Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je sice hezké, ale raději mám fakta :)
  • na každém šprochu pravdy trochu...
  • pokud mi ukážeš nějaké ofiko vyjádření někoho od CDP, klidně uznám svou neznalost... ale jinak je to pro mě "jedna paní povídala..."
  • Jestli se nepletu, že CDP narval více do hypu než do hry, potvrdil sám CDP.
  • chtěl jsem poukázat na to že informace z Gazety jsou vycucané z prstu... Realné čísla zná jen CDprojekt ;-)
  • ještě se omlouvám, abych byl přesný, nesedí 14 mega...
  • Edit: Mění to, že do hypu šlo více než do hry?
  • co to mění? Mění to, že to má rozpočet jako Metal Gear? Mění to, že do hypu šlo více než do marketingu? Takže proč jsi reagoval "3. :D :D :D :D :D :D :D :D :D"? Vysmíval ses sobě?
  • tak si poďme dát trochu matematiky, která JDho a pány z Gazety moc netrápí... tebe asi taky moc ne...

    z oficiálního vyjádření CD projektu víme, že vývoj včetně marketingu, stál 81 mega dolarů...
    Podle informací z Gazety, stál vývoj 32 mega + 35 mega marketing = 67 mega :)

    nehapruje nám zde tak trochu 13 melounů? ;-)

    jo a Risen 3 jsem nehrál, tak vůbec netuším proč ho zmiňuješ... a co se týka Metal Gearu V, tak cena odpovídá rozshahu a repetitivnosti hry...
  • Ten patch má 700mb, 18 je velikost všech patchů dohromady

    Bloodborne technicky výborné? Vždyť frame pacing je stále totální katastrofa. A to je to prosím graficky nenáročná exkluzivka.
  • http://www.eurogamer.cz/articles/2015-06-10-zaklina-3-byl-skoro-trikrat-nakladnji-ne-se-poitalo

    Tome jsi hlupák.

    "Tehdy firma věštila, že na vývoj hry padne aspoň 45 milionů zlotých, tedy 12 milionů dolarů. A na marketing tehdy tipovala 25 milionů dolarů, což se nakonec rovněž o deset milionů navýšilo"

    Takže ano, marketing stál více než samotná hra.

    JInak Metal Gear stál okolo 80 mega.
  • 3. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 1. Tuhle argumentaci můžu použít i na Risen 3.
    2. Tuhle argumentaci můžu použit i na Risen 3,
    3. CDP investoval do reklamy více než do vývoje hry. Vývoj hry stál podobně jako nový Metal Gear.
    4. Naprosto irelevantní.
  • to jsou zase kecy uplně mimo... líbí se mi jak to všichny papouškujou...

    tak už jen zkráceně:
    1. v moment vydání byla hra kompletní a dohratelná...
    2. jedná se o plně funčkní RPG, s levelováním, rozvojem postavy, craftováním, bohatými dialogy, příběhem a můžu pokračovat...
    3. CDprojekt do reklamy neinvestoval ani tolik, kolik bývá průměr u AAA her, většina článků a rozruchu kolem, vznikla zcela přirozeně, protože CDprojekt už dvakrát dokázal, že děla super tituly s nadstandartní péčí o hru...
    4. Zkus si třeba někdy udělat do nějaky hry pár modů... až uvidíš co to obnáší a kolik toho musíš znát, pak si budeš umět vážit kvalitní hry...
  • je to tak dodělaný, že hlavní linie má navazující quest doporučený lvl menší než předcházející. Navíc je to tak špatně nadesingované, že se ke questům okolo 11 lvl se dostaneš na 25lvl.
  • Pokud si muzes v CS:GO delat co chces a hrat roli jak psal typek, role playing game, tak ano, tak je CS:GO rpg :) levelovani postavy opravdu neni pruvodnim znakem RPG hry...
  • asi hrajes uplne jinou hru. levelling tam je naprosto skvele vyresenej a nejvic xp dostavas za splneny ukoly, coz te nuti je plnit. kdyz jdes plnit ukol, kterej je na pet levelu vyssi postavu, da se to splnit, ale je to dost hardcore. lepsi hru jsem nehral roky. asi ji nesmis jak mamlas stahovat, ale normalne si ji za par supu koupit. 30 ecek neni nic za takovej klenot herni historie.
  • *15* hra má být dodělaná při uvedení a Zaklínači chybělo tak rok k dodělaní. To nemluvím o tom, že tam nefunguje leveling, xp, rpg systém. Základ každého RPG je tam nefunkční, nedodělaný. Měli dát více peněz do hry, do testerů než do reklamy a do hypu. Na druhou stranu proč by to dělali, když hype je lepší než kvalita, že?
  • jako smrtelný permanentně, záleží na obtížnosti
  • dualclass, no tak to si noob a neumíš plánovat když máš levelcap, tak si musíš spočítat na jakým levelu musíš dualclassnout a všechny potřebný informace jsou v manuálu ke hře, jinak je to o preferencích, já jsem zase dohrál fallout 1, taky dobrý a taky se k tomu nemusím vracet, BG2 hraju doteď, jako jedinou hru kterou můžu hrát pořád dokola a střídat tam rasy/pohlaví/povolání a můžu různě taktizovat nebo si hrát solo, navíc levelcap má i fallout a u BG existuje mod na XP cap který má pár KB, není problém mít sice jenom tři postavy ale na levelu 50 a btw NPC jsou v BG smrtelný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit