Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, že chyběl minimálně v jedné kategorii velmi dobrý kandidát, nevím jestli to mělo nějaký smysl.

    Schválně, kolik lidí vám hlasovalo pro Trespasser?
    • Pro hru z roku 1998?
      • Tys byl minuly rok pod kterym sutrem?
      • ta je paradni, kdyby tam byla, hlasuju pro ni :-P
  • Jsem hrozně rád že to vyhrál Zaklínač. Už jenom kvůli těm zapáleným diskutujícím, co tady u každýho článku o Zaklínači házeli hejty a prostě nedokázali přijmout, že někoho ta hra prostě bavila. Ještě k tomu mám pocit, že to půlka z nich ani nehrála, jen bylo prostě IN psát všude, že je to vlastně přehypovaná blbost.
    • že tu hejty nevidím, ale jen normální diskuzi..
      • A já snad psal TU? Mluvil jsem o článcích o W3 obecně.
      • Mart9
        No právě, psal jsem to už včera. Všichni fanboyové Zaklínače paranoidně vidí hejt v každém příspěvku, a když Zaklínač vyhraje čtenářskou anketu, všem imaginárním haterům ukazují fakáče *1*
        • Nevím, jak jsi přišel na nějakýho fanboye, sám jsem hlasoval pro něco jinýho. Jen mám prostě hroznou radost, jak jsou z toho hateboyové W3 špatný (když už jsi narazil na toho fanboye, začnu vám říkat takhle).
          • Mart9
            Nebylo to úplně na tebe, reagoval jsem na Petra a myslel to obecně na tu spoustu lidí, co se takto vyjádřila.
        • ano, začínají být poněkud směšní.
  • Vidlec
    A není to jedno? Každý má jiné chutě a baví ho něco jiného.
    Ovšem když se ty chutě zprůměrují tak vyleze Witcher 3 a podle mě oprávněně.

    Pro mě je hra roku Ori, ale proti W3 nemůžu říct ani popel.
    • Mart9
      Kdyby to bylo jedno, tak tu není tenhle příspěvek.
  • No Zaklínač 3 to vyhráva u hráčov ,sice mňa to nebavilo ,ale ja som asi výjimka!!! Viacmenej som to aj takto tipoval :))
  • Jak tu tak čtu ten hejt na Witchera... Mohl by mi někdo, komu se ta hra nelíbila (a měl v ní nahráno víc než 20 hodin) říct, co se mu na ní nelíbilo? Já tomu totiž fakt nerozumím.
    • Já jsem odehrál celou(hlavní příběh, všechny zakázky a většinu vedlejšáků) a dal bych tak 7/10 možná 7,5/10 a to kvůli špatné optimalizaci(PC), ke konci repetitevnost a hlavně strašný porušování loru knížek. Pokud je to váš první zaklínač tak se té nadšenosti dedivím, ale jelikož jsem knížky přečetl asi 4x tak mě ten příběh dost s*re.
    • kennyB
      Nejhorší na Zaklínači 3 jsou ty komenty, které se tu objevují a které hru chválí tak, jako by ostatní hry nestály za nic. Ve hře mám nahráno kolem 150 hodin (v základní hře) a myslím si, že je skvělá. Ale když to tu tak pročítám, pomalu se mi hra začíná nelíbit čím dál víc, takže všem, kteří si myslí, že žádná jiná hra krom zaklínače není fakt děkuju *7* *16*
    • Asharak
      Znovuhratelnost, nuda ve světě v pozdější části.
    • 80- 100 hodin odehráno. Natahované tempo. Hra měla skončit v Novigradu. Naprosto strašný desing questů. Jedna formule na všechny qeusty a to hlavní, vedlejší a zakázky. Zapneš eagle vision a jdeš po vyznačené cestě, to tě zavede k cíli. Naprostý patos ke konci hry, který se hodil spíše do Dragon Age. Naprosto otřesný armoring, looting, rpg systém a leveling. Leveluješ jenom za questy, qeusty jsou navíc špatně rozmístěné, takže není problém, že jako 30 lvl navštívíš quest pro level 15. Pošlapaní lore, desítky vrcholných monster, které by Geralt objevil jednou za život, kuš, mágové pod Zaklínači. Záporák bez motivace. Infantilní CIri. Nevyvážená obtížnost. Na pochod smrtí začátek těžký, od půlky Velenu je Geralt v podstatě nesmrtelný, od Skellige už jen nesmrtelný. Mám pokračovat nebo už chápeš že ne každému se to líbí.
      • Keby hra skončila v Novigrade, tak by som aspoň ja prišiel o najlepšie misie v celej hre ... akurát možno mohli to hľadanie po Marigoldovi skrátiť.. ale inak je super, že využili najväčšie mesto v hre (a možno aj najväčšie a najlepšie spracované mesto v RPG hre zo Západu vo veľmi dlhej dobe) v takej miere.. inak asi ťažko hovoriť o strašnom designu misií, keď to je spolu s postavami to najlepšie na hre a najlepšie v RPG žánri za posledné roky.. a keď niekomu vadí používanie Witcher senses, tak nech to nevyužíva.. hmotné stopy sú vždy v hre, sú ťažko viditeľné - a tak by to malo byť - ale sú tam.. možno len pachové stopy sú viditeľné v tom režime, ale zase v prírode aj tak človek môže ísť podľa iných stôp, napríklad konáre sú polámané alebo pazúre príšer sú viditeľné na stromoch, skalách.. a človek ak ide len po vyznačených bodoch a nepoužije svoj vlastný rozum, tak príde o veľa vecí, na ktoré musí prísť sám - a ktoré mu buď prinesú nové predmety alebo nové, zaujímavé informácie, tajné miestnosti, ktoré samozrejme inak nenájde, ak neodbočí z tej "vyznačenej cesty"..

        Looting mňa nikdy nebavil v RPG hrách, tak pre mňa nie je žiadny rozdiel v lootingu v Dark Souls, Zaklínači alebo Baldur's Gate.. a neviem prečo je problém, ak ideš s vyšším levelom robiť quest s nižším levelom - vidíš od začiatku aký je level, tak môžeš ho ísť spraviť ak si oveľa nižší level.. je to open-world hra, tak neviem ako to mali inak spraviť.. ja som zásadne proti systému Bethesda hier, aby sa nepriatelia a questy levelovali spolu s hráčom.. žiadne pošliapanie loru som nezistil - maximálne s White Frost na konci.. inak ako mali spraviť živý svet a monštrá, aby to neprestalo človeka baviť? Však nemohli preniesť z kníh stav sveta tak ako je tam - že tam skoro nie je čo zabíjať za monštrá - čo by človek robil inak takom veľkom svete aspoň na začiatku ? Nikto nechápe, že to čo môže fungovať v knižnom svete, nemusí vo videohernom? Inak potom v tomto bode by boli vinné všetky tri diely Zaklínača.. niekto nechápe, že je strašne ťažké niečo preniesť z kníh do hier, aby to dávalo zmysel a aby to čo bolo najvernejšie knihách.. podľa mňa lepšie to ani nemohli spraviť.. fakt neviem, kto by vedel lepšie ten svet, ktorý Sapkowski vytvoril, preniesť do videohernej formy.. a inak, samotný Sapkowski si ťažkú hlavu nerobil z toho, aby všetko dávalo v jeho knihách zmysel a ani sa pevne nedržal toho, aby neboli rozpory medzi samotnými knižkami.. a hlavne, keď pridal aj cestovanie medzi dimenziami a aj Artušovské príbehy, tak neviem čo človek chce CD Projektu vytknúť
        • Divoký Hon musím priznať, že mohli v trojke lepšie a hlavne častejšie predstaviť - síce ja z kníh a z jednotky aj z dvojky Zaklínača som vedel, čo sú a aj ich úmysly, prečo hľadajú Ciri, ale ten pre koho bola Z3 prvá hra z tohto univerza, asi dobrý dojem z Eredina a z jeho partie asi dobrý dojem nemal.. a takisto sa mi nepáčilo, ako politickú stránku Zaklínača potlačili a zjednodušili.. no čo, pre väčšinu hráčov bola asi dvojka príliš komplexná a nudná, tak museli urobiť asi tento krok.. bohužiaľ.. a ešte ten koniec Djikstra im nezabudnem - tak dodrbať tak dobú postavu a aj v hre bola výborná, až na úplný koniec.. ale inak k postavám nemám výhrad .. možno ešte také jedno malé vytknutie by som mal k tomu, že Nilfgaard bol možno ukázaný až v príliš dobrom svetle..
          Inak sa mi aj po 250 hodinách páči súbojový systém, stále ma baví sekať utopencov a vždy využijem možnosť ich rozsekať :D.. grafika super, atmosféra lepšia ako v dvojke, skoro tak dobrá ako v jednotke, hudba parádička, ako som hovoril, questy ma skoro všetky bavili, či hlavné, či vedľajšie, či zaklinačské zákazky (vypiť si v bare aby bol Geralt opitý a aby potom behal taký po Oxenfurte aby prilákal upíra bol asi vrchol kvality a originality čo som videl v RPGčkach z poslednej doby + samozrejme questy ako Krvavý Baron, divadlo, hľadanie sériového vraha v Novigrade, pomoc Marigoldovi aby získal srdce svojej "dámy", večierok s Triss, bitka pri djinnovi s Yenn, posedenie s Lambertom a Eskelom, quest so starým známym Lethom, strašidelný quest s Cerys, atď.), proste strašne, strašne veľa kvalitných questov, ktoré niektorým iným RPGčkam by vystačili na 3 celé diely..
          Áno, Z3 sa dá veľa vecí vytknúť, ale to môžem aj svojej najobľúbenejšej hre všetkých čias - Vampire Bloodlines - a pritom stále aj po pomaly 12 rokoch je to moja TOP hra.. u mňa platí, že hra nemusí mať všetky veci v hre mať v TOP kvalite aby som ju považoval za veľmi dobrú - napríklad ďalšie moje obľúbené hry sú Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Condemned alebo Cryostasis - každej z nich by som mohol vytknúť strašne veľa vecí, ale to aj tak v konečnom zúčtovaní nič nemení na tom, že aj tak patria medzi moje najobľúbenejšie hry.. pre mňa aj napriek tým chybám, ktoré sú v hre a niektoré z nich mňa fakt štvú (hlavne tá politika a Eredin/Djikstra), aj tak je Z3 najlepšia hra, ktorú som hral minulý rok - Bloodborne bola druhá a Life is Strange tretia
          • jinak kolega napsal několik pošlapání loru, pokud sis ničeho nevšiml, tak si přečti nějaké názory viz. že tě bandita rozseká s rezavým mečem, jen proto, že má vyšší level, je no nebe volající blbost a pošlapaní loru.

            Samozřejmě, že mágové nejsou schopní se teleportovat a čekají na Geralta, je taky vrchol blbosti.
            • V jednotke aj v dvojke robili problémy na začiatku už dvaja banditi/žoldnieri, takže tam stále platí, to že aj v tých dieloch boli silnejší ako Geralt (v dvojke na začiatku ťa mohol už len jeden dal dole ako nič).. a tak nechápem, prečo tu rozoberáš mechaniku hry, ktorá proste musela byť využitá.. preto sú aj tie questy alebo preto majú nepriatelia pevne daný level, aby si mal dôvod sa vrátiť do miest, ktoré keby fungovali ako ty by si chcel, tak by každý porobil levely v jednej časti sveta a potom odišiel inde a už by sa nevrátil do tej oblasti.. CD Projekt proste chceli, aby sa ľudia museli vracať aj do miest, kde už boli.. aby viac využili ten open-world.. aby mal človek pocit, že ten svet je obrovský a živý, lebo inak by ľudia fakt išli príliš lineárne a v štýle jednotky + dvojky..

              Však človek má na výber - ak je level nepriateľa príliš veľký a súboj je príliš ťažký, tak sa vráť po niekoľkých hodinách, keď máš dostatok úrovni, aby ten súboj bol vyrovnanejší, alebo aj aby si sa cez nich v ten moment mohol presekať bez problémov.. Gothic 2 tak fungoval a je to stále najlepší vzor, ako urobiť open-world levelovanie - v Z3 sa im to až tak dobre vybalancovať nepodarilo, pretože, ak človek robí hlavné misie, tak dostáva až príliš veľa XP, čiže sa veľmi rýchlo leveluje a potom vedľajšie misie a zaklínačske kontrakty sú pod úrovňou hráča, ale ako hovorím a to je samozrejme len môj subjektívny názor, mne tento problém až tak nevadil, keďže ja hry zo série Zaklínač hrávam hlavne kvôli postavám, dialógom, príbehom, atmosfére, hudbe a keď to je na vysokej úrovni, tak viem tolerovať aj nie až tak výborný gameplay.. ak by tie prvky nemal Z3 na takej vysokej úrovni, tak len kvôli gameplayu by som ho nehral (preto sa neviem dostať do Dragon's Dogma momentálne napríklad - aj keď má veľmi dobrý súbojový systém)
            • Absolutně nechápeš psaný text, pokud jich je deset, tak by měli robit problémy. Ale

              Pokud jsi o deset levelů níže, tak tomu banditovi neubíráš žádné hp, můžeš ho mlátit a budeš blbého banditu mlátit půl hodiny. On tě sekne a je po tobě. S jedním se můžeš mlátit půl hodiny. Proti deseti pak nemáš šanci. Naprostá debilita desingu hry, tohle je problém hry. Tohle by se dalo vyřešit vylepšováním banditů postupem hry. Na začátku by měli menší dps, jelikož by to byli vidláci, postupem času by získali armoring, zbraně a zkušenosti, tak by zdokonali svoje dps, hp apod.

              Naprosto jednoduché.
            • Nie levely tam neboli, ale na začiatku ťa mohli banditi alebo žoldnieri zabiť 2 údermi.. a ty si na nich potreboval 6..
              A to tvoje navrhnutie, aby sa banditi zlepšovali časom, to ako vlastne by malo vyriešiť ten problém, ktorý si mal v prvom rade? Však som si myslel, že chceš aby banditi Geraltovi nerobili problémy, že by ich mal ľahko rúbať hlava-nehlava.. tak načo sa majú zlepšovať, keď nechceš aby predstavovali pre Geralta výzvu? Trochu si tu proti-argumentuješ sám sebe :D
            • Už dost té onaanie. Je mi z tebe opravdu zle. V jedničce ani ve dvojce žádné levely nebyly, takže nikdy se tam nevyskytl o 15 lvl vyšší bandita než jsi ty, proti kterému Vlk neměl šanci, tady tě rozmetá chudák, který drží meč poprvé v ruce. Jak to měli udělat? Jak? Třeba tak, že by zrušili kompletně lvl a nechali bandity nějak se vylepšovat postupem času, jak se vylepšájí goblini v DD. Více války, více obětí, bandita by měl lepší armoring apod. To je ale moc práce a chtělo by to zapojit aji mozek...

              Tipuji, že Bloodborne jsi ani neviděl *2*
            • V každom diely ťa vedia zabiť na začiatku obyčajný banditi a žoldnieri, to nie je problém len trojky.. a inak ako to mali spraviť? Aby si ich už od začiatku mohol zabíjať bez problémov ? Hra je už tak vcelku ľahká aká je, tak čo ju ešte viac zľahčiť? Niektoré veci sa proste musia uprednostniť a prispôsobiť gameplayu.. z tohto môžeš v podstate každú hru obviniť, že ako ľahko ťa môžu zabiť protivníci, ktorí by inak nemali mať šancu proti tebe.. napríklad v Gothicu ťa aj po 50 hodiných hrania a levelovania mohli zabiť prasce a iné aj menšie potvory ..
              Hry sú proste hry - veľa vecí v nich aby mohli fungovať, nemôžu byť podradené logike.. jednoducho povedané, hry sú blbé :D a tak ja to mám rád..
          • myslím, že tohle je vrchol fanboyismu a čisté onaniee *15* Pokud tě baví 250 hodin sekat utopence, to mluví za vše...

            Můžeš poslat PSN ať vím, že nejsi jenom fanboy. Fakt by to zajímalo...
            • Inak, jasne.. idem ty poslať svoje PSN po tom, ako si sa k mojim komentom vyjadril.. nemáš záujem o normálnu komunikáciu/diskusiu, tak prečo ja by som mal mať záujem tebe niečo posielať o mne? Keď sa naučíš normálne konverzovať, potom sa ozvi.. momentálne to s tebou nemá žiadny zmysel..
            • prosím tebe přestan tady fanboyařit, je mi z toho zle a posílej ten PSN, at teda vím, co si o tobě myslet, protože co předvádíš, je vrchol, co jsem tu četl..
            • A čo je na tom, že ma baví hrať dobrú hru - a moju najobľúbenejšiu hru minulého roka - 250 hodín ? Ľudia hrajú stovky hodín Souls hry, Bloodborne, Skyrim, Fallout hry, atď. a čo je na tom? Ak človeka niečo baví, tak ho baví..
              A ako som fanboy, keď píšem, že viem o problémoch hry? .. ak vie vo mne hra vyvolať hra pocity, aké iná hra nevie, tak je pre mňa výnimočná.. napríklad taký Spec Ops : The Line má gameplay priemerný, ale príbeh a atmosféra a všetko okolo toho je výborné, a preto si tú hru viac pamätám a vážim ako ktorýkoľvek diel Call of Duty, napriek ich lepšiemu gameplayu..
              Napríklad ak mám byť úprimný, tak najviac som sa zabavil pri Rocket League minulý rok, hlavne s kamarátmi.. ale neviem či si ju budem pamätať za nejaké 2 roky,, Zaklínača 3 si budem už len vďaka 3 - 4 momentom pamätať ešte dlhé, dlhé roky, lebo také pocity aké som mal v tých momentoch, som nemal pri žiadnej inej hre minulý rok..
              Pri Bloodborne alebo pri Souls hrách je fakt neskutočný pocit, keď človek zdolá veľmi ťažkého, frustrujúceho bossa, ale to nie je až také unikátne čo sa týka videohier - ťažkých, dobrých hier je dosť na trhu.. ale vyvolať také pocity, aké sa podarilo u mňa vďaka Z3, tak to sa veľmi ťažko darí hrám a preto je pre to pre mňa lepšia hra.. proste ja nie som taký typ hráča, u ktorého na prvom mieste je gameplay.. skôr zážitok ako celok.. preto napríklad aj prvý BioShock je pre mňa lepším dielom ako BioShock 2, ktorý je v podstate lepší vo všetkom čo sa týka gameplayu, ale lepší zážitok vo mne predsa len vyvolala jednotka (aj keď veľmi zlý gameplay vie aj u mňa celkovo pochovať inak dobru hru - BioShock Infinite)
      • TheGGG
        skončit v novigradu? To by se toho v ději moc nestalu...
        • Ano, z Divokého by se nestali totální blbečci, Ciri by nemusela zachraňovat svět na základě otcovských rad, nemuseli by jsme sledovat ty tuny patosu v Kaer Morhen. Zachovalo by si to úroveň. Prostě by z toho nevznikla soap opera.
          • TheGGG
            tak to teda nevím o čem mluvíš, protože příběh se pořádně rozjel až po novigradu... a ve velenu se stalo pěkný govno, hlavně tam byla asi nejnudnější část jinak božské hry a to byl quest s baronem...
            • takže mi chceš tvrdit, že bych s universem a s předlohou nevymyslel lepší zápletku než hledaní Ciri a záchranu světa(opět) před Bílou zimou? To jsi mě urazil
            • TheGGG
              ne nenapsal a jen to žes vůbec podobnou blbost žekl, z tebe udělalo idi0ta číslo jedna...
            • ano, rozjel se do totálního braku. Každému dle libosti... Nejsem žádný scénárista, ale osobně si myslím, že bych napsal lepší a originálnější scénář pro trojku než Poláci.
  • což je o několik milionů méně než Witcher 3, že? Navíc většina zde v Česku jsou PC hráči. Mám ti poslat prodeje her a her dle platforem z JRC a Xzone? Strašná Nakládačka je to spíše pro PoE. To je nakládačka jako blázen, na to že je to PC hra na PC webu. Osobně nechápu, jak mohla skončit až za PS4 exluzivitou. Ostuda jako blázen pro PC hráče.
    • Poe ma celosvetovo polovicne predaje v porovnani s BB. Co zhruba zodpoveda v hlasoch pre obe o hru roku. Jasne, ze v SK/CZ je Witcher popularnejsi ale len ubohych 163 hlasov pre BB, na portali kde je souls komunita nahlasnesia a najmilitantnejsia je fakt uplna slabota. Asi to hlasovanie nebolo o "proxyklikoch" , ktore su v sucasnych diskusiach na smiech.A mimoriadne ma bavi ak ma tuna za fakty nazyvaju trollom ;-)
      • 163 hlasů je krasných a dokazuje to, že i opravdu kvalitní hry můžou najít cesty k širšímu povědomí. Podle mě jsi ubohý spíše ty a tvoje vytahovaní proxy apod. To nemá v seriozní diskuzi, co dělat, pokud si o tobě nemáme myslel, že jsi troll. Ale ty jsi, že ano?
        • A v com presne? Definuj...alebo snad nieco na faktoch , ktore som napisal nie je pravda? Nie 168 hlasov nie je pekne, je to ubohe ak je BB najlepsia hra minuleho roka na najpredavanejsej konzole v CR v ankete kde bolo odovzdanych cez 3500 hlasov. To, ze je system +/- na tejto stranke uplne nepouzitelny a nereflektuje absolutne nic, je takisto znamy fakt.
          • poslouchej ty zaostalý tatare *4* Dobře víš, že většina co hlasuje nechodí do diskuze, ti co hlasují ani neznají nějaký Dark Souls a už vůbec ne Bloodborne. Pro Zaklínače hlasuje i matka tří dětí, takže srovnáš jablka a hrušky Řekni mi kolik se prodalo Bloodborne v ČR a pak se můžeme bavit jestli je to propadák či ne...
            • @Mantor Záleží kolik fanoušků se obtěžovalo hlasovat, já jsem třeba nehlasoval. Ty jsi hlasoval?
            • možná by bylo hezké zmínit kolik těch fanoušků tu je. Řekl bych, že je tu spíše více haterů, pokud si to myslíš, tak je tvoje věc. Já tipuji takových max 20 - 25 fanoušků v diskuzích.
            • Ako si prisiel na to, ze chcem aby niekto z vas, zapalenych diskuterov, uznal, ze je to slaby vysledok pre BB. To je len moj nazor, ze to tak je , hlavne na portali co ma najhlasnejsiu a najpocetnejsiu Souls komunitu medzi CZ / SK webmi. A na to sa do mna zacnu triafat fanboyi z uplne vymyslenymi cislami, hlupostami a trapnymi invektivami ;-)
            • Ty jsi vážně na hlavu padlý. Jak můžeš srovnávat zapadání trh s trhem, kde jsou diametrálně jiné podmínky? Mícháš jablka a hrušky dohromady a ještě to podáváš jako fakt. Ty tvoje čísla nic nedokazují, jen to že 20% kupuje na PS4. Kolik z těch PS4 vlastníku koupilo Bloodborne? Každý desátý? Každý dvacátý? Celkově je 35 tisíc prodaných krabicovek Zaklínače v ČR. Kolik je Bloodborne? Tisíc? Pokud tohle nezjistíš, tak je tvoje snaha absolutně marná a řešíš neskonalý ptákoviny. Hra může být kvalitní jak chce, bez dlouhodobého marketingu dopadne jako PoE či Bloodborne.

              Pořád nechápu, o co ti jde. Připadáš mi jako škodolibé dítě, co má radost z nějaké malichernosti. Chceš, abych uznal, že je to propadák? Dle mého je zázrak, že taková hra tu dostala nějaké hlasy a výsledek není špatný ani pro ten PoE, což je ještě více okrajová záležitost než Bloodborne. Zaklínač dostal přes 2000 hlasů, kolik tady lidi chodí do diskuzí? 200 + 200 multinicky? To znamená, že většina hlasujících ani nechodí do diskuze.

              Na ostatních ČR a SK webech po Zaklínači a Falloutu nejvíce bodovalo GTA V, což jasně ukazuje, jaká platforma tu vládne. Z 20K lidí volilo 1500 lidí na BW hrou roku GTA V.
            • Tvoj nick ta vystihuje....proste to ber tak, ze ja pisem fakty co si necucam z prsta..ked napisem , ze Xzone dala von infografiku kde ma 20% PS4 tak si to proste necucam z prsta ako ty...je to proste tu napisane: http://www.eurogamer.cz/articles/2016-01-21-nejprodavanji-hry-2015-na-xzone . Ty namiesto toho sa zase len raz strapnis hadanim toho co je zname, k tomu pridas infantilnu hlasku a si spokojny sam so sebou ako si to raz tomu slovakovi zase "argumentacne" nandal ;-)
              Tazke si zhrnme fakty celosvetove predaje na PS4 W3 vs BB 2:1 , pomer PS4 na CZ krabcovom trhu 20%, vysledok BB v ankete na Games 5% hlasov. Ano myslim si, ze je to slabe, na to aka je BB kvalitna hra.
            • divím, se že na to slovenského chuja máš nervy. Xzone píše, že má 61% všech her na PC. Zbytek jsou konzole staré i nové. Takže z toho jde logicky vyvodit, kolik těch Bloodborne se tu prodalo... Ano, máš bod Mantore, je to malé číslo s porovnáním se Zaklínačem apod. Jak jsem na to příšel? 39% padá na konzole, toho bude takových 10-12% pro PS4, jako nejsilnější platformu. Jelikož je Zaklínač několikanásobně prodávanější i na konzolích, takže z toho se logicky dá usuzovat, že ty prodeje tu můžou být desetinásobně až stonásobně menší než u Zaklínače, který je druhý nejprodávanější celkově.
            • a proč to tedy nedoložíš ty čísla ty, když tvrdíš, že je to propadák? Kdo s tím začal? Ty. Takže najdi prodeje Bloodborne v Česku, pokud ne, tak si tu jenom kálíš neustále do pusinky.
            • Preco ti ich mam hladat ja? Ty tvrdis , ze paradnych 168 hlasov pre BB je vlastne vyhra. Tak doloz cislami, ked nie si troll s infantilnym spravanim. Zaroven neviem ci su vonku info o predajoch v CR, kedze Xzone a JRC dali von len infografiky, kde PS4 ma 20% trhu v Xzone, a 17% v JRC, co samozrejme o celkovom trhu nepovie nic moc, kedze su to len krabice.
              O celosvetove predaje sa ale opriet mozes, tie su zname. Celosvetovo predal W3 tak 4-5x viac kopii ako BB. To CR zase tak odlisne nebude, ved je u Vas predsa tak strasne vela inteligentnych hracov co hraju na PS4 a ti si predsa urcite vyberu Bloodborne nie? ;-) A neviem ci tomu zodpoveda tych 5% hlasov co v ankete dostal..trhovemu podielu PS4 urcite nie.
            • tak samozřejmě, že sám na sebe je snadné si zvyknout, pak si ani nepřipadáš jako troll, že ano? Jinak kde mám ty prodeje Bloodborne v ČR? Ať nemusíme řešit ty domněnky a můžeme se dohodnout, jestli je to propadák stejný jako PoE *3*
            • Namisto exaktnych cisel hlupe domnienky , namiesto argumentacie infantilne invektivy...neboj si len dalsi z rady, uz som si zvykol na podobnu kvalitu diskuterov ;-)
    • kdo dneska kupuje hry v obchode (v kamennym, nikoliv online), uz jen fajnsmekri a zpatecnici
    • reakce na trollíka mantora...
  • Co to za ptákovinu to u čtenářů vyhrálo loni a předloni? Vzpomenete si?
    • Dragon Age: Inquisition *3*
      • Dragon Age ušlo, ale ten inventář a vůbec práce s interfacem mě nakonec odradila.
  • Krescz
    King´s quest nikde *9*
  • ds klikac si zalozil jenom 200 mailu? cekal jsem od neho vic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit