Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejspíš kvůli tomu, že střílečky jsou největší pračka peněz :)
  • Hlasováno :), ale jen do zklamání roku dát The Last Guardian je opravdu zaujatost :), protože to není hra, která sedne každému :) To je jak kdybych napsal, že zklamání roku ve filmové oblasti jsou Příchozí, které opravdu nesednou každému :)
  • true story.
    Redakce udělala jenom kategorii "střílečky", což je jenom dost specifická podskupina "akčních her".
    Kvůli tomu zapomněli na takové hity jako je Uncharted 4, Dishonored 2, Hitman.
  • a to je ten samej jack, kterej se tu vzdycky navazi do anonymu za to, ze jsou tu jako anonymove. *1*
  • homosexual_registered
    *1* ty jsi úžasný.
  • Nevim jestli uz vyhlasovani nejlepsi hry roku podle redakce skoncilo, ale opomneli jste napr. kategorii adventura, akcni hra atd. (napr. Hitman, Dishonored 2)
  • Pravda
  • uaxpk
    Hergot, Shogo! Na to jsem už málem zapomněl. Díky za oživení pěkných vzpomínek.
  • Slova někoho, kdo ani jednu z těch her nehrál...
    Kdyby jste ty hry skutečně hrál, tak to neříkáte.
  • Spíš někoho, kdo má PC a zároveň i PS4 a díky tomu může hrát to nejlepší z obou platforem.
    Říká se tomu rozumné uvažování, ale to zakomplexovanému PC pirátovi nic neříká, že?
  • jestli za směrodatné považujete "best of" na Games.cz, tak se nedivte, když tady neudělali správnou kategorii. Prostě udělali články jenom na kategorie, do kterých Uncharted nesedí.
    (Na Games byly kategorie jako: DLC, modifikace, strategie, RPG, střílečka, závodní, sportovní. Do těchle kategorií to nejde zařadit.)

    Myslím si, že redakce měla udělat všeobecnou kategorii "akční hry" a ne jenom její specifickou podskupinu "střílečky".

    Jinak na ostatních webech Uncharted 4 vyhrává více kategorií: "Nejlepší hra roku" (nejčastěji na pozici hry roku je právě Overwatch a Uncharted), "nejlepší hra na konzole", "nejlepší akční hra".

    -------------------------------------------------------------
    Je škoda, že tady převládá takový hate na konzole. Osobně mám PC, PS3, PS4 a díky tomu můžu hrát to nejlepší ze 3 platform.
  • Tak zjišťuju, že jsem toho z loňské nabídky opravdu moc nehrál. Asi se zdržím hlasování, jinak bych do každé kategorie nacpal DOOM.
  • Ve vzduchu cítím mas***baci sonyboye, který opěvuje herní sérii hlavně z toho důvodu, že je to exkluzivita na konzole.
  • delO
    *15* Taková ztráta času tady něco dělat s těmi lidmi, co sem chodí. *15*
  • ringmancz
    protože ani jedna z tebou jmenovaných her nevyhrála svou kategorii
  • Jack1947
    Napálil jsem tam hezké tituly doufám že aspon jeden se uchytí *3*

    Samozřejmě bez jména a příjmení hehe, co bych to byl za člověka.
  • Pan_Klobouk
    "je dokázano, že konzole PS nám přinesla tak perfektní hry jako je Heavy Rain, The Last of Us a Uncharted (2,3,4)"

    Ja tam vidim interaktivni filmy v koridoru, kde je hraci jednou za cas dovoleno zmackout 1-2 tlacitka. Nic proti tomu, i tento zanr ma narok na zivot, ale perfektni hru, jako HRU, si predstavuju jinak. ;)
  • Ve vzduchu cítím hate PC piráta, který odsuzuje celou herní sérii jenom z toho důvodu, že to byla exluzivita na konzole.

    Chápu, že zarytí PC hráči/piráti si myslí, že na konzole jsou jenom primitivní hry, ale je dokázano, že konzole PS nám přinesla tak perfektní hry jako je Heavy Rain, The Last of Us a Uncharted (2,3,4)
  • jamar28
    Tak nevím, jestli jsme hráli totéž, ale mě právě potěšilo, že AI konečně uměla v bitvě nějak taktizovat - třeba prováděla obchvaty, případně se po neúspěšném útoku stáhla, než aby se nechala zmasakrovat, přeskupovala síly a tak. A snad poprvé mělo její chování logiku i ve strategické části kampaně.
  • Souhlas, to byla pořádně drsná hra z mého oblíbeného pohádkového světa. Taky absence AI potěší, pak se to hraje samo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší