Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    u mňa sa o prvé miesto delí práve ten DOOM s The Flame in the Flood. Civilization VI už štandardne jedinečná hlavná téma. ale u civky sa ani nič iné nečaká, tá má samostatnú kategóriu :) naopak No Man’s Sky ma nejak extra neoslovil. a váš víťaz mi nejak unikol. to musím napraviť.
  • Osobně bych dal Final Fantasy 15, country motivy mi původně přišly mimo, ale je tam i spousta klasičtějších skladeb, často velmi povedených.

    Pěkný soundtrack mělo taky Blood and Wine.

    Ale kvalita hudby je hodně subjektivní věc, takže proti volbě redakce těžko něco namítat.
  • mam rad treva Vivaldiho nebo Dvoraka, takze odpor k vytezi nemam, ale za me to rozhodne mel vyhrat DOOM. majstrstyk ve svem remeslu, mnohem zdarilejsi nez genericka, nicim neoriginalni fidlovacka. ale chapu ze zdejsi tvrde humanisticke jadro v redakci to i tak zahralo na srdicku vic.
    • Co má společného humanismus s hudbou? Prober se.
      DOOM je pro mně best, ale Seasons after Fall je taky super. Nicméně pokud někdo není schopný vnímat poetiku vážné hudby, tak to tam prostě neuslyší.
    • Genericka *8*
  • Kozy
    Ty jo, co si tak vybavim, tak asi ten Furi byl letos nejlepší.
    • kubi-wan
      He, je fakt, že tu hru jsem nehrál a ani mě to neláká... ale soundtrack jsem pro jeho nátěrovost poslouchal už mockrát *3*
      • Kozy
        Já hrál a nebavila mě *15* *15* ale chci jí dát v budoucnu ještě možnost, ale hudba parádní.
  • karlman.hajsky
    Life is Strange má také fajn soundtrack
    • Veskoslav
      Jsi více jak rok pozadu. Pokud vím, poslední epizoda vyšla říjen 2015:)
      • Ano je pozadu. Ale pokud vím tak od října do nového roku to jsou 2 měsíce a ne něco přes rok.
      • karlman.hajsky
        Ovšem já to zjistil až teď. Ber to tedy jen jako připomenutí.
  • Veskoslav
    Ten DOOM snad nevyhraje ani jednu kategorii.....
    • A není to jedno? Kvalitu hry to nijak neovlivní.

      Taky mě sralo, že Zaklínač 3 vyfouknul Bloodborne nejlepší RPG, ale nakonec jsem nad tím mávnul rukou, obě to jsou skvělý hry, tak o co jde? :)
      • Vyhrálo menší zlo. Nedokážu si představit, že by hra, která je z 90% tupá mlátička vyhrávala v kategorii nejlepší RPG. Zoufalost a degenerace žánru...
        • Už dlouho jsem tu nečetl něco tak hloupého (a že je tady konkurence obrovská)...
      • Ale Bloodborne prostě nemůže vyhrávat něco best, protože by tu hru museli redaktoři dohrát aspoň třikrát, pochopit všechny souvislosti apod. Na druhou stranu toho mají hrát tolik, že jim nemůže zazlívat, že nejsou schopni o hře diskutovat jako opravdoví znalci hry. Absolutně NEGOTY materiál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit