Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batman není žádný propadák.Hodnotíme obsah ne technickou nedodělanost.Games evidentně chce vyždímat pár nikláků z reklamy.
    • Když hra nefunguje, tak obsah rovná se nula. *3*
      • Az nepujde spustit, tak muzes rict ze nefunguje. Do te doby je slovo "nefunguje" mysleno naprosto obrazne a slabsim masovejm knedlickum (1994+ nebo starsi regulerni dementor kterych je tu vetsina jelikoz uroven iq populace cele planety rapidne klesla vcetne tech kteri neustale usmevne odstranuji normalni prispevky o kterych si mysli ze jsou nevhodne (ooo vsichni se ted z toho po*ereme, nevhodny prispevek, ktery obsahuje sprosta slova, pane boze to je hruuuuuuuza)) prerusta pres hlavu a meni se spatne v ono prave nefunguje.
        • Tak to pro Vás mám ke koupi auto; má sice jen dvě kola, motor má neuvěřitelnou spotřebu a brzdy brzdí jen občas ale karoserie a interiér jsou půjčené z Corvety Stingray to si tu...ehm...jizdu ...poradně užijete
          Ale co motor pořád spustit jde (tak ze 70% procent pokusů) takže nemůžete přece říct že to nefunguje, dokud motor spustit jde tak je slovo "nefunguje" myšleno obrazně, tak by Vám to nemělo vadit, že? *3*
        • Omg ty budeš asi velký mistr logiky, když byla hra na PC stažena z prodeje kvůli technickym problémům, asi jí lidi těžko mohli spustit, když nešla ani koupit, použij trochu mozek tvl
        • Paní učitelka češtiny tě ve slohu asi musela milovat. Příště to chce závorku v závorce co už je v dalších 5 závorkách a vloženou větu co je 10x delší jak ta původní. Potom se ty kecy čtou ještě líp :)
        • Jack1947
          Co tady tedda děláš ty jeden dědku když si jen zapšklej... a kopeš na všechny strany. *7*
  • why games, why? *9*
  • Za me pristup redakce.Od toho ze jim nefunguje system hlasovani viz zdejsi diskuze a co tak sleduji, tak to neni nova zalezitost az po obcasne naprosto tragicke konektory, zoufaleho cenzora a radobyvtipne redaktory. Hlavne ze na me z galerie vyskoci z 10 snimku dvakrat reklama. Addblock opet zapnuty..
    • k tomu sa pripojim , klesajúca úroveň obsahu, cenzúra nezávadných príspevkov, reklama, to bolo najväčšie sklamanie
  • Chápu, že to Batman asi musel dostat, ale upozorňuju, že Batmana právě teď hraju na 5 let starém PC a běží naprosto perfektně. Je to skvělá hra a výborné završení trilogie/tetralogie o Batmanovi. Takže ano, je to velká ostuda, ale dneska už to běží dobře a je to super hra.
    • bratrovi to jede na 560ti, sice na nejmenší detaily ale jede to krásně, ale jedna věc - naprosto nevěřím tomu, že to je poslední díl série a i kdyby, tak můžou udělat prequelů kolik chtějí, minimálně na konzole se to prodá. Nejsem fanoušek série, mám jenom jedničku, zbytek jsem nehrál, ale nový batman vypadá i na slabší kartě na nejnižší nastavení krásně
    • tak to rád slyším, protože si to chci zahrát a jen jsem čekal, až to hrát půjde. Jinak za mě největší zklamání roku spíše HoMaM 7 nebo kolikátej díl to je, tam bych řekl že to je víc o nedostatcích hry po obsahové stránce než po stránce optimalizace
      • Co je to HoMaM 7 ? *8*
        • Prophet
          Strýček Google pomůže.
        • http://lmgtfy.com/?q=homam+7
        • SalemCZ
          tak když je to už sedmí díl tak to bude nějaká zaběhlá série, tak co by mohlo být HoMaM, většinou malý písmena znamenají předložku nebo spojku, tak si zkus typnout
          • ale já nechci typovat, já si to chci přečíst *3*
            • o dva řádky níž si měl pěknou nápovědu
            • wenceslaus
              Heroes of Might & Magic
        • Nektere skratky bys mel znat
  • heroes 7, nepocitam hry ktere mne nezklamali protoze jsem od nich ani nic necekal (cities xl)
  • fallanga
    S "vítězem" souhlasím. Tu optimalizaci opravdu podělali. Stejně jako 2014 bylo ve znamení špatné optimalizace AC Unity, tak 2015 je ve znamení Batmana. Dále mne hodně zklamal i Trine. Oproti téměř dokonalému druhému dílu přišel velmi slabý zážitek. Mohli by udělat nějaký další díl, který by napravil pověst série. No a do třetice, GoT od Telltale. Ta série nebyla ve skutečnosti nijak extrémně špatná. Bavila mne. Ale za prvé, je to pořád to samé. V Borderlands byla aspoň špetka inovace a navíc to bylo tak šílené, že to bavilo. Tady se nic takového nedostavilo. No a za druhé, mělo to obrovský potenciál. Být v čele rodu, uzavírat spojenectví, plánovat vraždy a podobné intriky. Čelit svým rozhodnutím. To vše tam mohlo být. Ale Telltale z toho udělalo dosti průměrnou adventuru. Ale jako film to bylo dobrý, to zas jo.
  • vindalooo
    Pro mne asi tři základní věci
    1) opět nebyl oznámen HL3 nebo jiná pro mne zajímavá hra (Titanfall 2)
    2) online gaming drtí LOL, DOTA a jim podobné hry. Jiné žánry jsou zatlačovány do pozadí
    3) overwatch bude placený
  • nemám žádné zklamání roku. Ćekal jsem, že Zaklínač bude lepší než nakonec byl, a taky jsem se doufal, aby se povedl Fallout, ale tak nějak jsem nečekal, že se povede (přeci jen bethesda...)
  • mikezz
    Bál som sa, že to tu na Games dostane Fallout 4, ktorý si to podľa mňa fakt nezaslúži. Objektívne nemá na hru roku v židanom prípade ale od sklamana má aspoň pre mňa na míle ďaleko. PC Batman je správna voľba, dianie okolo portu nemá obdoby.
  • N0isy
    Nevím no. Dávat zde vítěze Batmana jen kvůli PC verzi mi přijde jako blbost, když se tenhle web zaměřuje na hry obecně, tím pádem na všechny platformy. Kdyby se jednalo o PC Gamer web nebo tak, tak je to oprávněné. Takhle opravdu ne. Hra je to parádní a kdo měl silnější GPU (GTX 970/980), tak si hru v klidu zahrál hned po vydaní na plno v nejlepší grafice v hratelném FPS jako já. Takový Evolve mi přišlo mnohem, mnohem větší zklamání po všech stránkách, kde hru vyhypovali, jak bude "revoluční" a ono h@vno. Už v alfě mě to po 10 hrách přestalo bavit. A o Armikrogu škoda mluvit. Neverhood se musí obracet v herním nebi.
    • Prave naopak - jednalo sa urcite o najvacsi prusvih a v tejto kategorii to vyhralo uplne opravnene. Som vcelku rad ze sa stav PC verzie podvedome premieta aj do ostatnych rebrickov popularity na internete (kde sa kladne ocenenia AK dost vyhybaju byt samotna hra by si ich inak pravdepodobne par odniesla) - dufam ze sa z toho Rocksteady (a potazmo aj ostatne studia kaziace PC porty) poucia.
      • jj poučí, přestanou ty porty dělat úplně a budete mít po ptákách :D
    • Veskoslav
      A ty tuny příspěvků, že to na 970/980/290X/390 atd. nejelo si asi ti, co to psali na Steam cucali z prstu a nakonec to stáhli jenom tak? To nebylo o železe proboha....
    • Draken69CZ
      Bohužel to nebylo jen o výkonu, bylo plno případů kde to lidem i s i7 + 970 a silnější opravdu v hratelných FPS neběhalo.
      • Tak si maj koupit něco lepšího. *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit