Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Som rád, že nič nevyhral tupý Overwatch. Díky Bohu....
    • Tak to místo toho vyhrála primitivní mlatička DOOM
    • bukrr
      Jaký je "netupý" rozdíl mezi Doomem a Overwatchem?
    • Veskoslav
      Co je na něm tupého? Jsem rád, že Doom posbíral ceny a vyhrál i hru roku, ale nemusím hned urážet další hry viz mobilní hra roku.
    • KrPa
      Ale je to docela překvapeni
  • nekromant33
    Výbornej výběr, čtenáři překvapili svou soudností.
  • Ristoro
    Ale jo, pěkné výsledky. S převážnou většinou souhlasím, dával jsem skoro to stejné. DOOM, ať chcete nebo ne, plive do xichtu všem těm novým rádoby hrám a ukázal, že krystalicky vybroušená hratelnost je to, co v dnešních hrách strašně chybí. Dark Souls III výborné RPG a Forza na trhu závodních her za minulý rok, to čekal asi každý.
  • Doom vrací úder i po tolika letech. Herní legenda. *5*
  • Hmm, Dark Souls je nej rpg asi jako je Doom nejlepší adventura *6* *1*
    • Kek
      Oproti moderním RPG to propadá, samozřejmě. Dost hráčů se nepřenese přes to, že questy si musejí hledat samy a Points of interets taky, jelikož tam nemáš milión značek na mapě, nedej bože i tu mapu, a nikde nejsou vykřičníky nebo otazníčky.
      Je to dobrý RPG, které ti nabízí výzvu. A když hraješ něco jiného než knighta, tak můžeš i docela hezky experimentovat v soubojích.
      • Třeba v BG nikde žádný otazníčky ani vykřičníky nemáš. Ale já DS považuju víc za akční bojovku s RPG prvky než za RPG hru.
  • Doomu bych to nedal, sice jsem si ho užil, ale z velký části za to může Mick Gordon, jinak je to prostě jen velmi solidní akce. Neviděl jsem tam nic co by mi vyrazilo dech jako v Dishonored 2 či Krvi a Víně.

    Ale pořád tam raději vidím Doom než Oversnatch, wtz.
  • Kategorie nejlepsi Early Access by vůbec neměla existovat. Jakože nejlepší nedodělaná hra?
    • DwaR
      smutné je, že niektoré EA hry ponúkajú viac obsahu a zábavy (aj technickej doladenosti) v nedokončenom stave ako AAA hry, ktoré vyšli v komplete. je pravda, že si EA hry prísne vyberám, ale zatiaľ som mal vždy šťastnú ruku.
    • Ale jdi ty brepto. Je to spíš nejnadějnější hra před vydáním.
      • Radkaa
        Pro který rok ?
        • přesně tak. To je ten největší problém her s "early access"! V té sekci klidně můžou být i několik let a některé dokonce navždy, protože je vývojáři nikdy nedokončí (např. Star Citizen, lol)
    • jamar28
      Čím víc kategorií, tím víc Adidas.
    • karlman.hajsky
      Bohužel tak dnešní herní svět funguje.
    • Asi tak. nedodělaný produkt hodnotit? *7*
      • bukrr
        Koncept rozdělaných her je pořád stejný. Pokud je to teď dobrý, tak se to jen tak nezmění. Jen aby se ty samé hry neobjevili v té kategorii znovu, jak píše kolega níže *1*
  • jack
    A co odměna pro čtenaře, kdo hlasovali? Kdo vyhrál?
  • Pro redakci - bylo by, prosím, možné u žebříčků uvádět také počet hlasů pro lepší představu o hlasování obecně? Díky!
  • mikezz
    Inside je podľa mňa oveľa lepšia hra ako Samorost 3 ale je moc fajn, že sa ocenila domáca tvorba. DOOM je žánrovka ako vyšitá, nejak extra ma neláka ale prídu Steam akcie a je isté, že si tou frenetickou jazdou s ochkaním a achkaním prejdem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit