Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tu píšou že hra roku je pro ně battlefield xD. Dvě hodiny jsem sledoval bratra jak to hraje, takovou sra*** jsem dlouho neviděl. Jediné co je na té hře dobré jsou zvuky.
    • TheGGG
      nejlepší FPS v roce 2016 je BF1 a to bez debaty, jestli je to sr*da, tak nevím co jsou pak ty ostatní hry doom, overwatch...
      • Musím se hádat, že se o to místo dělí BF 1 s Titanfall 2. TF 2 nabídnul senzační kampaň na dnešní FPS poměry a jeho multiplayer je setsakra návykový. BF 1 a TF 2 podle mně jsou na vrcholu příček, BF 1 díky zasazení do první světové uspokojí nostalgiky a hráče, kteří chtěli staromódní období a TF 2 zase Scifi hráče, co si zvykli na hry typu CoD: Advanced Warfare (CoD je zlo, ale snad se chápeme)
        • TheGGG
          ironicky i přes ten hate, toto CoD mělo nejlepší kampaň za posledních xxx let... BF1 měl sice otřesný single, ale mulťák je EXCELENTNÍ a TF 2 má velice solidní single i mulťák, já si koupil všechny tři hry a nelituji...
          • a ty seš taky plnej emocí co? Hlavně tvoje (_!_) Tak hlavně bacha na nemoci...
            • GGG, ty si jeste ber nekoho do pusy ze neumi normalne diskutovat :D Ohlednout se za tvymi prispevky v prubehu par let zpet by ti neuskodilo, ale pokud postradas sebereflexi tak by sis ztoho stejne asi nic nevzal...
            • TheGGG
              další edgy anonymek co neumí normálně diskutovat *14* *14* . Já zapoměl, měl jsem tu drzost hrát něco co neschválil zdejší establishment...
          • nehrál sem, ale říká se, že možná to byla úplně nejlepší kampaň, škoda toho cíleného hatu, objektivita u CoD je naprosto v háji jak od recenzentů tak hráčů. Poslední CoD chválil i Andrej, takže třeba to bude fakt fajn,,,
            • TheGGG
              jojo, je to škoda, měli radši vydat tak dvě CoDka z WWII nebo vietnam tématikou a až by se lidi uspokojili, pak se vrátit ke sci-fi, toto byla skutečně nejlepší singleplayer kampaň od dob MW2, pravá military sci-fi plná emocí, epických momentů, skvělých postav, bitev a řádně přestřelených padouchů. Kdo kdy četl nějaké military sci-fi romány bude ze hry nadšen. Škoda toho hatu, ale když teď dělají na CoD tři studia, klidně by 2 ze 3 mohli pracovat na CoD z historickou tématikou (jedno WWII a jedno třeba z vietnamu/koreje) a pak zase nějaká scifi, kde už se lítá na jiný planety atd...
    • To ze se neco nelibi tobe neznamena ze se to nelibi ostatnim.
      Ale tak chapu ze pohonit si ego ti asi zlepsi den *1*
  • Jinak musim rict ze jak to tak vidim dohromady, tak hodne slabej rok....
    • Já bych neřekl vyloženě slabý rok, spíše většina titulů zůstala daleko za očekáváním.
  • To je jasný:
    1. Stardew Valley
    2. Shadow Tactics
    3. nic hratelnýho tu už není
  • Nej hra Overwatch, nej zklamání The Last Guardian, tam to vidim jasně
    • Overwatch a Minecraft....největší rakovina na světě.
  • KrPa
    Tak hlavne ze vsechny sportovni hry vychazeji kazdy rok s nazvem toho roku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit