Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zklamanim roku je Zaklinac 3, protoze takhle promarnit a zkazit jeho potencial, to me vazne zklamalo nejvic.
    • Ježišmária, že vás to tu ešte baví..
    • Veskoslav
      Naše nejhlasitější 10% skupina dorazila. Ještě Drizz a Flash a můžete si tu rozjet debatu o Zaklínači, jak je to zklamání atd.:) Hlavně proklikat, to je důležitost! Na to nezapomeň:)
    • Zaklínač typická GOTY záležitost ala Dragon Age: I, Skyrim. Takových her tu ještě bude...
      • Krescz
        to je dobře(že tu bude hodně her jako je zaklínač)
  • N0isy
    Nevím no. Dávat zde vítěze Batmana jen kvůli PC verzi mi přijde jako blbost, když se tenhle web zaměřuje na hry obecně, tím pádem na všechny platformy. Kdyby se jednalo o PC Gamer web nebo tak, tak je to oprávněné. Takhle opravdu ne. Hra je to parádní a kdo měl silnější GPU (GTX 970/980), tak si hru v klidu zahrál hned po vydaní na plno v nejlepší grafice v hratelném FPS jako já. Takový Evolve mi přišlo mnohem, mnohem větší zklamání po všech stránkách, kde hru vyhypovali, jak bude "revoluční" a ono h@vno. Už v alfě mě to po 10 hrách přestalo bavit. A o Armikrogu škoda mluvit. Neverhood se musí obracet v herním nebi.
    • Prave naopak - jednalo sa urcite o najvacsi prusvih a v tejto kategorii to vyhralo uplne opravnene. Som vcelku rad ze sa stav PC verzie podvedome premieta aj do ostatnych rebrickov popularity na internete (kde sa kladne ocenenia AK dost vyhybaju byt samotna hra by si ich inak pravdepodobne par odniesla) - dufam ze sa z toho Rocksteady (a potazmo aj ostatne studia kaziace PC porty) poucia.
      • jj poučí, přestanou ty porty dělat úplně a budete mít po ptákách :D
    • Veskoslav
      A ty tuny příspěvků, že to na 970/980/290X/390 atd. nejelo si asi ti, co to psali na Steam cucali z prstu a nakonec to stáhli jenom tak? To nebylo o železe proboha....
    • Draken69CZ
      Bohužel to nebylo jen o výkonu, bylo plno případů kde to lidem i s i7 + 970 a silnější opravdu v hratelných FPS neběhalo.
      • Tak si maj koupit něco lepšího. *5* *1*
  • Zaklínač. Protože se podřídil masám a ne knižnímu univesru. Za to že dal přednost open worldu před propracovaným level desingem. Za to, že už z toho necitím Zaklínače ale renesační, barevnou blbinku ala Dragon Age:I...
    • Je to bohužel tak. Ale zajímavé je, že takové Dragon Age: I má 130 GOTY ocenění, Zaklinač 160, Skyrim 230. Otázka je proč všechny velké high- fantasy hry jsou tak hypované a zmedializované. Jako stádo ovcí.
      • Mě vůbec nepřišlo že Zaklínač byl přehypovaný..ta hra je nejvíc za minulý rok a to bez debat
      • Veskoslav
        A mě vždycky fascinuje, jak je nejhlasitější skupina právě ta, která ty hry nemá ráda a má neustálou potřebu řešit, proč to vyhrálo zrovna tyhle hry. Co třeba kdyby byly prostě a jednoduše dobré? Ale to by nebylo vončo a konspirace o 90% herní obci ovcí a podplacených idiotů z řad recenzentů by pak nešlo tak moc kritizovat...Mimoto pro autora navrchu. Sapkowski sám nikdy nevytvořil něco tak důležitého jako ucelený mapový podklad pro svůj svět a poslední knížky? Vyloženě tragédie, kdy se na něm už podepisuje těžký alkoholismus.
  • 1) Star Wars Battlefront EA - předražená rádoby plná verze hry, kterou doplníte se Season Passem za dalších 50 Eček.. jinak vás tato čistě MP záležitost bude bavit cca 10-20 hodin, íej, to jako fakt? *7*
    2) Batman: Arkham Knight (PC verze) - za totálně zprasenou optimalizaci a nemožnost hru obstojně hrát ani po půlroční opravě, další fail za season pass, který obsahuje na první pohled tunu obsahu, přičemž se na ten druhý jedná o skiny a "příběhové" arény, trvající přibližně 20 minut každá. *12*
    3) Payday 2 - zavedení mikrotransakcí a P2W modelu i přes četné sliby autorů (fyi základní hra není F2P a obsahuje dalších 30+ placených DLC) *16*
    4) Black Ops III - velmi špatná optimalizace PC verze *10*
    5) co "AAA" hra, to Season Pass - netřeba víc dodávat *11* *11* *11*

    Nevím, co víc zklamalo, ale o stavu herního trhu a obchodních praktikách to už něco vypovídá. Máme se na co těšit i v příštím roce...
  • Tož bohužel Fallout. Na to, jak jsem se na to těšil, tak mě to zklamalo.
    PS: Zklamání roku se nerovná nejhorší hra roku.
    • podepisuji se pod tvuj prispevek
  • Sr_Lobo
    Teda ten Fallout se tu moch aspon zminit. *7*
    • Možná u vás na madbrahmíně :D
    • O čo ide, okrem toho, že je to viacej fps strielačka ako rpg tak z akého iného dôvodu by mala hra byť v tejto kategórií?
      • Sr_Lobo
        Tak protoze ze to s falloutem ma spolcny leda tak jmeno, jestli si miloval 1 a 2 tak bys to asi videl podobne. Me od toho odpudil absolutne nezajimavej pribeh, ktery me vubec nemotivuje pokracovat dal, potom nehezka grafika, soubojovej system a ranec bugu. Spis to vypada ze Bethesda ted bude uz jenom vydavat SDK packy, kery se budou jenom lisit prednastavenejma texturama a hraci at si s tim holt delaj co chtej.
        Ale chapu, ze to nekdo vidi jinak, hlavne kdyz stary Fallouty nehral treba.
        • Na druhou stranu SDK packy jsou to jediný co bethesda v posledních letech umí fakt dobře.
        • Ja som ale vyrastal na Fallout 1 a najmä 2 a F4 mi neuveritelne sadla, a teď babo raď.

          Príbeh je pútavý aj keď tak troška predvídatelný, to súhlasím, ale, že by ma to nemotivovalo pokračovať ďalej tak to nehrozí. Grafiku má hra parádnu, neviem čo máš na mysli pod súbojovým systémom, takže tam ti nepomôžem, steam ukazuje, že mám nahratých cez 173 hodín a zatial som nevidel ani jeden väčší bug a to som ešte nepreskúmal celú mapu.
  • ja bych tam dal fallout 4 protože zklamani to bylo určitě od falloutu všichni čekali určitě víc
    • a já zas čekal více od Zaklínače. Od Falloutu jsem čekal stejnou hrůzu jako trojku, ale hra je to lepší, takže pro mě je Fallout 4 spíše překvapení...
      • jj zaklinac taky urcite po tech odkladech a vsech tech problemech to byl stejne kyc jak prase
        • Vždyť šlape od začátku jak hodinky..a odklady byli jasné,když je to takhle rozsáhla hra..nevím co bys jako chtěl hrát..taková krásná hra tu snad ještě nebyla a psát o ní jako o zklamání je trochu zcestný
  • nevím, jestli špatný port je vyloženě zklamání. asi bych to zařadil do jiné kategorie. kdybychom nepočítali špatný port, tak je to velmi dobrá hra. ale takový evolve nebo battlefront jsou lepším příkladem hry s velkými ambicemi avšak velmi průměrným provedením.
    • Vogon
      Nevím, mě Batmobil: Arkhamská Kára nijak nenadchlo ani na konzoli.
      • Bat For Speed: Arkham's Most Wanted
  • Za mne asi Battlefront.... málo obsahu, nudný střelecký model, absence vesmírných bitev, souboje s meči a duely bych si na tento rok představoval rozhodně llepší, velká škoda, ale třeba se po všech DLCčkách dostanou k BF 2 (4) který bude lepší... i když vysoké prodeje prvního (3) battlefrontu jsou takové že asi není moc motivace. Battlefield 4 je i nadále nejlepší pokud mám chut na tento typ hry
    • proc nudny
  • Největší zklamaní je pro mě nVidia a jejich 970GTX... Strašný zmetek.
    • Vlastním jí také a jede skvěle,možná ale v nějakých starších titulech už tolik ne,tam je zvláštní že GTX 770 jela daleko lépe.Nevím čím to je.
    • proc zmetek to mi nejak uniklo
    • mám dve a nestažujem sa :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit