Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi nemám nejoblíbenější. Jen široké spektrum oblíbený, které si rád zahraju znova. Z nabízených mě zaujal Zaklínač, Shadowrun a Pillars of Eternity
  • Jsem fundovaný kritik. Diablo laskavě nestrkej k něčemu jako je Risen :)
  • 1. Xenoblade Chronicles X
    2. Bloodborne
    3. Pillars of Eternity
  • del0
    1. Fallout 2 (král roleplayingu, svoboda, humor, replayabilita)
    2. Baldur's Gate 2 (high fantasy klasika, vztahy v partě, funkční alignment systém z d&d, tuny questů)
    3. Planescape Torment (příběh, lore, svět, postavy)
  • Falout 4 není rpg,ale akční sandbox s omezeným vývojem postavy.
  • del0
    Drizzt: K tomu jedinému klasickému RPG, které vyšlo jménem PoE. Zapomněl si na Age of Decadence.
  • del0
    Edge list all time žebříček. Hmmm. Spíš bych řekl žebříček konzolových her a i tak je to total fail. Není tam Xenogears, jediné FF co tam je, tak 12. MGS jenom 5 díl. Tak hlavně, že tam je Tetris, Mario a Minecraft v top 10. Snad nejhorší list, co sem kdy viděl... *7* To vypadá, jako kdyby to vygenerovali náhodně a pak si jen dali svoje oblíbené GTA5, DS a Last of Us na vrchol... *15* Tohle si musím někam uložit, dobrý fór.
  • del0
    "všichni víme, že skutečná RPG je Dračí Doupě a vše na počítači je kompromis"

    Jistě. Diablo je přece stejným kompromisem z pohledu "převedení RPG do počítače" jako třeba Baldur's Gate 2. To je jako tvrdit, že nemá smysl řešit, jestli je líp udělaný combat v DS nebo v nějaký indie srágoře, protože vše je jen kompromis a jediný kvalitní combat je reálný šerm.

    Bacha na tyhle argumentační fauly. *7*
  • To je výzva :)
    1. PS Torment - Příběh, bizarní postavy a setting, hromady subquestů.
    2. Final Fantasy - Příběh, combat system.
    3. Albion - skvělý setting mimozemského světa, grafické zpracování, příběh

    Pak samozřejmě klasiky, jako Wizardry, M&M (staré i nové), BG, IWD, NWN, Fallouty, Gothicy a hromada dalších, těžko bych hledal RPG vydané od roku 1989, které bych nehrál, ale 3 uvedené jsou moje srdcovka.
  • A Xenoblade Chronicles X tu není? Ani o něm není jediné slovo v textu? Tenhle web už začíná být ignorací opravdu kvalitních her trochu směšný.
    Je mi opravdu jedno, že se tu ta hra ani neumístila. Fakt nepotřebuji aby tu zrovna to či ono vyhrálo, ale tendenční články už mi vadí dost. Hlavně že tu čtu nad kdejakým DLC apod.

    Píšu to sem hlavně k vůli nám hráčům.
  • Tož souboje tu spíš beru jako nutné zlo. No na Skelige jsem zvědav. Bude potym ještě nějaká nová oblast, nebo to tam hra zapíchne?
  • pomalu se tady z toho stává další CSFD, každý je expert a má názor a podle něho tohle a tamto a vlastně velký prd. Normální debata vymizela a kdo nehraje RPG alespoň 10 let tak nemůže ani nic napsat, protože vlastně "není fundovaný". Tenhle žebříček dělají Games takže jde logicky o jejich názor, který nikomu nevnucují nebo neříkají že je jediný správný. V mém ideálním světě se hry nesrovnávají, pouze se hodnotí co je + a co -. W3 a DS se nedá srovnávat, to nikomu nedošlo? Jo, obě jsou RPG, ale každá míří ÚPLNĚ jinam přece. Passat a Ferrari 458 jsou taky obě AUTA, ale jaksi se srovnávat objektivně nedají že....Každý, naprosto každý jedinec na tomto světě má svůj názor, neexistují dva stejní lidé. Proto máme demokracii, kdy se zprůměrují názory a z zoho vyšel W3 jako best RPG. Teď už jen překonat své ego a nedávat hned v prvním komentáři svůj vlastní žebříček......95% čtenářů games nikdy nenapsalo jediný komentář, protože je jejich ego nenutí vyjadřovat svůj názor do anonymního éteru kde je to nakonec všem jedno. Pár jedinců si tady z diskuzí udělali soukromý prostor pro ukojení potřeby být s někým ve sporu...nebýt nasraný z práce kde taky nikdo nerespektuje většinu a furt pindaj tak sem ani nepíšu :)
  • Tož nechodím po každém otazníku, spíš se víceméně držím hlavní linky, ale občas narazím na nějaký větší boční úkol, co mě někam zatáhne, tam zas na další, no a dvě, tři hodiny v prrdeli. To se mi líbí. Bělosad asi docením až při druhém sjezdu, esi k temu dojde.
  • Mozna bys mel hulit trochu mit, nejak Ti to vyzralo pamet. I s community packem je to porad bida.
  • @ Můžeš mi říct co za lore je v Zaklínači 3? Jediný co si pamatuji, že to lore doslova pošlapávají. Geralt se chová jako naprostý, omezený tupec a terminátor, který by smetl všechny okolo. Mágové jsou pod úrovní Zaklínače, Geralt musí zachraňovat Mágy(naprostý logický nesmysl) Zaklínač používá střelné zbraně, Divoký hon z mystického přízraku naprosto směšný nepřítel.

    Vedlejší postavy skvělé napsané? Dobře baron je v pohodě, i když to není zrovna dvakrát originální postava a takových najdeme 10 do tuctu, ale řekni nějakou další postavu, kterou vytvořil CDP, protože já si na další nevzpomenu.

    Ano, filozofie a mystika je rozhodně lepší než laciný humor(oblékaní do ženských šatů) a než sprostá mluva a nahé cecky...
  • tak pod to se podepisuji ..morr je urcite nej dil serie.. hraji uz nejakych 11let a porad me bavi.. na obli sem se fakt tesil a nechal sem v nem spoustu hodin stejne jako ve skyrimu ale jak rikas..postupny upadek kvality..radeji se 100x vratim s radosti do 3dilu a zaposloucham se nad skvelou hudbou a projdu hezkym originalnim svetem nez 1 zvovu do skyrimu,kde chodim uz jen abych se podival na nejaky mod nez abych to hral od zacatku (cca 250hod) ..mozna by bethesda zase mela klesnout na dno aby se zacala snazit .... Jinak jeste doporucuji Arx fatalis , dark messiah of might and magic a mozna jen jako jednohubku ceskou Legii
  • trojka není tak hrozná, jak se obecně soudí. Ano, vyšla zabugovaná a to jí pokazilo pověst, ale to už je dnes passé. Má trochu horší souboje než jednička s dvojkou, ale jinak je to pořád Gothic.
  • Ještěže tu máme tebe, erudovaného hipsterského herního connoisseura.
  • 1) Gothic 1+2
    2) Oblivion
    3) Mount and Blade Warband

    Nedávno jsem koukal na retro gamesplay Gothica a je neuvěřitelný, co ta hra na svou dobu měla, zvláště počasí a činnosti NPC - začne pršet, všichni se jdou schovat, vytáhneš zbraň ve městě, ostatní ji vytáhnou taky, aby jsi nedělal blbosti... škoda že se nedrželi zajeté "formule" a zmrvili trojku...
  • Hry od Bethesdy mají určitě sestupnou tendenci. Morrowind > Oblivion > Skyrim. Určitě to hraj s Overhaul modem, který vylepší grafiku na dnešní uroveň. V Morrowindu jsem kdysi nechal 5 týdnů svého života (každodenní paření)

    https://www.youtube.com/watch?v=jf0jiOpD-AQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší