudna, 1 celkem solidni rpg, trojka neco mezi, proti 2 zlata, ale predcasne vydana a vykuchana pro dlc
  • ano, nwn2 a datadisky mám velmi rád. Já přece netvrdím, že Obsidian dělá špatné hry. Jen myslím, že Bioware dělalo lepší - KOTOR1, Mass Effect, Baldurs Gate 2, Jade Empire
  • Lima
    Dostáváš expy za jakkoukoliv svoji činnost, zabíjení, objevování, odemykání, hackování, ukecávání, a přitom leveluješ svoji postavu skrze perky....a tohle všechno je průvodním znakem normálního fungujícího RPG. Takže tvoji poznámku nechápu.
  • a mimochodem, nechvalil si tu donedavna a i nwn2 a datadisky?
  • southpark stick of truth nebo alpha protocol, to je prave na obsidianu obdivuhodny, at sahne na cokoliv i z uplne jinyho sveta, dokaze to povysit na klenot

    bioware dela to samy porad dokola a na zadnici si z toho clovek nesedne
  • s žebříčkem her na Tiscali souhlasím, jenom Fallout 4 bych tam nedal, protože to nepovažuji za RPG.

    Kdyby se to nejmenovalo Fallout a kdyby to autoři nevydávali za "RPG" ale za střílečku, tak by to většina lidí považovala za dobrou hru, ale Fallout 4 prostě není RPG.
  • Obsidian dělá dobré pokračování, originální hry mají porodní bolesti a bugy, které se nevyhnuli ani PoE, ač je to u mě RPG roku
  • hry na Wii U patří do minoritní skupiny, bohužel...
  • ja proti jednicce nic moc nemam, jen je to takovy rpg pro zacinajici, hodne linearni

    i kdyz nedavno jsem to dojel jako pure evil a na konci jsem mel pobity skoro vsechny z party a zbytek zbabele utek *1*
  • porad sem davas ten zebricek z rpg codexu, tam jednicka taky ztraci nekolik desitek mist
  • Tak to je to otřepaný téma který KOTOR je vlastně lepší, někomu se líbí komplexdnější svět a někomu lepší scénář
  • jo, jednička je o ligu výš - jednak byla první, jednak má mnohem lepší příběh
  • staci se mrknout na kotor1 vs 2, na stejnym hristi, ale obisidian o ligu, dve vejs
  • Dasik
    1) Planescape: Torment
    - Jediná hra, o které s čistým svědomím opravdu můžu říct, že mě reálně ovlivnila. Úžasný příběh o hledání smyslu života se spoustou ponaučení...
    2) Vampire: Masquerade - Bloodlines
    - Perfektně zpracovaný gothic-punkový upírský svět, zatím asi nejlépe vůbec. Klany, mytologie, politika, všechno dává smysl a je výborně vykreslené. Dva nejděsivější questy všech dob a zatím největší znovuhratelnost ze všech her, které jsem hrál, protože každý klan má úplně jiné schopnosti a u dva z nich dokonce i rozhovory.
    3) Arx Fatalis
    - Na výběr pro třetí místo jich je fakt hodně. Miluju Zaklínače, Fallout, Elder Scrolls, Mass Effect, Baldur's Gate, pak třeba Mafii a Bioshock, i když to moc nejsou RPG, a spoustu dalších. Ale Arx je naprosto jedinečný a už skoro 10 let čekám na něco podobného a pořád nic...
    Dokonalý systém runové magie, kdy člověk musí nejdřív najít runu s určitým významem a pak tvořit kouzla kreslením kombinací nalezených run myší na obrazovku (např. Mega+Movis=sprintování, Nhi+Morte+Cosum=zrušení pasti). Nestačí jen zmáčknout nějaké nadefinované tlačítko, je třeba fakt kreslit myší (3 kouzla jde předpřipravit)! Spolu s tím, že se celá hra odehrává v podzemí, každé patro je unikátní (jak architektonicky, tak i obyvateli) a příběh je taky moc fajn, můžu jen doporučit všem, kdo tuhle hru ještě nehráli. ;)
  • pro mně osobně Bioware > Obsidian, myslím samozřejmě Bioware před akvizicí EA. Sám jsem moc zvědavý, co vyleze z Mass Effect Andromena a zda Bioware dopadne stejně jako Westwood
  • krom Dark Souls jsem žádné nové jrpg nehrál (a DS je sice japonské, ale snaží se napodovat wrpg). Hrál jsem spíš ty starší - FF6, Chrono Trigger, Secret of Mana, Earthbound, Xenogears, Phantasy Star ... a všechny mají své nezapomenutelné kouzlo, jsou sice vesměs hrozně lineární (DS určitě ne), ale příběh stojí za to.

    Xenoblade Chronicles můžeš hrát na Dolphin emulátoru na Windows
    https://www.youtube.com/watch?v=7tWJxfDj8pQ
    Wii je hardwarově slabá konzole, takže emulátor to v pohodě zvládne
  • je to japonska uchylarna na nintendo, dostatecna munice pro hipsta fanboys
  • obsidian, narozdil treba od bioware, dela snad jenom samy lepsi hry

    vetsinou jsou nacpany obsahem, kdezto bioware dela obrovsky, ale prazdny svety

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit