Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to je ten samej jack, kterej se tu vzdycky navazi do anonymu za to, ze jsou tu jako anonymove. *1*
  • flash789
    Hmm, tak jsme to nejak vyplnil, vetsinou nedal nic, protoze sem to nehral nebo to je zanr ktery nehraju.
    Far Harbor se musi vypsat rucne, protoze ho redakce ignoruje. A k cemu potrebuje nekdo vedet jak se jmenuju pri hlasovani o hru roku moc nechapu, nastesti tam bylo uz predvyplneno flash flash tak sem to nechal (cookies jsou mrchy:)
  • mikezz
    V kategórii Best Soundtrack ma minulý rok nepotešilo nič viac ako perfektný Solar Fields (znova!) v Mirror's Edge Catalyst. Nezabudnem ani na prácu so zvukmi v Inside.
  • CRYPT
    Za mne BATTLEFIELD 1 jako hra roku
  • kategorie "Celkově nejlepší hra roku 2016" má opravdu špatně vybraných top 9 kandidátů.

    Nechápu proč nějaké trapné Owlboy a Stardew Valley dostalo přednost před takovými hity jako je Uncharted 4 , XCOM2 a nebo Battlefield 1.

    Osobně si myslím, že nejlepší hrou roku byl jednoznačně Uncharted 4, ale jelikož to byla exkluzivita pouze pro PS4, tak si moc čtenářů na games.cz nezahrálo (je to škoda)
    • ringmancz
      protože ani jedna z tebou jmenovaných her nevyhrála svou kategorii
      • jestli za směrodatné považujete "best of" na Games.cz, tak se nedivte, když tady neudělali správnou kategorii. Prostě udělali články jenom na kategorie, do kterých Uncharted nesedí.
        (Na Games byly kategorie jako: DLC, modifikace, strategie, RPG, střílečka, závodní, sportovní. Do těchle kategorií to nejde zařadit.)

        Myslím si, že redakce měla udělat všeobecnou kategorii "akční hry" a ne jenom její specifickou podskupinu "střílečky".

        Jinak na ostatních webech Uncharted 4 vyhrává více kategorií: "Nejlepší hra roku" (nejčastěji na pozici hry roku je právě Overwatch a Uncharted), "nejlepší hra na konzole", "nejlepší akční hra".

        -------------------------------------------------------------
        Je škoda, že tady převládá takový hate na konzole. Osobně mám PC, PS3, PS4 a díky tomu můžu hrát to nejlepší ze 3 platform.
    • Uncharted 4?

      derp...
    • A pak našla tu fotku a všichni si pobrečeli blahem.

      Jasně, Uncharted. *7* někomu stačí málo.
      • Ve vzduchu cítím hate PC piráta, který odsuzuje celou herní sérii jenom z toho důvodu, že to byla exluzivita na konzole.

        Chápu, že zarytí PC hráči/piráti si myslí, že na konzole jsou jenom primitivní hry, ale je dokázano, že konzole PS nám přinesla tak perfektní hry jako je Heavy Rain, The Last of Us a Uncharted (2,3,4)
        • Sharkozis
          Ty si fakt trouba. Určitě to byla ta KONZOLE která ty hry přinesla.... Heavy Rain a Uncharted jsem nikdy nehrál ani neviděl. Co se Last of Us týká,, jako PC hráč/pirát (používám tvou terminologii, abys pochopil kam patřím) jsem viděl jen walkthrough a co se týká herní náplně to byla bída a kromě pár dobrých momentů to i příběhově bylo jen ok.
          A ty kecy o tom, že když to nehraješ, nemůžeš to posoudit si strčte do díry. Co se herních mechanik týče, hrál jsem spoustu her s podobnými a na posouzení příběhu ti pouhé shlédnutí stačí. Jestli tam ale byla nějaká podprahovka, která se na YT nepřenesla, tak ta mě minula.
        • Ve vzduchu cítím mas***baci sonyboye, který opěvuje herní sérii hlavně z toho důvodu, že je to exkluzivita na konzole.
          • Spíš někoho, kdo má PC a zároveň i PS4 a díky tomu může hrát to nejlepší z obou platforem.
            Říká se tomu rozumné uvažování, ale to zakomplexovanému PC pirátovi nic neříká, že?
            • Pravda
        • Pan_Klobouk
          "je dokázano, že konzole PS nám přinesla tak perfektní hry jako je Heavy Rain, The Last of Us a Uncharted (2,3,4)"

          Ja tam vidim interaktivni filmy v koridoru, kde je hraci jednou za cas dovoleno zmackout 1-2 tlacitka. Nic proti tomu, i tento zanr ma narok na zivot, ale perfektni hru, jako HRU, si predstavuju jinak. ;)
          • Slova někoho, kdo ani jednu z těch her nehrál...
            Kdyby jste ty hry skutečně hrál, tak to neříkáte.
  • sleepless
    Neřešte prosím anketu samotnou. Neřešte prosím volby redakce. Podobné posty buď smažeme, nebo diskusi znovu stopneme - nadobro. Věnujte se hrám a vlastním volbám. Děkujeme.
    • Chim
      Nahlášeno *1*
    • MickeyMutant
      Anketa zajímavá, výběr redakce fundovaný, vlastní volba nemožná pro nedostatečnou osobní zkušenost se všemi tituly byť i třeba jen v jedné jediné kategorii. Diskuzi nemazat, nestopovat, bleskař má jen jedny nervy na to, aby lavinu protestů pak vymetal z bleskovek. Děkuji.
    • to mě mrzí, že to tak máte... Hodnotit produkt dle jedné recenze není moc fajn.
  • TheGGG
    Budu se tedy věnovat hře a vlastní volbě: Hra roku BF1, což je taky zároveň nejlepší FPS. Luxusní grafika, epická bitvy, úžasná atmoška, spusta srandy, zbraně, vozidla, mod operace. Pár drobností se najde, ale je to prostě hra roku... strategie pak xcom 2, datáč W3 víno a krev, RPG dark souls 3, překvapení titanfall 2
  • Jack1947
    Napálil jsem tam hezké tituly doufám že aspon jeden se uchytí *3*

    Samozřejmě bez jména a příjmení hehe, co bych to byl za člověka.
  • Hlasováno :), ale jen do zklamání roku dát The Last Guardian je opravdu zaujatost :), protože to není hra, která sedne každému :) To je jak kdybych napsal, že zklamání roku ve filmové oblasti jsou Příchozí, které opravdu nesednou každému :)
    • jojo na příchozí musíš bejt dobře vymaštěnej aby tě ta nelogická kravina bavila no a jestli je The Last Guardian to co ve filmu Příchozí tak zklamání roku si jednoznačně zaslouží ba co víc ve své kategorii si zaslouží hned 1. místo *1*
    • Jack1947
      Příchozí je film dá se říct o hoovně *3*
    • Stejně je jasný, že zklamání roku vyhraje No Mans Sky, po tom co předvedli, ale já jsem dal hlas právě Last Guardianovi, protože od NMS jsem cítil průšvih už dlouho před vydáním, zatímco od Team Ico jsem opravdu nečekal, že takto usnou na sakurách, zvlášt když jejich předchozí hry byly výborné. Pamatuju si, jak jsme zírali s otevřenou pusou, jak dokázali udělat něco tak skvěle vypadajícího jako Shadow of The Colossus a rozběhat to na legračně slabém HW co měla PS2 (to mě vlastně udivuje dodnes) ale v dnešní době o 3 generace později už to samé opravdu neohromí, a proto jsem dal zklámáni roku Guardianovi a ne NMS
      • Pokud hodnotíš hru podle grafiky tak to je mi tě líto :) A jak píše podemnou. Animace Trica a přirozenost nebyla u ničeho tak věrohodná. To jen takovej detail :) Příběhově ta hra měla neuvěřitelný emocé. Když vezmu Třeba takovej COD apod ak to jsou pračky peněz bez emocí, ale furt téměř na jedno brdo, nebo stejnej princip. Jen The last Guardian byla emočně skvěle napsaná hra. Bohužel každému nesedne, protože člověk by musel mít zájem zkoumat a vidět věci v hloubce a né jen na obalu :)musí mít zájem zkoumat
        • Je pravda, že problém Trica je v tom, že člověk musí mít zájem. Pokud má člověk čas, klid a ochotu zkoumat, tak v Last Guardian může najít velkou hloubku...
          Ale když k té hře sednete třeba v pátek po práci a chcete si oddechnout, tak tomu vůbec nemusíte přijít na chuť... A lidi, co za kvalitní hru označují CoD, tak ti to vůbec nemají šanci pochopit :D

          Proto si osobně tu hru šetřím někdy na nějaké suché období, kdy se budu nudit a budu mít čas si vyhrát (třeba až budu 2 týdny na nemocenské).
        • Emoce jsou subjektivní. To, co někoho rozpláče může druhému připadat patetický. Argumentovat emocema je nesmysl. Emoce nepatří do hodnocení a recenze, protože se nedají nijak změřit a ani objektivně srovnat na rozdíl od designu, hudby, vizuálu, herních mechanik atd.

          JInak animace Trica fakt přirozený nejsou. Jsou až nepřirozeně rychlý, např. při chůzi ze schodů to vypadá, jak kdyby skákal. Tady bych fakt ubral fanboyismu. Jsou hry s lepšíma animacema...
          • Herpe si klasický případ omezence.. To nevadí, ale je to fakt a je vás hodně..bohužel.. Vem to osobně, jinak to ani nejde to je jasný.)
            • Řekl klasický případ zaslepence s 0 argumentů. A k tomu pěkně salty. Nejsi typický návštěvník konzolisty.cz? To by sedělo. A nezlob se, tyhle prázdné výrony osobně brát nejdou. *15*
      • vždyť jsi to nehrál *15*

        Jinak zklamaní jen díky grafice? Bože jak omezené. Že Trico předvádí animace, fyziku a intelgenci, která tu nebyla, je vedlejší, co?

        Hra která má 81 pozitivních recenzí a z toho 13 ultimátních, prostě nemůže být v globále zklamaní, hlavně to je hra, která opravdu nemusí sednou každému. Vesmírná Odyssea taky nesedne každému, ale film je to prostě párádní. Konec.
        • Prej fyziku... i HL2 měl lepší... prosztě stále ten samej TLG zaslepenec... *7*
        • nehrál a přesto je to pro mě zklamání roku, síla co? *1*
          • jj, síla jaký jsi kkt...
  • Hra roku Inside

    Čestné uznání Last Guardian.
    • Corvus
      Jedině Dark Souls III *5*
      • Není to špatné, ale je to trochu ústupek z kvalit Dark Souls/Bloodborne...
        • Sharkozis
          Ještě pár dalších ústupků od Souls a může se z toho stát třeba dobrá série. Je to už třetí díl a bojový systém stále nezvládá řešit zasekávání se o drobné překážky a zbraně procházející skrze stěny (a sloupy apod.) A přitom by nebyl problém se s tím vypořádat... a je to furt to samé, ale to není úplně korektní připomínka vzhledem k tomu, že sám hraju dotu, Mordheim:CotD, Factorio a nedávno jsem se na chvíli vrátil k Diablu.
    • já bych to možná přehodil, ale rozhodně kvalitní výběr. +
    • 0011
      já dal Inside jako největší překvapení roku a nejlepší adventura/logická hra i když většina úkolů byla spíš o rychlosti a preciznosti provedení než o logice
      • A jak byla prosimtě kvalita Inside překvapivá? Já bych teda od tvůrců Limba nic menšího, než kvalitní, depresivní a vcelku unikátní zážitek nečekal.
        • nevím, tohle mi přišlo mnohem lepší než limbo a ne jenom proto, že to bylo barevný *1*
        • tak pro mě to bylo taky docela překvápko, protože Limbo mě moc nenadchl na rozdíl od Inside

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit