Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zaklinac ma dalsi patch, dalsich 18 GB dat na stahovani, to je peklo, opravdu nejvetsi zklamani roku.
    • Ty jsi tragéd až je mi z toho smutno.
  • Pro mě osobně je největší zklamání Battlefront takovej potenciál a vyleze z toho pif paf puf pro děti co omrzí po pár hodinách hrůza.
  • Sakra, nejde mi reagovat na příspěvky :-(
    Lunku, máš pravdu, že některým hrám jsem trochu ukřivdil tím, že opravdu vyšly v celku schopně odladěné, ale bohužel trend je spíš v jejich nepoměr, tak spíš to jsem chtěl půvopdně říct..
  • Jj, jak už jsem psal. Hra může zklamat i tím, že nefunguje jak má, ale pak by to asi spíš měla být rubrika "největší technický průser/fail" nebo tak něco.
    Obecně ten název kategorie alespoň mne sváděl k tomu, co jsem psal prvně.
    Dobrá hra s potížema na začátku může být časem odladěná a najednou se klidně stane velmi dobře hodnocenou hrou..
  • Připadá mi, jako by redakce úplně ne zcela pochopila tuhle kategorii.
    Souhlasím, že pro někoho může být zklamáním roku, že hra nevyšla dobře optimalizovaná, jak se říká "na první dobrou".. Jenže která hra dnes takhle vychází že?
    Jinak si myslím, že není Batman hrou vůbec špatnou po obsahové a hratelné stránce a uměl bych si na jeho místě představit jiné hry (záměrně nebudu dělat flame a psát které).
    Ale stojím si za tím, že hra mne zklame, když mi nic nenabídne, je prázdná, nezábavná, nebo nepřinesla to, co autor sliboval. Určitě bych hru takto necejchoval, když se technicky potýká s problémy. Ale je to jen můj skromný názor.
    • kubi-wan
      Ehm... mě zas připadá, jako bys ty ne zcela pochopil tuhle - redakcí definovanou - kategorii.
      Neni to "Nejhorší hra roku", ale "Největší zklamání". Může tě zklamat graficky špičková, ale nezáživná hra, nebo naopak hratelnostně vytříbená pecka, která je ale na většině soustav nehratelná kvůli špatnýmu portu... Tim největšim zklamánim tedy neni samotná hra, ale její technickej stav.
      Zase tolik symboliky v tom neni, no ne?
    • Aj keď s tebou súhlasím, dovolím si podotknúť, že napr. Mad Max, Just Cause 3, Witcher 3, wolfenstein old blood alebo dokonca aj GTA V sú perfektne optimalizované hry takže poznámka ohľadom zlej optimalizácie hier ti tak troška nesadla.
  • Nesouhlas,bak sice měl na PC problémy ale aby jste ho korunovali na krále propadáků 2015 je absurdní. Narozdíl od jiných firem aspoň nabízeli vrácení peněz,hrát hru vlastně zdarma do 2015 (pak ji vychcaně vrátit)
  • Hnisavec
    Celkovo by som tam PC hranie ako vseobecne..co hra to priserna optimalizacia, slabe AAA exkluzivity respkt.ziadne, zmrvene KS projekty, odklady hier ako Star Citizen a Kingdom, ubrecena komunita kriklunov co neda za hru viac ako 5 eur atd
    • navrat slovenskeho dementa
    • Tož tys tady chyběl, už začínala být nuda.
    • Slabé, hodně slabé, uměl jsi to lépe, už asi stárneš.
      • Vieš, že on to nemyslí sarkasticky ani to nie je v jeho prípade trolling ale on týmto žvástam naozaj verí, keby si čítal tie zvratky čo vypustí na iných stránkach tak by si si oči vyklal :D
  • Batman se sekal i na konzolich a to ze to prehlizite a presvedcujete sami sebe ze to jede plynule ...... klasika
    Navic to neskutecne zprasili batmobilem a world of battanks fakt neni to co od toho hraci cekali ... ale zase stejna story, budeme to ignorovat a obhajovat na forech svou investici za kazdou cenu
    *1*
    • Ja nevim na cem si to hral, ale ja hral arkham knight hned v den vydani na ps4 a nic se nesekalo, na druhou stranu mas pravdu, s tim batmobilem to podelali. Asylum zustane neprekonany.
  • Já nevim, co tu blbnete s Falloutem 4. Bethesda nám naservírovala přesně to, co vždycky. Kdo od Falloutu čekal něco jinýho, je buď hňup, nebo nevyléčitelnej optimista.
    • Něco jiného, jak Fallout 3: The Sims? Ano.
      • Zas na druhou stranu, stavění osad bylo oznámený jako novej prvek snad už na E3 (a podle mě to neni špatnej nápad), takže nemůžeš říct, že bylo překvápko, když se tam opravdu objevilo. Krom toho moh člověk celou budovatelskou část většinu hry vesele ignorovat.
        • To potom zbude jen osekaný Fallout 3. Fakt jsem byl asi moc velký optimista, že jsem chtěl něco lepšího. Je to jen můj pohled na věc mimochodem.
          • Tak já se s timhle názorem víceméně ztotožňuju. Fakt jsem chtěl, aby Fallout 4 byl dobrej, 3 hry ze série jsou moje srdcovky a ani trojka, kterou považuju za nejslabší díl (no, teď už vlastně ne), nebyla vlastně vůbec špatná. Jenže dost brzo po odhalení začalo bejt jasný, že na New Vegas se navazovat nebude. Takže jsem nakonec vlastně dostal přesně to, co jsem čekal - klasickou Bethesdí hru, která zase zjednodušila rpg prvky, a posunula Fallout blíž ke střílečce.
            • V tomhle máš recht.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit