Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem taky fanoušek knih a 1. díl mě přišel super, druhej mizernej, že sem to ani nedohrál (a to i přesw vylepšení soubojovýho systému) a podle ohlasů trojku zkusim možná ve slevě až to vyjde celý.
    Jednička měla příběh hodně ve stylu tý knížky, ale 2. když mám bojovat s draky a poslouchat krále abych šel dobývat pevnost jako jejich pěšák tak to rozhodně neni zaklínač..
  • já se chystám na xenoblade chronicles 3d, jen co dopařím fireemblem, ale kdybys sledoval anime tak víš, že JRPG je vezmeme hromadu klišé z anime, zamícháme a podáváme, ale o "víjůůůů" taky dlouho uvažuju, ale spíš si počkám na nástupce, jestli to ovšem nebude tak, že si budeš kupovat prázdné hry bez NPC a ty budeš muset koupit jako amiibo figurky...
  • Xenoblade Chronicles X ani není zmíněno? Tak to je teda úlet. To že vyhraje Zaklínač bylo (bohužel) jasné. Nic proti, bavil mě dost a jako rozhodnutí redakce to respektuji, ale zároveň s tím nesouhlasím :)
  • Tak budem slovíčkařit? Příběh tý hry přeci není jen o tom konci, ale i o tý cestě na který zažiješ spoustu pěkných a poutavě napsaných malých dílků z kterých se skládá. Hlavní příběh je zkrátka jen nějakým způsobem zastřešil, aby se celá hra nerozpadla. Pro mě naprosto parádní způsob vyprávění ve velký hře protože vedlejší úkoly nejsou jen nudná vata, tam je to gró hry a práce scénáristů. Já si to užil parádně.
  • jsem se přepsal. Zaklínač 3 nejhorší díl z trilogie, trilogie je celkově v pohodě...
  • Spíše je to ve mně, protože ve světě Zaklínač slaví velký úspěch, člověk jako já, co četl ságu dlouho před herní sérii, by se měl asi taky přidat a slavit úspěch sousedů, ale mě to prostě nebavilo. Sry. Pro mě suverénně nejhorší trilogie a pořád nevím, co je špatně, že tam ty kvality nevidím.

    Osobně bych to viděl takhle nějak podobně....
    http://metro.co.uk/2015/12/29/metro-gamecentral-video-games-top-20-of-2015-from-bloodborne-to-the-escapists-5583821/
  • Veskoslav
    Ne. Ale ty jsi prostě známý svou nenávistí vůči Z3 a dáváš to najevo bezmála půl roku. A tolikrát jsi nadával ostatním, že jsou idioti, casual a děcka kvůli tomu. Jestli ty si to nepamatuješ, tak si to piš:) Chápu, že to nevyhrálo tvoje Bloodborne, ale stačí se podívat jak píšeš. 90% tvých příspěvků za poslední půl rok se týká Zaklínače. A když ne Zaklínače, tak obhajoby DS série.
  • No nevim, 1 sem prošel fakt hodněkrát, hlavně kvůli příběhu a atmosféře, hudbě.Říkat ale, že to bylo komplexnejší než w3 je dost silný kafe..
  • nezuř *3* Co chceš, aby tady všichni byli zajedno nebo co?
  • pro LV
    A které rpg z poslední doby není jen o mlácení? S vyjimkou Skyrimu který ale doplatil na mizerný gamedizajn. Za mně nejlepší rpg co jsem hrál bylo Vampires Bloodlines.
  • Veskoslav
    Ano nevyhrál tvůj favorit, už jsi tady řekl, je to ošklivá infantilní omalovánka pro děcka, všichni okolo jsou idioti, děcka a infantilní hňupi. Jestli jsem na něco zapomněl, tak se omlouvám, ale to tvé: Mě Zaklínač 3 nezajímá, ale napíši o něm 500 příspěvků u každého článku o něm, je stejně otravné jako Jackovo moudro pro dnešní den. To jsem bohužel nepřeložil, takže ho zde nemohu napsat.
  • a nudné hratelnosti
  • Asharak
    Škoda jen té hlavní dějové linky.
  • Osobně. Též jsem si F4 koupil a bohužel je to sranec, který fakt nepovažuju za best of 2015. Takže tvoje tvrzení, že když se něčeho prodá víc, je to automaticky lepší, je taky sranec.
  • Asharak
    A měla úžasný český dabing :3
  • spíše hráči, kteří to nahráli daleko, daleko více, ale jak říkám, děti ať si užívají vítězství svého oblíbeného poníka...
  • Asharak
    Počkej až jich budeš číst po 100 hodinách.
  • TheGGG
    wut? Geraltovy kousavý hlášky jsou naprosto dokonalý. Řekl bych, že eště lepší než v předchozích dílech... Cokoliv G řekne, je vždy totálně boží hláška...
  • Právě to hraju a baví mě to hodně, ale ty dialogy snad psali pro děti max 15 let
  • TheGGG
    hlavně že wanna be HC tardi jako ty brečí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit