Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi tragéd až je mi z toho smutno.
  • Pokud od něčeho nic neočekáváš tak to nemuže bejt zklamání.
  • Tak zaklinac ma dalsi patch, dalsich 18 GB dat na stahovani, to je peklo, opravdu nejvetsi zklamani roku.
  • del0
    To já je nemusím vyhazovat. Kupuju jen takový, kde to chybí už v základu. Vyrobit to nekompletní je větší umění.
  • Já když skládám klasický stolní puzzle, tak samozřejmě napřed vyhodím polovinu dílků, jinak by mě to ani nebavilo a nepodněcovalo by to fantazii *1*
  • del0
    "ale musis si ho slozit sam"

    Pro milovníky leporela ideální...
  • Pro mě osobně je největší zklamání Battlefront takovej potenciál a vyleze z toho pif paf puf pro děti co omrzí po pár hodinách hrůza.
  • podepisuji se pod tvuj prispevek
  • Sakra, nejde mi reagovat na příspěvky :-(
    Lunku, máš pravdu, že některým hrám jsem trochu ukřivdil tím, že opravdu vyšly v celku schopně odladěné, ale bohužel trend je spíš v jejich nepoměr, tak spíš to jsem chtěl půvopdně říct..
  • Jj, jak už jsem psal. Hra může zklamat i tím, že nefunguje jak má, ale pak by to asi spíš měla být rubrika "největší technický průser/fail" nebo tak něco.
    Obecně ten název kategorie alespoň mne sváděl k tomu, co jsem psal prvně.
    Dobrá hra s potížema na začátku může být časem odladěná a najednou se klidně stane velmi dobře hodnocenou hrou..
  • Hmm, takže hovoríš, že to nemá zmysel ani skúšať, jediná vec, ktorá ma na tej hre odraďovala až doteraz je otrasný framerate, ale ako vidím, tá hra ma nespočet neduhov, čítal som nejaký kritické recenzie na internete a tiež spomínaly podobné...škoda no, mne DS nesedeli tak som myslel, že ma bloodborne bude baviť, možno o rok dva keď to bude stáť zopár ojro tak to skusím.
  • Přirovnáváš mě k mocnému galaktickému Impériu? Tak to teda asi díky no *5*
  • kubi-wan
    Ehm... mě zas připadá, jako bys ty ne zcela pochopil tuhle - redakcí definovanou - kategorii.
    Neni to "Nejhorší hra roku", ale "Největší zklamání". Může tě zklamat graficky špičková, ale nezáživná hra, nebo naopak hratelnostně vytříbená pecka, která je ale na většině soustav nehratelná kvůli špatnýmu portu... Tim největšim zklamánim tedy neni samotná hra, ale její technickej stav.
    Zase tolik symboliky v tom neni, no ne?
  • navrat slovenskeho dementa
  • Vogon
    A i tak je to originálnější než ta hra.
  • Aj keď s tebou súhlasím, dovolím si podotknúť, že napr. Mad Max, Just Cause 3, Witcher 3, wolfenstein old blood alebo dokonca aj GTA V sú perfektne optimalizované hry takže poznámka ohľadom zlej optimalizácie hier ti tak troška nesadla.
  • Připadá mi, jako by redakce úplně ne zcela pochopila tuhle kategorii.
    Souhlasím, že pro někoho může být zklamáním roku, že hra nevyšla dobře optimalizovaná, jak se říká "na první dobrou".. Jenže která hra dnes takhle vychází že?
    Jinak si myslím, že není Batman hrou vůbec špatnou po obsahové a hratelné stránce a uměl bych si na jeho místě představit jiné hry (záměrně nebudu dělat flame a psát které).
    Ale stojím si za tím, že hra mne zklame, když mi nic nenabídne, je prázdná, nezábavná, nebo nepřinesla to, co autor sliboval. Určitě bych hru takto necejchoval, když se technicky potýká s problémy. Ale je to jen můj skromný názor.
  • Prophet
    Strýček Google pomůže.
  • Jack1947
    Kdybych to bral podle plusů/mínusů tak ano a ne odpustit určitě ne ale vzhledem k tomu že hodně lidem to pak začlo běhat po updatech tak je to fakt trochu přehnané bečeníí... i když co já vím já s to jak blbec nekoupil. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit