Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    pekné zhrnutie 2016.
  • jamar28
    To čumím, že nový Total War se nedostal ani do první pětky. *8* A naproti tomu tam je Stellaris, který si to imho nezaslouží.
    • Ano vážně nezaslouží... Já bych dal radši 4 hearts of iron. Který mně bavilo poznání víc. Stellaris je pro začátečníky v paradoxáckých strategiích.
      Total war bych přesunul až na druhý místo.
      • jamar28
        Hearts of Iron bych dal možná i před TW, kdyby vyšel v dobrém stavu. Já to koupil asi půl roku po vydání a pořád to ještě nešlapalo tak, jak by mělo (hlavně teda AI, pak námořní i letecké operace atd.).
      • Taky bych dal Total War Warhammer na 2. místo (XCOM2 je jasné 1. místo).

        Ale není to žádné velké překvapení, dobrýchstrategií v roce 2016 vyšlo dost, takže se opravdu nedalo ocenit všechny.
  • Chtěl jsem podotknout, že je překvapivé velmi pozitivní umístění Uncharted 4 (top akční hra a 7. nejlepší hra roku) vzhledem k tomu, že to byla exluzivita pouze na PS4.

    Navzdory tomu, že většina čtenářů (a bohužel i redakce) Games.cz se dá považovat za hráče PC her, tak Uncharted 4 ukázal svoji kvalitu, když vyhrál nej akční hru roku.
  • kubi-wan
    DOOM. Aby ne.
  • bukrr
    Kromě nejlepší hry roku a nej early accessu žádné překvapení. Teď si voleb redakce vážím o něco víc.
  • Pro mě hodně slabej rok.
  • A co hrajete prave ted? Napiste, mozna se inspiruju. Ja nehraju nic a zadna z her v teto ankete mne nelaka. Ale rad bych si neco zahral.
    • JezboX
      Rocksmith 2014
    • Dohrávám Dooma (hrozně mě překvapilo, jak mě to baví, já vůbec nejsem střílečkovej typ), pak mě čeká Torment. Předtím jsem hrál Dishonored 2 - to má stejný výhody a nevýhody jako jednička, takže jestli tě jednička bavila, dvojka bude taky - a naopak. Jinak mám spíš resty, takže předtím jsem hrál GTA V...
    • Shadowrun: Dragonfall - je to super cool izometrické RPG.
    • Factorio, Fortresscraft Evolved, pak jsem si stáhnul nějakej RPG/TD mappack do Warcraftu 3 a ještě jsem vyštrachal Etherlords2.
    • taky hraju Torment, předtím jsem hrál Fallout NV a předtím Tales of Maj'Eyal
    • Fallout 4 na survival. Můžu doporučit.
    • Elite Dangerous (to tak průběžně), naposledy jsem dohrál Torment: Tides of Numenera a napjatě očekávám datadisk Utopia do Stellaris. *4*
  • u me osobne Doom propadl na druhy misto a to jenom z jednoho duvodu... puvodni dva dily Doomu nebyly "Arena Shooter", tohle me bavilo u her typu Serious Sam, nebo Shadow Warrior... ale u Dooma, je tohle spis uz na skodu ... SW a D jsem mezi sebou prokladal, pro tu trosku zmeny sem a tam... a najednou sem zjistil, ze travim vic casu u SW, protoze tame alespon padaji hlasky a vetsinou se po dokonceni vybijeni areny objevi neco co me bavilo(= pritahlo) vic... a Doom place nedohran... (ackoliv jsem si kvuli nemu poridil novou GK a monitor).. C'est la vie ...
    • nightborne
      Taky mě o fous víc bavil SW. Ale i Doom jsem si znamenitě užil. A vidíš, dokonce se kvůli tomu nechceme zabít. Pokrok.
  • Mne nic v minulem roku neoslovilo. Bavi mne hlavne rpg a strategie a v techto kategoriich to bylo slabe uz nekolik let. Mam na mysli klasicke RTS. Tak treba vitezny xcom je jen casual tahovka v pastelovych barvickach. Uz se nemuzu dockat az vyjde novy Dawn of war.
    Rpg zanr taky slabej kdyz nepocitame vlnu retro 2d her, rubacku dark souls a nesympatickeho belovlaseho lovce sukni.
  • Docela překvapivý. Ale vysvětlete mi, jak může bejt Shadow Tactics šestá nejlepší hra, a jediná strategie v top 10, když jde, podle toho samýho hlasování, až o třetí nejlepší strategii? Ne, že bych si stěžoval, hra je to skvělá, jenom mi to připadá dost divný.
    • Je to dáno formou ankety.
      V každé kategorii čtenář měl jenom jeden hlas, takže lidé, co hlasovali třeba pro XCOM2 v kategorii "Strategie roku", hlasovali pro jinou hru v kategorii "Hra roku".
      Zatímco hráči Shadow Tactics byli věrní a v obou kategoriích hlasovali pro jednu hru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit