Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Nesmysl, jejich hry se moduji hodne, o tom zadna a je to urcite duvod u hry zustat dele. Ale plno lidi nemoduje, obvzlast na konzolich kde se jejich hry prodavaji jeste vic nez na PC. Skyrim pro Ps3 a X360 se prodava dodnes docela dobre a lidi to porad hrajou o sto sest. Staci se podivat treba na stranky gamefaq, diskuze se tam od roku 2011 prakticky nezastavila u konzoli minule generace. Na PC je to podle me tak 50/50, plno lidi nema cas ani naladu se patlat hodiny s nastavovanim modu, chtej si proste zahrat.
  • Diskuzní chameleon s komplexem méněcennosti, osobní Veskův troll a flashův druhý mentálně postižený kamarád opět brečí a cpe sem nějaké PCMR. Případ pro psychiatra...
  • Lol, právěže to hrajou roky díky modům, jinak by to byla dávno mrtvá hra...
  • Njn nikdy me neprestane udivovat co vsechno Bethesde u hracu projde. Bugy v tak velky a otevreny hre bych dokazal pochopit ale ty genericky a casto uplne nesmyslny questy a soubojovej system jak z roku 1999 jsou pro me proste nepochopitelny.
    Trochu mi to pripomina filmy od Mela Gibsona. At natoci sebevetsi klisoidni sracku tak se to vzdycky moc libi (viz. Hacksaw Ridge).
  • flash789
    Delas jakoby nejaka firma co dela velke open world hry vzdycky odvedla 100% praci, jen proste bethesda je popularni a snadny cil, a vis ze se vzdycky najde nekdo kdo bude souhlasit, protoze to je v kostce tak jak to pise Chumbaba. jejich hry vzdycky hraje miliony lidi a to jeste leta potom co vyjdou, a ne neni to zasluha jen modu, je to proto ze ve skutecnosti bethesda odvadi dobrou praci a delaji hry ktere lidi radi hrajou.
  • homosexual_registered
    Chumbaba: vždyť je to jedno, Bethesda zkrátka neodvádí stoprocentní práci. To ví každý. To tím chceme říct.
  • flash789
    projdi si dizkuze tady o bethesde , na steamu, na nexusu..ono se ti to zobecni..neboj. Koneckoncu staci si precist tuhle diskuzi, nemusis chodit daleko:)
  • flash789
    neznam, ale ctu diskuze tady, na steamu, na foru bethesdy nebo na nexusu, a tech lidi je tolik co se takhle chovaji ze zobecnovani ze to jsou vsichni vubec nevadi.
  • Argumentace na úrovni čtvrté cenové: "Ta hra byla tragédie protože se blbě hrála a jsou v ní kraviny". Plus smajlík a drsný avatar.

    Internetová diskuze v kostce *3*
  • ale vychází z vlastní zkušenost ta hra se prostě blbě hrála a jsou v ní kraviny byla to tragédie *3*

    tady se ale hlavně bavíme o bethesdě, že nic nedodělá jak má takže asi tak.....

    ty si tu dál plkej jak chceš :)
  • Tragédie to byla hlavně na PS3, kde hra neuměla pracovat s pamětí a po hodině hraní začla lagovat, jinak klasika, draci co létají pozadu, zasekávající a glitchující postavy, questy co nejdou dokončit atd
  • MALUS: Aha, tak tomu říkám "naprostá tragédie". A takhle právě vzniká falešný názor - Zeitgeist. Skyrim byl "naprostá tragédie", redakce to prskne na titulku, ale když rýpnete jen 5cm pod povrch, dočtete se, že "v klidu", jednou zmizela postava a "horší byl fallout 4" čili původní názor ("Skyrim byl tragédie") vůbec nevychází z osobní zkušenosti a není nijak podložený. A tak opisuje jeden od druhého a za chvíli si všichni vesele notují, že Skyrim byl tragédie.
  • Mluvis jen o tech par nejhlasitejsich frustratech a vydavas to za vetsinu. Jsi jen nechapajici omezenec.
  • Jojo, hrozne se moderi a uzivatele chovaji jako nevdecni kkti. Staci se podivat na diskuse k par libovolnym modum na nexusu a kazdymu musi byt hned jasny, ze tu meles uplny nesmysly.
    Attention whore, nic jinyho.
  • Inquisitor
    Na ten Stalker mod se musim podívat. Stalker je jedna z mála her kde mody využívám. Nejvíc nahráno s modama mám určitě v Mount and Blade, to jsou stovky hodin. Doufám, že dvojka bude stejně modovatelná jako Warband. Ještě Europa Universalis nebo Red Orchestra.
    Jinak mody beru jako šikovnou věc, vždyť na nich dělají fanoušci těch her, tak se většinou snaží odstranit něco co jim vadilo nebo vylepšit hratelnost. Přidávají obsah a tak člověk může svojí oblíbenou hru hrát delší dobu. Často hru udržují naživu dlouhé roky. Vždyť i samy tvůrci je podporují a často se nestačí divit co někteří dokažou s hrou udělat. A hlavně, je to dobrovolný :)
  • do Skyrimu se hezky strefuje, protože tam chyby byly a ano óda od Dane se mi líbila. Osobně hlavní linie v klidu, ale u vedlejších to bylo horší. Z výběru např. quest (bylo to někde na severu mapy) postava měla zatáhnout za páku a otevřít nějaký dungeon u města. Postava zmizela a hotovo.

    A s tím designem také souhlasím :)

    Daleko horší pro mě byl fallout 4. Hlavní linie za minuten. Nešel odevzdat quest zabití mileruk queen a zničení vajec. Takže po cca 12 hodinách hry hotovo a nejde dohrát jak chci já??? To je asi špatně ne?
  • V pořádku. Od toho existuje PR oddělení. Tedy dokud nepřišel Sean Murray a dokázal, že to jde i bez toho.
  • homosexual_registered
    no... mi na Skyrimu přijde jako chyba samotný design. Od Morrowindu se nic zásadně nezměnilo (v jádru hry).
  • V čem byl Skyrim "naprostá tragédie"? Já jsem ho hrál asi 150 hodin hned po vydání a měl jsem tam jeden zásadní bug (mluvení skrz dveře - kdo to tehdy hrál, ví svoje).

    Jde mi o to, jestli jsi nějaké bugy skutečně ve hře měl (a hru hrál) nebo jestli čerpáš jen z pamfletu bratra Daniela.
  • homosexual_registered
    ideální stav je zaplatit firmám plnou pálku za hru, která se ti nelíbí, aby v tom mohli pokračovat do nekonečna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit