Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovšem nejzáhadnější otázka dosud nebyla zodpovězena, je Rocket League lepší fotbal než Mario Smash??? *8*
  • Tak .. A tohle je přesně ten moment .. Kdy jsem se rozhodl, že končím s games.cz ..
    • Nevracej se
    • Tak hlavne, ze jsi nam tu dulezitou novinu oznamil...
      • A tobě snad tohle přijde normální ??
        • Co tady ještě děláš?
        • mě ano, hlasoval jsem pro RL i v čtenářské anketě, skvělá hra a věřím že i v realu bude fotbal s auty prča
  • S hodne velkym nadhledem lze za sport povazovat kazdou multiplayerovou hru, kde spolu hraci souperi a maji za to body. Takze za me je nejlepsi sport War Thunder.
  • A ted vazne, sportem se muze stat kdejaka hra, strilecka i bojovka, viz e-sport. Jenze to neni to, co si predstavujeme pod pojmem sportovni hra. Pod tim si predstavujeme vice ci mene presnou simulaci ci napodobu realneho sportu. A to RL, zvlast se svoji fyzikou, neni ani omylem.
    • Muzu se zeptat co je potom Rocket League za zanr?
      • Podle me je to akcni hra. Stejne jako treba Joe Danger 2, kde se jezdi s motorkama na draze na cas. Nebo to je take sportovni hra?
      • a co teprve ten Blood Bowl, tahovka zložená na házení kostkama a zcel fiktivním sportu
    • tak to v tom případě dle tvého hodnocení neni sportovní hra ani NHL, FIFA, která má taky s reálným fotbalem taky pramálo společného
      • Neznám, nehral jsem, neumím posoudit. Z mého laického pohledu na obrazky v tom fotbal poznavam. RL ale k zadnemu realnemu sportu priradit neumim. Ale treba fotball manager uz sa sportovni hru nepovazuju, byt se venuje realnemu sportu.
        • minimálně Top Gear tento sport už vyzkoušel *4*
  • Dnes je ten den, kedy oceneie sportova hra roku ziskala nejaka arkada... idete dole games.tiscali.cz... Nenutte ma zacat sledovat nejaky iny herny portal namiesto vas. Mal so dost ked hocijake vga indie hry dostavali 8-10/10 len za hratelnost ale toto je uz vela...
  • Rocket League, Witcher 3, Undertale, letos se mi vítězné hry v anketě opravdu trefily do vkusu *5*
  • Tohle je fakt výsměch, včera tu čtu o rychlém Doomovi a gamepadu *1* a teď tu čtu jak je tahle arkádová blbinka SPORTOVNÍ hra roku.... každý den se tu člověk pobaví *10* Akční hra roku Metal Gear, v nominaci plošinovka Ori a naopak tam uplně chybí Mad Max, jedna z nej opravdu akčních her loňského roku ........................... chápu, že zavděčit se nedá všem a co člověk to názor, ale tohle už je fakt moc, tahle redakce pomalu ale jistě ztrácí v těchto věcech můj respekt, bohužel.
    • Však tenhle web je spíš autorský blogísek takové trochu zvláštní party, než nezávislé objektivní herní informační medium, tak co bys asi tak chtěl? :)
      • žádné médium neni objektivní
        • To je velmi subjektivní názor ;-)
          • možná, ale to přeci vyplívá z podstaty problému, ne z mého názoru, který ji pouze tlumočí, i když bys měl časopis, co by vydával pouze kusé faktické informace, stejně bude do určité míry ovlivněný, někdo je musí vybírat, na informace se dá nahlížet z různých úhlú, ukázat jen určitou část, dát je do nesprávných souvislostí atd., to jsou třeba Encyklopedie, které by měly být maximálně objektivní, ale ani u nich to neplatí na 100%
    • a můj zase získává, jak píšeš, všem se nezavděčíš, ale pořád můžeš ovlivnit čtenářskou anketu, nebo si udělat vlastní

      když někdo dohraje Dark Souls na bubínku, proč by ne Dooma na gamepadu, někteří lidé zkrátka maj rádi výzvy, ostatně ta K+M jde k nextgen konzolím připojit normálně přes USB, ne?
      • Jedním hlasem ovlivníš houby, o nějakou anketu mi nejde, ale jde mi o to, že čím dál míň se můžu spolehnout na názory zdejších autorů, dřív jsem si s nima docela rozuměl, ale poslední dobou docela hrůza. A jestli hraní Dooma na gamepadu říkáš výzva, to je tvůj problém. Tady na Games jsou už jen 2 členové redakce, jejichž recenze čtu a vím co od nich čekat. Včera u mě Smutný skončil nadobro s tím blábolem u Dooma.
        • Já tomu teda hlavně neřikám problém, ale ano, hrát Dooma nebo jakoukoliv jinou MP střílečku na gamepadu proti lidem s K+M a držet se stabilně na horních příčkách a porážet je, tomu říkám výzva

          Mě spíš přijde smutné, že potřebuješ cizí lidi, aby ti řekli, jaký máš mít názor
          • Vážně ti připadne, že nemám svůj vlastní názor, jako vážně? :) Pro mě je výzva hra samotná, její obtížnost, AI nepřátel a tak podobně a ne nějaké hloupé ovládání. Nebo si myslíš, že třeba pro malíře je výzva malovat nějakou nekvalitní barvou co se maže a blbě schne? Že pro atleta je výzva běhat v nekvalitních botách?
            • No vidim že jsi to nepochopil, ale to neva, stane se
            • del0
              Po letech hraní na gamepadu vyklepneš možná nooba, ale to je tak všechno.

              "vyklepnout pár noobů v CSku nebo Quake na gamepadu neni zdaleko to nejtěžší, co kdy lidi dokázali"

              Hmm. Já myslel, že se bavíme o tom vyklepnout zkušenějšího hráče, protože jinak mi absolutně nedává smysl, o co se tady pokoušíš. Snažit se dokázat, že když se dobře naučíš na gamepadu, tak vyklepneš nooba? Tak to si mě přesvědčil. Hned mám důvod si myslet, že myš není lepší. *15*
            • del0: Sebeklam? Nemyslim si, když do toho ten člověk dá opravdu všechno, bude hrát 10+ hodin každý den několik let, naučí se to tak že se na něj běžní hráči nebudou chytat, samozřejmě že když narazí na profíka, který taky hraje 10+ hodin každý den několik let, akorát že na myši, tak nejspíš prohraje, tam už se ten rozdíl projeví. Podle mě moc podceňuješ lidské schopnosti, lidi jsou schopni naučit se neuvěřitelné věci, když chtějí, vyklepnout pár noobů v CSku nebo Quake na gamepadu neni zdaleko to nejtěžší, co kdy lidi dokázali
            • Co je to lepsi? Pro me je strilecka zabavnejsi na gamepadu, proto je take preferuji hrat na konzoli, ze.
            • Až na to, že na tom videu hraje na myši a dělá si srandu z gamepadu. Já bych nezacházel do zbytečných OT, každému je jasné, že střílečka na myši je mnohem lepší a pokud to někomu jasné není, nechte ho v tom žít.
            • https://www.youtube.com/watch?v=tmM1mFUnlTE

              Sebeklam? *15*
            • del0
              "proto může dobrý hráč na padu porážet většinu lidí s K+M, když do toho dá dost času a energie"

              Velmi groteskní sebeklam...
            • Dan jsem rád, že jsi se ozval, předpokládám, že ty budeš ten kdo tu naklikává v domění, že jsem LV. Diskuze budiž vizitkou tohoto webu.
            • to jsi napsal ty, se už nemůžeš spolehnout na názory recenzentů, ergo z toho vyplívá, že se spoléháš na to co čteš v recenzích víc než na svůj úsudek, takže jen podle toho co jsi napsal, ano připadá

              no právě, Usain Bolt tě předběhne v pantoflích, i když ty budeš mít obuté nejlepší závodnické boty na světě, zrovna tak pravý malíř umělec dokáže vytvořit skvostné dílo jen za pomoci ohořelé větvičky, v tomto skoro vždycky platí, že skill je mnohem víc než nástroj, proto může dobrý hráč na padu porážet většinu lidí s K+M, když do toho dá dost času a energie, proto je tvůj názor na nehoráznost hraní Dooma na gamepadu čirý nesmysl
            • LV uklidni se, už si z tebe dělá prdeel i Ryneš ve FC...
  • Chim
    LMD mezi retardy králem.
  • up_er
    PES...
    • Sr_Lobo
      Sám si PES! *15*
      • up_er
        nene. to je Drippy, ty jses pes *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit