Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Přece jen je na světě spravedlnost *14*
  • Kravicka
    Nevim no, Dooma jsem vypnul nekde ve 2. misi pro me docela nuda.
  • Jesli je podle čtenářů zklamání roku Mafia 3, tak je průměrný čtenář pěkně naivní nebo nechápe význam slova "zklamat". Kdokoliv s průměrnou inteligencí snad po zhlédnutí videí před výdáním mohl odhadnou že to nice nadprůměrnýho nebude. Proč by teda pak člověk byl zklamaný?
    • Inquisitor
      Zklamaný z pokračování Mafie můžu být i když jsem to čekal. Když se oznámil nový díl, tak jsem měl radost. A po zhlédnutí videí jsem byl zklamaný a zklamaný jsem byl pořád i když to vyšlo. Takže ta hra může být zklamání a nic na tom nemění doba kdy ke zklamání došlo :)
    • jamar28
      Já od Mafie čekal něco hned po ohlášení, aniž bych vůbec něco viděl. Ta značka prostě očekávání vzbuzuje.
    • Protože absolutní většina čtenářů nemá nic lepšího na práci než koukat na všechny možné trailery... asi tak.
      • A stačilo se podívat na jedno video ze hry na relativně dobrý úsudek toho jak to dopadne.
        • To říkáte špatné osobě. Já jsem vám jenom napsal nejpravděpodobnější důvod, z jakého důvodu lidi nepoznali z těch špatných trailerů, že to nebude něco extra.

          BTW:
          Druhý nejpravděpodobnější důvod je ten, že trailer není všechno. Spousta firem dokáže udělat vynikající trailer, i když hra je totální odpad, a i opak je pravdou (dobrá hra, ale nic moc trailer).
      • No u hráčů to chápu, ale čtenář je trošku jiná kategorie. Čtenář je člověk (alespoň částečně) informovaný, hráč je člověk automaticky kupující na základě značky/screenshotu. Pak teda nemejí hry typu Assassin, COD, BF lámat rekordy v prodeji. Ale tady bych očekával názory čtenářů ne hráčů.
        • slovo "čtenář" je odvozené od slova "číst" a ne od "dívat se na videoklipy".

          Váš názor na věc, zda by se lidi/hráči/čtenáři měli dívat na trailery, je irelevantní. *3*
          • Slovíčkaření ti jde. Teď jen pochopit podstatu mého textu.
            • Protože úryvek "slovo "čtenář" je odvozené od slova "číst" a ne od "dívat se na videoklipy" není vůbec žádný slovíčkaření.
            • To vy by jste se měl naučit číst. Pod vaším druhým komentem jsem vám vysvětlil, že se to snažíte vysvětlit špatné osobě. Já to moc dobře chápu...

              Ale to vy máte problém pochopit, proč většina lidí to viděla jako zklamání navzdory těm podprůměrným trailerům *3*
  • EDIT: Nebudeme si kazit hezkou neděli. *4*
  • Radkaa
    Seasons after fall.
  • A mohla by se prosím do ankety zařadit soutěž o čtenáře roku? Rád bych volil Veskoslava tak, aby byl jednou pro svou slávu zařazen do učebnic vlastivědy pro školáky a bylo tak možné sdílet s dalšími generacemi myšlenky tohoto osvíceného ducha...
    • Del0 by byl žhavý kandidát na "čtenář - zklamání roku" *5*
    • Veskoslav by svedl mortal kombat s Jackem :)
      • Počkat, tam by bylo víc dobrejch kandidátů. Co Hnisavec, GGG, nebo Femto?
  • V podstatě nemám s ničím problém, ale nemůžu si odpustit zde jízlivou poznámku. Jde vidět, že většina zdejších čtenářů jsou konzolisti. To je vše.
    • trololol

      2 hry z top 10 her byly exluzivity pro konzole... to je celých 20% !!! OMG! Jak jste napsal, je to tu úplně zamořené konzolisty.
    • Ristoro
      Jo no, to je vidět, proto skoro všude vyhrál Doom, který je typickým zástupcem konzolových her.
  • Zklamání roku na jednom z míst TLG.

    Tak to určitě *15* *15* Absolutně mimo.
    • qq
  • tohle byl dost slabý rok na hry. Krom Tyranny, Stellarisu, Darkest Dungeon a možná DS3 mě nic moc nezaujalo.
    • Stellaris je velice povedena hra, zabita totalne zpackanym a zastaralym enginem. Mam rozehranou perfektni hru, ale od urcite chvile to proste nejde hrat plynule. Hra se zasekne na minutu, dve, klidne i tri... blby na tom je, ze musim sedet u ty rachotiny a cekat nez se to rozhejbe, protoze ten fakt, ze hra stoji si uvedomim az v okamzik kdy stoji uz delsi dobu a jelikoz sem mezitim provedl par prikazu, tak se akorat nastvu a cekam co z toho vyleze (protoze hned po tom to musim stejne pauznout manualne a cekam... a cekam...) ... a dovolim si tvrdit, ze HW to opravdu neni (staci se podivat na diskuze vsude mozne)...
    • Veskoslav
      Slabý rok? Asi jsme každý žili v jiné časové dimenzi.
      • ne, prostě se nám jenom líbí něco jiného. Vždyť krom Tyranny a DS3 nevyšlo jediné solidní RPG.
        • DS3, Zaklínač 3: Víno a Krev, Tyranny, Final Fantasy 15, Darkest Dungeon, Deus Ex: Mankind Divided, WoW Legion, The Banner Saga 2, Salt And Sanctuary, Grim Dawn

          ^ když se vám většína z těch RPG nelíbí, tak to se vám prakticky nelíbí žádné RPG. Měl by jste přesedlat na jiný žánr.
          • DwaR
            ak to má tak, ako ja, tak DS3 nie je RPG, deus Ex už vôbec nie, Darkest Dungeon tiež nie... Ak "klasické" RPG, tak niečo na spôsob baldurs, planescape, icevindale, divinity, pillars. je to o preferenciách každého hráča + dnes sa vo veľa hrách žánre zlievajú a prelínajú natoľko, že je len ťažko určiť presnú škatuľku. niekomu to vyhovuje, inému nie. drizzt je asi značne konzervatívny typ :)
        • DS3 som si uzil paradne ale divim sa ze prave ty ju povazujes za solidne "RPG"...
    • DwaR
      ja to vidím presne opačne. vyšlo dosť kvalitných hier, kde si každý nájde to svoje. snáď len ten RPG žáner ostal mierne pozadu - nepovažujem za RPG každú hru, kde si môžem levelovať postavičku, ale to je vec pohľadu.
      v každej kategórii sú min. dva dobré kusy, ktoré zaujali.
  • Ta ignorance soundtracku Dark souls 3 mě sere..už v roce 2015 jste tu absolutně ignorovali geniální soundtrack bloodbornu a teď to vyhraje doom, kterej sice není špatnej ale že by to bylo "ground-breaking" -- ani náhodou.

    Jinak s vítězi kategorií tak nějak souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit