Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co ty příšerný NFS? To jako bylo oká? Proti nim jsem bojoval snad uplně všude kde se dalo.Totální kekel.
    • Pokud od něčeho nic neočekáváš tak to nemuže bejt zklamání.
  • Batman AK mě původní PC verzí skutečně naštval, nicméně nyni, po cca pul roce, mi připadá az na drobounke bugy typu obcasne vypadnutí zvuku, již perfektně odladeny a rychlý - 60fps při plných detailech a opravdu fantastické grafice.
    Subjektivně co se pribehu a hratelnosti tyce mi připadá přinejmenším na stejné úrovni jako asylum i city takže ve výsledku mohu s klidným svědomím doporučit. Doufám ovsem, ze se podobná situace jiz nebude opakovat.
  • MidnighT91
    Games.cz
  • Johnny
    dobrá napíšu to znova a jinak... zaklínač 3 pro mě zklamání není, pač sem od začatku tušil jaká to bude nuda. Ale od Dragon Age jsem čekal malinko víc, a mnohem méně skákání
  • Za mě Bloodborne, zastaralá gameplay, zastaralá grafika, absence smysluplného přiběhu, repetitivnost monster, prostředí i gearu, nulová AI, ignorace herního vývoje posledních 20 let, zkrátka jsem čekal víc
    • Hmm, takže hovoríš, že to nemá zmysel ani skúšať, jediná vec, ktorá ma na tej hre odraďovala až doteraz je otrasný framerate, ale ako vidím, tá hra ma nespočet neduhov, čítal som nejaký kritické recenzie na internete a tiež spomínaly podobné...škoda no, mne DS nesedeli tak som myslel, že ma bloodborne bude baviť, možno o rok dva keď to bude stáť zopár ojro tak to skusím.
    • Femto
      "ignorace herního vývoje posledních 20 let" není to plus?
      • Presne!
    • Bloodborne je jednoznacne jedna z nejlepsich her tohoto roku a jestli si nepochopil pribeh hry tak priste zapni mozek, kdyz neco hrajes. Pribeh ti neni vykladan na zlatem podnose , ale musis si ho slozit sam... Ale to dnesni rozmezlena herni mladez uz nezna...
      • del0
        "ale musis si ho slozit sam"

        Pro milovníky leporela ideální...
        • Já když skládám klasický stolní puzzle, tak samozřejmě napřed vyhodím polovinu dílků, jinak by mě to ani nebavilo a nepodněcovalo by to fantazii *1*
          • del0
            To já je nemusím vyhazovat. Kupuju jen takový, kde to chybí už v základu. Vyrobit to nekompletní je větší umění.
    • nejhorší je, když fanboy Zaklínače chce kritizovat Bloodborne, který nehrál, tak si vymyslí tohle a neuvědomuje si, že ponižuje jen sebe a další fanboys Zaklínače.
      • Nejlepší je fanboy vs fanboy. Jak děcka ve školce.
    • *15* Zaklínač boys strikes back
      • Přirovnáváš mě k mocnému galaktickému Impériu? Tak to teda asi díky no *5*
    • Johnny
      ted si vyjmenoval plusové body této hry, a preste duvody proc se lisi od ostatních a je tak dobrá
  • Kde je Fallout 4?
    • V propadlišti dějin
  • Všechny hry z výběru mě minuly. Největším letošním zklamáním pro mě byl Satellite Reign, který si nezahraju ani na rok starém desktopu jak je náročný, náročnější než crysis, což je prostě marketingová blbost vývojářů.
  • Jack1947
    Vy jste taky zklamání roku *7*

    Jasně zprasily to no ale chytří lidé už v den vydání přišli s fičurou která vás před ini. soubory zbavila většiny lagů, ze začátku a bez toho to hlavně v Batmobilu bylo dfost nepřijemné a za deště. Taky nic moc... ale poté parádní hladká a plynulá hra. *4*
    • ok takže to že se mužeš hrabat v ini souborech znamená že autorům odpustíme že vypustil nehratelnou věc ? ? V tom případě byl Dark Souls 1 nejlepším PC portem co kdy kdo udělal protože asi týden po vydání vyšlo 100 modu které ho upravovaly k lepšímu.
      • Jack1947
        Kdybych to bral podle plusů/mínusů tak ano a ne odpustit určitě ne ale vzhledem k tomu že hodně lidem to pak začlo běhat po updatech tak je to fakt trochu přehnané bečeníí... i když co já vím já s to jak blbec nekoupil. *7*
  • Batmana jsem hrál hned jak vyšel na PS4 a žádné problémy jsem nezaznamenal...
    • neumíš číst a nebo trollíš? jedná se o PC port ne konzolovou verzi....
  • gesto
    https://www.youtube.com/watch?v=-_ACdmeSblI&index=35&list=FLnn930zHG64D3F5zUmeCO1Q
    • Uz to zacina byt dost trapne, sorry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit