Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, takže částečne jsem se i trefil (s tím že Oblivion je takova zjednodušena verze Morrowindu). Jinak hodne z tech starších rpg jsem nehrál, což bych snad mohl i dohnat *7*
  • na PC bych to viděl asi takto, s tím že bych občas přeházel pořadí
    http://www.rpgcodex.net/content.php?id=9453

    krom toho by to chtělo přiřadit tam ještě jrpg
    http://www.gameranx.com/features/id/16096/article/top-25-best-japanese-rpgs-of-all-time/p/28/

    určitě xenogears, xenoblade chronicles, chrono trigger, earthbound, secret of mana, illusion of gaia, final fantasy serie, phantasy star, persona serie
  • těch je, nedokážu napsat nejlepší RPG, jelikož jsem jich hrál hodně těch dobrých a každé je něčím výjimečné.
  • Jaké jsou vaše nejoblíbenejší rpg všech dob a proč?
    1. Oblivion (Morrowind jsem nehrál ale asi by byl lepší) - Sandbox. V priručce Tod Howard psal: Mužete se stát čímkoliv chcete a žít jiný život v jiném svete. Hra toto splnila.
    2. Vampries Bloodlines - kvuli možnostem a že hra nebyla jen o soubojích
    3. Fallout 2 - svoboda hraní, možnosti, je to proste legenda
  • tak si to zhrnme: W3 je pribehova nuda kde len hladas NPC. Ignorujme skvelo napisane postavy, vedlajsie questy moznosti volby alebo lore. Narozdiel od DS, co ako som sa dozvedel je aj adventura, kde dvojriadkovy monolog lobotomickej NPC vedie k filozofickym debatam o symbolike. Hlavne ze je to mysticke za kazdu cenu, to je in...

    To ze sa ti W3 nepaci a DS ano je jasne snad vsetkym navstevnikom TG kedze to spomenies v kazdej diskusii kde sa len mihne W3.
    Obe hry maju svoje kvality aj zapory ale vyzdvihovat pribehovu cast DS, no taaak...

    btw DS mam rad koli atmosfere a hratelnosti a v 1 aj 2 mam nahratych cez 70h each...
  • dávám ti sto mínusek
  • Asharak
    Přesně! Možnost zabít Yenefer hned co ji poprvé uvidím. Budu hledat *15*
  • No ze by to bolo tym, ze je to Geralt a nie Conan? ;-) A ani Conan by nevrazil mec medzi zebra nejakej zenskej co by mu strelia facku, to si asi cital ineho Conana.
  • možná by z Geralta neměli dělat takového podpantofláka. Yenefer pískne a Gerarlt se běží přetrhnout, aby si sehnal nové šaty na ples, které budou barevně ladit. Yenefer Geralta teleportuje kamsi do jezera a on místo aby jí vrazil meč mezi žebra se pokorně připlazí omlouvat. To samé ty ostatní čarojějky. Conan by se takto nechoval.
  • to že to nejsou RPG tvrdíš ty, většina hráčů i herních webů je k RPG počítá. Nejmíň RPG je asi System Shock 2. Mass Effect je hybrid FPS a RPG, stejně jako Witcher je hybrid šermovačky a RPG. Kde vidíš ten rozdíl? Obě mají příběh (imho ME mnohem lepší), obě mají vývoj postavy atd. Dark Souls je hybrid plošinovky (ano, typu Prince of Persia nebo Another World nebo R-Type) a RPG. A co je na tom špatného? Diablo byla (ať se ti to líbí nebo ne) geniální hra - ten příběh byl opět velmi rudimentární, žádné rozhovory atd, ale kde Diablo excelovalo byl vývoj postav, loot a souboje. Diablo je velmi návyková a zábavná věc. D1 i D2 jsem projel do konce několikrát. D2 jsem však nikdy nedal na nejvyšší obtížnost.

    A ano, Lands of Lore i Realms of Arkania jsou skvělé RPG, stejně jako Ultima 5+6+7, Dark Heart of Uukrul, Albion, Ambermoon, Darklands a další spousta her. Nelze očekávat, že u takovýchto se všichni shodnout na všech titulech. Mně tam třeba chybí spousta jrpg - Xenogears, Chrono Trigger, Chrono Cross, Final Fantasy, Phantasy Star, Xenoblade Chronicles. Ti borci co to dělali jsou očividně PCčkáři.
  • smíř se s tím, že Dark Souls patří mezi nejlepší hry historie. Např. i The Edge magazín zařadil Dark Souls na první místo historie.

    http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=1117812
  • Asharak
    Ještě ne. Nejlepší je najít si prvky, které ti chybí nebo ti přijdu nic moc a zkusit je modifikovat. Zatím bych měnil jen obtížnost a možná lepší vyvážení zlata.
  • A jeste drobna technicka:
    lide, kteri do zebricku best RPG zaradi:
    Mass Effect 2, Deus Ex: Human Revolution, System Shock 2, Diablo II, coz nejsou RPG
    a dale o Diablu II, reknou, ze je lepsi nez Risen, Dungeon Master
    nebo o Skyrim prohlasi, ze je lepsi Betrayal at Krondor a podobne
    nebo nezaradi Lands of Lore, Realms of Arkania serii atd.
    ,budou stejne fundovani kritici jako jsi Ty. Pak se neni co divit, poradi v zebricku
    *7*
  • já si hlavně myslím, že to stojí opravdu herně za starou belu, že by se ta hra musela předělat kompletně od základu, aby se mohly využít mody, což bohužel nejde. Doporučuji Samíkovi max nějaký sweetFX, HD textury, Zakínač stojí na pixelech a na spousty custcén, takže jedině takhle by sis mohl dopomoci k lepšímu zážitku.
  • A proč si trollíku nepřečteš názory na nexusu? Neumíš anglicky nebo co?
  • proč kopeš sám do sebe?
  • Diky za dalsi fundovany nazor. A ted znas ty mody nebo ne? Jestli ne, tak se te tyka shodna odpoved jako predtim.
  • Ach ano, ted jsi mi to vyjasnil. Uz to taky tak "vydím". *5*
    Ach ne, vize se mi ztraci, porad je to hra, ve ktere se z 95% pouze kydli respawnovane priserky jako ve starych plosinovkach typu First Samurai nebo Prince of Persia, kde po smrti zacinate na predem definovanem miste.

    Jinak mas dobre naslapnuto.
  • většina modifikaci do jakekoliv hry stoji za starou backoru, většinou se jedna jen o praci nekoho kdo ma potrebu ukazat jak by to udelal on a pak ceka ze ho někdo za to pochvali. TES hry mají vždycky tisice modu, ale tak 5% z nich je skutecne prinosnych. potřeba ruznych lidi zanechat v nejake slavne hre svůj otisk je spis smesna, a ocekavani spousty lidi kteří si mysli ze teprve mody udelaji z nejake hry to prave je ještě smesnejsi. Ale jestli ma někdo pocit ze když si prida do hry deset novych zbroji nebo jeho kun bude mit ruzovy ocas a klobouk tak si tim udela hru lepsi, tak mu budiz prano. ale moc se plete. Vim to, protože jsem byl kdysi taky takovy.

    PS: a jo, vim ze par modu dela skutecne hry lepsi, tak není třeba mi to připomínat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší