Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Fallout 4 má blíž ke střílečce než RPG vzhledem k tomu jak šíleně vykuchali dialogy a SPECIAL systém, nemluvě o designu questů "KILL, LOOT, RETURN". Bloodborne a Souls hry obecně bych taky spíš řadil k akčním hrám, vím že někteří tomu říkají ARPG, ale nemůžu si pomoct, hry u nichž 99% interakce se světem spočívá v zabíjení monster mi jako mi jako RPG nesednou. Což samozřejmě jinak nic nemění na tom že je Bloodborne fantastická hra. Ale Pillars a Witcher 3 se povedly a vítěz je zaslouženej.
  • Přehypovaná děcká hříčka, ale proti gustu *3* Kde jsou ty časy Morrowindu, ankety vyhrávají nejcasualnější hry *7*
  • Veskoslav
    Velká placka? Pán je znalec evidentně.
  • Dyť Zaklínač má taky dost stupidní level- desing. Prostě jedna velká placka...
  • S odstupem casu musim prekvapive rict, ze me fallout4 pres vsechny svoje chyby bavil nejvic.
  • Karel? Co ten tu dělá. Soutěž o blbost roku je jinde.
  • Fallouta 4? Co ten tu dělá. Soutěž o blbost roku je jinde. Opět tupý level design a zastaralost. Jak málo stačí k nominaci..... :D
  • Ja osobne si myslím, že F4 je lepší, ale nenamietam, Witcher 3 je tiež kvalita, mne ale viacej sedí postapokaliptický svet so strelnými zbraňami a vo fps formáte ako fantasy stredovek.
  • Chim
    Já? To si mě určitě s někým pleteš. *1*
  • Veskoslav
    Řekl jsem jedna z nejlepších, ne-li nejlepší, co jsem kdy hrál. A to jsem neměl dohrané PoE;) Ale nikdy jsem neřekl, že je nejlepší:)
  • Kdo nehrál v roce 2015 Zaklínače 3, tak ví houby o nejlepších hrách roku 2015 - takovej žebříček je pak bezcennej a nemá vůbec takový videa dělat.

    Je to póza.
  • Vidím, že jseš na izometrický hry vysazenej!

    *3*
  • FC4 je taky rpg a v zoznamu chybí a měl tam být.
  • Tuhle výměnu bychom si měli zarámovat a ukazovat jí diskutérům, jak má vypadat slušná diskuze.

    +1 (to charisma samozřejmě)
  • pravom je dost silne slovo...je to subjektivne ocenenie...a bohuzial to vyhravaju najpopularnejsie a najprehypovanejsie hry...nie najlepsie
  • PreidaQ
    Jasně si pamatuji, jak jsi v jedné horlivé diskuzi zde na téma Zaklínače rezolutně prohlásil, že to je pro tebe nejlepší hra posledních let a s velkou pravděpodobností nejlepší hra všech dob.
  • Omluva přijata
  • velmi se omlouvám.
  • Ty budeš asi první člověk kterému se podařilo dohrát sandbox.
  • nie fallout 4 neni rpg...zato Underrail je cistokrvne rpg a skutocny nastupca povodneho falloutu...este mas nejaky problem ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit