Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Open Transport Tycoon Delux ???
  • kategorie "Celkově nejlepší hra roku 2016" má opravdu špatně vybraných top 9 kandidátů.

    Nechápu proč nějaké trapné Owlboy a Stardew Valley dostalo přednost před takovými hity jako je Uncharted 4 , XCOM2 a nebo Battlefield 1.

    Osobně si myslím, že nejlepší hrou roku byl jednoznačně Uncharted 4, ale jelikož to byla exkluzivita pouze pro PS4, tak si moc čtenářů na games.cz nezahrálo (je to škoda)
  • niektoré kategórie sú nabité, v iných niet čo vybrať. na jru roka je ale adeptov požehnane. u mňa sa na čelo vydral shadow tactics a stardew valley. tieto dve hry sa zaručene pridávajú do adresáru "trvalá inštalácia". dlhodobý favorit xcom2 dostáva čestnú pozíciu a uvidíme, čo s ním spácha long war.
  • rok to nebol zlý, ale skvelý? som asi hnidopich, ale pamätám si lepšie...
  • béďo, toto je dobrý smer uvažovania. palec hore :)
  • PreidaQ
    Je to anketa z roku 2016, ale tahle část je zkopírovaná z ankety roku 2015, proto ta chyba.

    PS: Za povšimnutí ještě stojí zajímavý fakt, že minulý rok se vyhlašovalo průměrně o měsíc dřív. Takže příští rok by nás to mělo čekat zřejmě v březnu.
  • sleepless
    Díky, opravené.
  • Corvus
    Jedině Dark Souls III *5*
  • homosexual_registered
    jelikož nejsem členem redakce, položil jsem si po přečtení tvého komentáře otázku: K čemu je potřeba, aby byl každý článek podepsaný autorem?

    A odpověděl jsem si, že chci mít představu o člověku, jehož prací se zabývám. Jehož názory se probírám.

    Usmál jsem se. Podíval jsem se do stropu a snažil se vybavit, jak se na čtenářskou volbu hry roku asi dívají členové redakce. Jak se dívají na kupy těch anonymních voleb. „Nebylo by fér, aby nám výměnou za to, že své články podepisujeme, podepsali i oni svou volbu?“ Podíval jsem se zpět na monitor a napsal tento komentář, Dworkine.
  • Lepší než OTTD? Něco mi říká, že nevěřím. *1*
  • kostejnesmrtelny
    Mňo.
    SP je celkem sranda s pár výbornejma nápadama (ten level si svoji reputaci fakt zaslouží). Párkrát jsem vzpomněl na Portal, párkrát na Shogo.

    MP je hyperkinetická šílenost, nic moc pro mě, ale víš co...different folks...

    Dobrá hra, ale po třicítce už reflexy nejsou, co bejvaly a dát plnou palbu za ten kratičkej singl nebyl moc dobrej nápad. Ve slevě chybu neuděláš *3*
  • TheGGG
    ano, titanfall 2 je po BF1 nejlepší multiplayer hra roku 2016 hands down
  • TheGGG
    další edgy anonymek co neumí normálně diskutovat *14* *14* . Já zapoměl, měl jsem tu drzost hrát něco co neschválil zdejší establishment...
  • Team Fortress 2? Nejlepší! *14*
  • a ty seš taky plnej emocí co? Hlavně tvoje (_!_) Tak hlavně bacha na nemoci...
  • jen to prohlubuje chyby původní hry, tady je to vskutku nezasloužené, ale je to samozřejmě tvoje volba...
  • TheGGG
    jojo, je to škoda, měli radši vydat tak dvě CoDka z WWII nebo vietnam tématikou a až by se lidi uspokojili, pak se vrátit ke sci-fi, toto byla skutečně nejlepší singleplayer kampaň od dob MW2, pravá military sci-fi plná emocí, epických momentů, skvělých postav, bitev a řádně přestřelených padouchů. Kdo kdy četl nějaké military sci-fi romány bude ze hry nadšen. Škoda toho hatu, ale když teď dělají na CoD tři studia, klidně by 2 ze 3 mohli pracovat na CoD z historickou tématikou (jedno WWII a jedno třeba z vietnamu/koreje) a pak zase nějaká scifi, kde už se lítá na jiný planety atd...
  • nehrál sem, ale říká se, že možná to byla úplně nejlepší kampaň, škoda toho cíleného hatu, objektivita u CoD je naprosto v háji jak od recenzentů tak hráčů. Poslední CoD chválil i Andrej, takže třeba to bude fakt fajn,,,
  • TheGGG
    ironicky i přes ten hate, toto CoD mělo nejlepší kampaň za posledních xxx let... BF1 měl sice otřesný single, ale mulťák je EXCELENTNÍ a TF 2 má velice solidní single i mulťák, já si koupil všechny tři hry a nelituji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit