Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mne asi Battlefront.... málo obsahu, nudný střelecký model, absence vesmírných bitev, souboje s meči a duely bych si na tento rok představoval rozhodně llepší, velká škoda, ale třeba se po všech DLCčkách dostanou k BF 2 (4) který bude lepší... i když vysoké prodeje prvního (3) battlefrontu jsou takové že asi není moc motivace. Battlefield 4 je i nadále nejlepší pokud mám chut na tento typ hry
    • proc nudny
  • Zcela vážně, bez nadsázky či trollingu Zaklínač 3.
  • kubi-wan
    Já mám zklamání dvě: V první řadě Batmana, protože jestli jsem se letos na nějakou hru těšil, tak na něj. Ovšem pak se objevily zprávy o prasáckym portu a celá ta situace kolem tý hry je doposud tak smutně absurdní, že si toho Batmana prostě nekoupim, dokud nebude hratelnej... tyhlety sázky do loterie nehodlám podstupovat.

    Druhym zklamánim pro mě bylo Hotline Miami 2. Miluju první díl, ale dvojka rozbila hodně toho, co mám na jedničce rád. Kde byla dřív výzva, je teď frustrace. Ze stísněných prostor se staly haly a prosklený chodby, kde vás někdo sejme, aniž byste měli šanci ho vidět, protože je mimo vaše zorný pole. Tam, kde vám dřív nechali volnost v tom, jak koho kdy odpravit, vás teď vlivem obřích místností nutěj do střelných zbraní a naprostýho zapamátování si pozic a chování všech (švindlujících) nepřátel, tim pádem do naučení se víceméně jednoho postupu. I přesto všechno se u mě ale místama dostavil onen úžasně euforickej pocit nasran0sti, kdy ve vaší realitě existuje jen ona hra a potřeba "všechny ty srá*e rozm*dat na kaši!". Dost i díky nadupanýmu soundtracku. Ale ani to nedokázalo přebít pocity zoufalství, kdy jste vlastně vy jako hráč nedělali nic špatně, a přesto jste dostávali na p*del. Mockrát. Snad už jen dodám, že oproti jedničce, kterou jsem projel x krát, jsem dvojku bohužel nedohrál... nervy jsem na to prostě neměl...
    • Já HM2 nakonec se sebezapřením dohrál, ale ty pocity frustrace mi hru poměrně znechutily. A přestože si HM1 občas s chutí znovu zahraju, tak HM2 už nikdy více.
    • Já Batmana hrál hned jak vyšel a na žádné bugy, nebo problémy jsem nenarazil.
  • Tak ja neviem ci mam naozaj zacarovane PC, ale mne sa proste vyhly problem ako Assasina tak aj Batmana (Batman zakupeny hned po vydani, Assasin bol zrejme az po patchi), takze v tejto kategorii je pre mna ´vitaz´ uplne mimo :D Pre mna Arkham Knight super hra :)
  • Nevím no, Batman je zklamání po technické stránce, ale po herní vůbec ne. Naopak příjemně překvapil. Vidím spíš jiný adepty - The Order, Battlefrond, NfS, Minecraft od Telltale..ale sejde na tom, co od těch her kdo čekal no. Třeba Fallout 4 je pro mě jedna z nejlepších her roku, ale možná je to díky tomu, že jsem starý Fallouty nikdy nehrál.
    • Vogon
      Od her jako odér někdo něco čekal? Vždyť každý musel vědět, jaká katastrofa to bude už když vývojáři začali mlít pantem o "cinematic vision". Kdežto od Batmana hodně lidi čekalo výborné zakončení série, a dostali průměrnou hru, která navozovala dojem her vydávaných každoročně. A žádná z těch her nedonutila Steam umožnit vrácení peněz, na rozdíl od Batmana.
      • del0
        "Vždyť každý musel vědět, jaká katastrofa to bude..."

        Každý až na zástupy sonyboys...
      • No jenomže to se furt motáme kolem technických problémů. Pro mě za mě, Batman do týto kategorie patří. Spíš mi jde o to, že se do tý první pětky neprobojovaly ty věci, co jsem zmínil. Od NfS mnoho fanoušků očekávalo restart série a návrat k Undergroundu. Místo toho je to Rivals posazený do města s absurdně nastaveným tuningem. Od Orderu, když už nic jiného, se určitě neočekávalo, že to bude trvat 4 hodiny. Battlefront uznávám, že je úspěšný, ale absolutní nedostatek obsahu zklamal všechny recenzenty...
      • Odér? Jak originální...
        • Vogon
          A i tak je to originálnější než ta hra.
  • Nejslabší byl určitě Zaklínač, na to jak to vyhypovali
  • Evolve .... je to totiž total trash *1*
    • jeanczarny
      Jsem se ze zvědavosti koukl na to, kolik lidí to hraje a pohybuje se to sotva okolo 600. To je na rok starou hru docela fail...
  • 1) Star Wars Battlefront EA - předražená rádoby plná verze hry, kterou doplníte se Season Passem za dalších 50 Eček.. jinak vás tato čistě MP záležitost bude bavit cca 10-20 hodin, íej, to jako fakt? *7*
    2) Batman: Arkham Knight (PC verze) - za totálně zprasenou optimalizaci a nemožnost hru obstojně hrát ani po půlroční opravě, další fail za season pass, který obsahuje na první pohled tunu obsahu, přičemž se na ten druhý jedná o skiny a "příběhové" arény, trvající přibližně 20 minut každá. *12*
    3) Payday 2 - zavedení mikrotransakcí a P2W modelu i přes četné sliby autorů (fyi základní hra není F2P a obsahuje dalších 30+ placených DLC) *16*
    4) Black Ops III - velmi špatná optimalizace PC verze *10*
    5) co "AAA" hra, to Season Pass - netřeba víc dodávat *11* *11* *11*

    Nevím, co víc zklamalo, ale o stavu herního trhu a obchodních praktikách to už něco vypovídá. Máme se na co těšit i v příštím roce...
  • Tož bohužel Fallout. Na to, jak jsem se na to těšil, tak mě to zklamalo.
    PS: Zklamání roku se nerovná nejhorší hra roku.
    • podepisuji se pod tvuj prispevek
  • To je podle hodnocení lidi a nebo hodnotí sama redakce?Mě např.teď po updatech funguje Batman už parádně.Zapracovali na tom a je to znát.Zklamání to tedy rozhodně pro mě není.Kolik vyjde her a optimalizaci nemají taky zrovna nic extra.Já např.hrál toho Batmana i tenkrát a zas tak hrozné to nebylo.Asi jsem měl holt štěstí.Ale ne všem to fungovalo špatně co vím.Za mě to zklamání rozhodně není.Je to skvělá hra+DLC co jsem si k tomu ještě pořídil,prodlužujou ještě skvěle hrací dobu
    • Tobě to možná jede, ale já jsem i po patchích rád, když se to na nejnižší detaily drží nad 30fps, přičemž některé textury jsou pak na úrovni PS2 her. Takhle rozdílné zkušenosti hráčů ale jen vypovídají o tom, že to pořádně netestovali a že port je nestabilní. Neznamená to, že ty máš pravdu a ostatní kecají, a z počtu a procenta negativních recenzí na Steamu je jasné, že s tím mělo problém opravdu hodně lidí. Ty jsi měl prostě štěstí na podporovanou sestavu.
    • Tak stáhli to i ze Steamu a to už musel být parádní pr8ser, když to museli udělat. Na konzole je to jedna z top her a myslím si, že zklamáním bylo právě to, že se na to takhle vykašlali na PC.

      Že to fungovalo tobě, je asi zázrak. Co já viděl recenze, nezachytil jsem u nikoho, že by to na PC fungovalo dobře.
      • No hlavní problém bylo,že to bylo locknuté na 30 fps a místama se to škublo a šlo to po 30,to uznávám.Hrát to na 30 fps nebylo nic extra.Když tam šlo přidat víc bylo to hned lepší
        • Zkrátka buď rád, že za své peníze jsi musel půl roku čekat, aby sis hru mohl zahrát *4* (jiní to štěstí neměli). A ohledně Season Passu.. za další snad litr, nebo kolik to stálo (ano dalo se to sehnat levnějši), bych čekal přinejmenším odpovídající obsah a ne skiny a arény.
        • Hlavní problém rozhodně nebyl v 30 fps omezení, nýbrž v tom, že i hráčům s nabušenou HW sestavou a nejnovějšími GPU hra způsobovala nechutné FPS dropy až snad k nule.
          Ono totiž na internetu bylo celkem dost návodů, jak si FPS lock v cfg fajlu vypnout *3*
    • Veskoslav
      Tak ono v porovnáním s jejich předchozími téměř dokonalými díly to zklamaní musí být ne? Co jsem četl, tak to nedosáhlo na 1. a 2. díl ani náhodou.
      • No možná právě tou horší optimalizací,jinak by to bylo určitě lepší.Ale jak říkám,teď už ta PC verze šlape o poznání lépe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit