Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak Dele samozřejmě ukazuješ jen svoje gumáctví stejně jako Veskoslav, ono by stačilo projet Digital foundry a zjistil bys, že Xeno X je technologický zázrak.


    https://www.youtube.com/watch?v=qaYfIdZ-_a0
  • Zrzzek
    W3 mainstram je... To ale neznamená, že je to něco špatného... Pro mě W3 první zaslouženě (dost lidí tady zmiňuje nějaký xenoblejdy, ale vůbec nevim o co jde...)
  • Zrzzek
    Obecný očekávání bylo opravdu hodně velký...
  • "Tak tohle už je fakt síla. Typická JRPG fanboy guma v praxi - totální despekt, ignorace jiných názorů"...

    Tak tohle je vážně už vrchol, jak může brát potaz názor člověka, co hru nehrál. Se vzpamatuj tragéde...
  • Vis co dele, polib si prrdel, ja jdu spat, dobrou *3*
  • del0
    "rict o Xeno X ze je hnusna hra to je vrchol ignorantsvi a neznalkovstvi"

    Tak tohle už je fakt síla. Typická JRPG fanboy guma v praxi - totální despekt, ignorace jiných názorů...

    Flash opět ukazuje svojí úroveň... *7*

    http://vignette2.wikia.nocookie.net/xenoblade/images/5/57/Xenoblade_Chronicles_X_-_screenshot6.jpg/revision/latest?cb=20140612022007

    Ano, je to humus. Nejenom technologicky, ale i desigem. Prostě v tomhle světě postav vypadajících jako pubertální lolitky a emo týpci bych se já osobně nemohl vžít do postavy ani kdyby mě nutili s pistolí u hlavy. Prostě to nechápu. Prostě asi nejsem japonec. Že bych ale byl ignorant a neználek? Hmm, to těžko. To jen někomu praská žilka a neumí se ovládat, když má někdo opačný názor nebo jiný vkus...
  • Veskoslav
    Řekl jeden z největších kritiků Z3 a když se tě zeptali na něco ze začátku hry, tak jsi naprosto netušil, která bije:) Ale jo, uraž se, když řeknu, že je hra zastaralá na zastaralé konzoly. Klidně může být skvělá, to ti neberu. Ale sundej si růžovky z očí. Graficky je to prostě zastaralé i kdyby ses pomodlil ke všem svatým, že není.
  • Fordzy
    Pro mně osobně je Fallout 4 největší zklamání posledních 5 let.Asi jsem očekával příliš moc a dostal jsem velký prd.
  • Ja to na rozdil od tebe hral..takze jakakoliv diskuze s tebou, s clovekem co tu hru videl z rychliku, nemá zadnej vyznam a tvůj názor pro me nemá naprosto zadnou hodnotu, jelikož naprosto netusi o cem mluvíš.
  • Veskoslav
    Haha...Stále je to graficky zastaralé. Proboha smiř se s tím, že prostě WiiU to ani nemůže být lepší, když je na úrovni PS3/Xbox 360.....Ta hra mě zaujala nejenom konceptem, ale ty tu meleš něco o slepotě u Zaklínače, ale u Xeno jsi evidentně naprosto slepý.... *7*
  • rict o Xeno X ze je hnusna hra to je vrchol ignorantsvi a neznalkovstvi, design a zpracovani světa, palety barev, detaily, prevyseni terenu, viceurovnovy svet, navazujici textury do detailu, efekty deste, prachu, mlhy, dohled kde slovo mlha je tak daleko ze Vedmak musí brečet vzteky, svet co je vetsi nez Fallout 4 a Vedmak dokupy bez jediného loadingu..to je mistrovsky dilo ty troubo..ale co se divim když hodnotíš dle videa..
  • ano, graficky je to super až na vzdálené textury budov je to nádherná hra a pšonci by se měli podívat, co se dá vykouzlit za nádheru na slabém HW.
  • Souhlas se Zaklínačem. Nejlepší RPG oprávněně a pro mě i hra roku 2015. Těší mě, že redakce má soudnost a dokáže ocenit kvalitní hru, i když "módní" je spíš obhajovat menší tituly. Už aby tu bylo Víno a krev, obrázky vypadají nádherně, a předešlé Srdce z kamene se jim fakt povedlo:) Jinak PoE jsem ještě nehrála, čekám na češtinu, ale těším se na ni. Fallout 4 jsem také nehrála, ani se nechystám, dívala jsem se na gameplay a hra mě nezaujala, nebavilo mě to.
  • Veskoslav
    Graficky super? Prosím....Ono je fakt debilní neustále tvrdit, že hra je hlavně o hratelnosti. Grafika také musí odpovídat. A Xenoblade je prostě zastaralý i kdyby ses na hlavu stavěl.
  • já vím, že se to jinam nepodívá, ale Nintendo potřebuje zisky a remaster na NX je dle mého dobra volba, stačí kouknout na chytrou politiku Sony a remasterů. První Wii se prodalo okolo 100 mega, tak potenciál je obrovský u N.
  • "Jinak Xenoblade může být skvělá hra. Ale to by nesměla být tak hnusná a grafiku ala rok 2009 pomalu"

    Přesně pro to je herní svět úplně v prdeeli. Takových mamlasů jako ty je 10 na každém herním roku, pak se nedivme, že triumfují Hledačí pokladů...

    Samozřejmě pravdu nemáš a Xenoblade vypadá graficky super!
  • jeanczarny
    On Fallout 4 není ani rpg a není to ani Fallout...
  • Nikam jinam se to nikdy nedostane, to je jako kdyby jste chteli maria nebo zeldu na PC nebo PS4.
    Nintendo si svoje poklady hlida a vezme si je i do hrobu, bohužel..Mimochodem bez nich by byli totalne v prrdeli a uz by asi neexistovaly, takze to povazuju za rozumne rozhodnoti, ve svetle tech par výjimečných her které kdy vypustily do světa.
    Jinak Xeno X jsou technologicky zazrak, nikdy bych neveril ze konzole s 1GB ram a architekturou nekde na urovni deset let starého stredniho PC dokaze tohle rozhýbat. při predstave ze by tohle běželo na PC s 1GB ram ..heh..uplnej nesmysl..neběželo..nikdy.

    PS:pro rejpaly, vim ze ma Wiiu 2GB ram, ale jen 1GB je na hry..na zbytku bezi systém..
  • Veskoslav
    Ano takže 90%. Takový náš malý hipsterek:) Jinak Xenoblade může být skvělá hra. Ale to by nesměla být tak hnusná a grafiku ala rok 2009 pomalu. WiiU byl zastaralý křáp už v době vydání, kdy to zachránil skvělý koncept. Jejich příští konzole bude opět to samé. Ani se nedotáhne na současnou generaci. Nintendo=Mario a staré železo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit