Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Za tuhle kategorii bych vraždil *1* *1* To jsme to dopracovali.
    • homosexual_registered
      běž tohle říct jednomu velkému studiu na Karlíně a jestli né sám, tak určitě s cizí pomocí pochopíš, že jsme to skutečně tímto stylem někam dopracovali bez ironie. A nápověda: není to Warhorse.
      • Kozy
        Nevim co máš na mysli a ani mě to nezajímá. Taky udělíš ocenění filmu, z kterého vidíš 20 minut?
        • Oh, já někde přehlídl memo, že hry jsou vlastně filmy a ne médium samo o sobě!


          Asi nebude náhodou, že nominované EA hry jsou především o hratelnosti a mechanikách, než o příběhu, a ona i jediná dobrá mechanika dokáže zabavit na dlouhé hodiny...
  • Hnisavec
    Early access je seriál za peniaze medzi hrami. Zaplatíte si plnú pálku (alebo menšiu zlavu) za pilot a dúfate, že zvyšok seriálu bude státa za to. Alebo idete do kina a v štvrťke to skončí a ukáže sa TO BE Continued...kedysi...o 2,3 roky...bohvie. Čisté zlo, ktoré sa žial z pc platformy začína šírit aj na konzoly...
    • Nikdo tě nenutí kupovat early access. Jsou mnohem horší věci. Třeba když musíš platit za online hraní dvakrát... *7*
      • nejhorší je dle mého hrát mp na Steamu, kde 75% hráčů jsou rusácí využívají hacky. Ono hrát na PC je obecně sebemrskačství...
        • Víš co je ještě horší wazzíku? Nemít možnost volby. Nemít možnost volby a ještě si to vychvalovat... to je to pravé sebemrskačství. *15*
          • Je vidět, že nechápeš wazzíku. Mám možnost volby hrát mp hry mimo Steam. Každopádně je to jedno, pointa je v tom, že za hraní online neplatím, ať už na Steamu nebo mimo.

            Nemít možnost prodávat hry do bazaru a obírat tak výrobce, to je strašný? Ok. Hry svázané? Horší je nemít možnost si zahrát starší hry na nový konzoli, kromě remasterů za který znova zaplatím. *15*
            • 75% rusáků s hackama? Heheh... teď chápu, odkud vane vítr. Tady je někdo zvyklej hrát na gamepadu. Známe... *15* *15* *15* *15* *15*
            • No ja sa nedivim, ze sa divis , ze zo steamu neprudia viry a adware..ono konzolisti velmi tomu ako tie nulky a jednicky funguju vacsinou nerozumeju ;-) Oni si v tom svojom obmedzenom svete packuju 30fps plateny remaster, v platenom online a este sa pri tom usmievaju pri predstave toho "pekla" na PC so 75% rusakmi s hackami v MP. Akurat, ze to "peklo" ma s realitou spolocne asi tolko co to katolicke.
            • důkazu je celý google, Steam je prolezlý ruském bordelem už léta, VAC nefukční, totální bordel, se divím, že ze Steamu ještě neproudí viry, adware apod.
            • tebe taky nic nezajímá, hlavně že to máš zadarmooooooooooooooooooooo. Těch pár korun je za kvalitu v podsatě výhodnější než tvoje zadarmooooooooooooooooooooooo *15*
            • Hacky mě nezajímaj, protože na Steamu mp nehraju a pokud jo, tak jen s lidma, který znám. Tzn. že mám to samý co ty, akorát neplatím. To je smůla co? *15*

              Jinak, máš nějaký důkaz o těch 75% rusáků s hackama VE VŠECH hrách? Nemáš, jen kecáš aby sis mohl ospravedlnit to, že platíš navíc za jakože kvalitu navíc. *15*
            • zadarmo to sice máš, ale že tam jsou hacky už je ti jedno, hlavně že je to přece zadarmooooooooooooooooooooo. Za kvalitu se platí, víš o tom?
          • vždyť na Steamu nemáš možnost volby, ani hry se nemůžeš zbavit, mp zalagovany, zahackovaný, hry svázané. Strašné...
        • Veskoslav
          Ty jsi vážně hloupější než Max. Nemusíš to dokazovat v každé diskuzi. I když si myslím, že jsi jenom další z nudných multinicků ala konzolista.
    • A nebo si koupíš hru, která není hotová, pravidelně dostáváš slušný nášup obsahu a až hra vyjde, už ji vlastníš a můžeš vesele hrát dál. Mě teda takové častější přísuny obsahu udrží u hry déle, než pár placených dlc a nazdar. Zájem o to je, tak proč ne. Navíc se hra mnohdy piluje dle názorů hráčů, což taky není špatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit