Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Kde je Fallout 4? *8*
    • U me na disku, jako zatim nejhranejsi hra letosnáho roku.
      • Tak tak, u mňa tiež 173 hours and counting
    • Kde? S dva roky starým portem GTA V nejprodávanější hra na Steamu. Tam přesně je Fallout 4.
    • V obchode, predpokladám, že izometrickom obchode.
    • v tabulke najpredavanejsich hier roka
  • Víťaz je asi zaslúžený, na staršie arkham hry som čítal len chválu, no často som nechápal prečo fanúšikovia asylum a city tak ospevujú...kúpil som si obe v goty edíciac za pár šupiek pred pár mesiacmi a tie hry sú otrasné....nie je to moja šálka kávy. Aj keď si myslím, že túto kategóriu mal vyhrať Evolve, už len pre tú ich otrasnú bombastickú marketingovú kampaň, ale zase na druhú stranu tam som to sklamanie aj očakával, po tom čo som si hru vyskúšal na pár hodín.

    Mám ale pár otázok, čo v tejto kategórií robí Trine 3 alebo dokonca armikrog a kde sú také šmejdy a skamania ako ac syndicate, či R6 Siege, ktoré už niekoľko rokov nie že stagnujú ale ako série klesajú hlbšie a hlbšie do prepadliska herných dejín alebo čo takto minuloročný battlefront od dice či MK X trebárs?
    • ty jsi hooodně vybíravej typ člověka, pak se nediv že ti polovina her příjde rozbitá zatím co ostatní lidé si je vychvalují, viz AC Syndicate..:D Navíc je AC Syndicate spíše překvapením roku po minulém zklamání s AC: Fixity
      • tearaz neviem či si to myslel sarkasticky alebo nie :D
        • vše je myšleno jako fakta.. :D
    • V čem byl MK X špatný, kromě toho 2. kombat packu?
      • Vogon
        Zprasený PC port, mikrotransakce
        • dík a ešte by som pridal podpora od vývojárov.
  • Sr_Lobo
    Teda ten Fallout se tu moch aspon zminit. *7*
    • Možná u vás na madbrahmíně :D
    • O čo ide, okrem toho, že je to viacej fps strielačka ako rpg tak z akého iného dôvodu by mala hra byť v tejto kategórií?
      • Sr_Lobo
        Tak protoze ze to s falloutem ma spolcny leda tak jmeno, jestli si miloval 1 a 2 tak bys to asi videl podobne. Me od toho odpudil absolutne nezajimavej pribeh, ktery me vubec nemotivuje pokracovat dal, potom nehezka grafika, soubojovej system a ranec bugu. Spis to vypada ze Bethesda ted bude uz jenom vydavat SDK packy, kery se budou jenom lisit prednastavenejma texturama a hraci at si s tim holt delaj co chtej.
        Ale chapu, ze to nekdo vidi jinak, hlavne kdyz stary Fallouty nehral treba.
        • Na druhou stranu SDK packy jsou to jediný co bethesda v posledních letech umí fakt dobře.
        • Ja som ale vyrastal na Fallout 1 a najmä 2 a F4 mi neuveritelne sadla, a teď babo raď.

          Príbeh je pútavý aj keď tak troška predvídatelný, to súhlasím, ale, že by ma to nemotivovalo pokračovať ďalej tak to nehrozí. Grafiku má hra parádnu, neviem čo máš na mysli pod súbojovým systémom, takže tam ti nepomôžem, steam ukazuje, že mám nahratých cez 173 hodín a zatial som nevidel ani jeden väčší bug a to som ešte nepreskúmal celú mapu.
  • Veskoslav
    1. Evolve
    2. Trine 3
    3. Broken Age: Act 2

    Kupodivu mě nezklamal Battlefront, ale ten je na hraně. Skvělá audiovizuální hra, které bohužel chybí obsah (málo planet, mizérie oproti BF2) a někomu budou vadit absence tříd. A Fallout 4 mě taky nezklamal, věděl jsem, co to bude za hru a že na NW nenavážou. Ale i tak jsem se bavil. Pro mě je prostě největší zklamání "DLC Evolve". Zabugovaná, nudná, prázdná hra, kdy je to jedna ze dvou her, co jsem vracel na Steamu, protože se to nedalo hrát (neustále padala, hry se odpojovaly, 5-20 fps, bugy, které naprosto znemožňovaly hraní). A co Batman? Ještě jsem nehrál. Ale co jsem četl, tak rozhodně lepší jak Origins, ale bohužel nedokázali navázat na nejlepší 2. díl série a podle mě i to může být pro někoho zklamání.
  • Lokalizace Falloutu 4. Bethesda se na češtinu vykašlala, ačkoliv předchozí F3 a FNV českou lokalizaci měli.
    • Aby si člověk mohl zahrát cokoliv, co chce, musí umět jeden z světových jazyků. Se stim smiř a jeden se nauč, ciwe ;)
    • To je ale věc distributora, ne Bethesdy, ta český lokalizace nikdy nepodporovala.
    • Žijeme v 21. století. Co kdyby ses naučil anglicky.
      • SalemCZ
        takže v 19 století měli všichni umět německy? Jelikož všude bylo Rakousko-Uhersko? Anglicky pořád umět nemusíš neni to národní jazyk tak proč bych se ho měl učit, žiji v ČR, nežiji v Anglii
        • Samozřejmě, že nemusíš, ale je pak zbytečný si stěžovat, že hře nerozumím. Český herní trh si, až na vyjímky, nevydělá ani na tu lokalizaci. Stává se z toho jen záležitost pár fanoušků, které překládání baví.
    • Vykašlala? Spíš si spočítali, kolik prachů by z toho místní distributor měl. Ono když ti PCčkáři z části tu hru zwarezí, z části nakoupí klíče někde od rusáků, z části ji koupí po 5 letech za 50 kaček a 5 lidí koupí krabicovku od distributora (tedy v tomto případě distributor dostává prachy), je jasný, že by se to nevyplatilo, a obzvlášť u takhle rozsáhlé hry.
      Ono jakákoliv firma nemůže dělat charitu, že ano?
  • ja bych tam dal fallout 4 protože zklamani to bylo určitě od falloutu všichni čekali určitě víc
    • a já zas čekal více od Zaklínače. Od Falloutu jsem čekal stejnou hrůzu jako trojku, ale hra je to lepší, takže pro mě je Fallout 4 spíše překvapení...
      • jj zaklinac taky urcite po tech odkladech a vsech tech problemech to byl stejne kyc jak prase
        • Vždyť šlape od začátku jak hodinky..a odklady byli jasné,když je to takhle rozsáhla hra..nevím co bys jako chtěl hrát..taková krásná hra tu snad ještě nebyla a psát o ní jako o zklamání je trochu zcestný
  • trošku nechápu to halo s Batman. Pokud tedy berete špatný port, tak by tu měla být i konzolová verze Zaklínače, která byla naprosto strašná. Bugy, glitche. Propady k 15FPS. Ano po půl roce opravili FPS, ale glitchů je čím dál více.
  • nevím, jestli špatný port je vyloženě zklamání. asi bych to zařadil do jiné kategorie. kdybychom nepočítali špatný port, tak je to velmi dobrá hra. ale takový evolve nebo battlefront jsou lepším příkladem hry s velkými ambicemi avšak velmi průměrným provedením.
    • Vogon
      Nevím, mě Batmobil: Arkhamská Kára nijak nenadchlo ani na konzoli.
      • Bat For Speed: Arkham's Most Wanted

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit