Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní hrdina Zelda zachraňuje princeznu Peach nebo něco takového, ne? *1*
  • Jack1947
    Což je víceméně pravda mobů a větších MOBů (bossů)
  • Jack1947
    Jo je to akční hra s rpg prvky. Souhlas že Ninja Gaiden (hrál jsem jen3 ? a pak tu yaiba nebo jak se to jmenovalo kreslené) bylo focela těžké, musel trochu chodit člověk v kombech.
  • Widl_CZ
    To jo, tam je to místy ještě o dost horší :D
  • Widl_CZ
    S Nioh a Souls hrami opatrně. Tou herní podstatou, čili soubojema, to má daleko blíž k Ninja Gaiden hráma. Každopádně můžu jen a jen doporučit ;)
  • jj, by se jim zhroutil svet, kdyby si pripustili, ze stravili stovky hodin jen zabijenym tupych mobu
  • "Dark Souls - mezi odborníky se mluví jako o nejlepší hře historie"

    LOL, tak to určitě ne.
    Opravme to na realitu "pouze hardcore fanboys o Dark Souls mluví jako o nej hře"
  • tady vyhralo rpg roku uz leccos, rpg pamatuju snad jen letos

    dragons dogma nebo dragon commander priklady za vsechny

    akcni grindovacka a strategie
  • Bereš si to zbytečně osobně, já ti přeci nevyčítám, že jsi byl tenkrát mladý, nebo že se ve hrách nevyznáš, jen si myslím, že bys měl být opratnější s těmi unáhlenými soudy.
  • https://games.tiscali.cz/demon-s-souls-12680/clanky

    Víš trolle, kdyby sis to alespoň našel, takhle ze sebě děláš neskutečného debílka. Takže do roku 2011(Dark Souls) jsou na Games.cz čtyří články o Demon Souls a jeden je spíše článek o Zaklínači 2. Dokonce nemá Demon Souls ani recenzi na Games.cz. K Dark Souls je devět článků před recenzí. Např. takový Zaklínač 3 má 107 článku do recenze, co tu vyšla. To jsou fakta. Takže sbohem trolle, dotrolloval jsi.
  • ok, snad nabudúce budeš vědět o čem hovoříš *4*
  • To mě překvapuje, že jsi to neznal, asi jsi žil někde na vesnici, nebo na malém městě, já si pamatuju, že to tu hodně vřelo už okolo Demon Souls, v té době si ta hra vybudovala velký věhlas, Dark Souls pak už provázel neskutečný hype od začátku, kterému bohužel hra podle mě tak úplně nedostála, ale budiž. Inu nevadí, asi jsi mladý a ve hrách jsi se moc neorientoval, ale ok, ne každý může být odborník. *5*
  • Ja som hovoril o niecom inom, nevadi, mozno nabuduce.
  • Demon Souls ani původně nevyšlo na západě, o Dark Souls se vůbec nikdo nezajímál, jen komunita okolo Demon Souls, v podstatě hra bez hypu, bez nějakého většího marketingu, do povědomí hráčům se dostala až samotnou kvalitu, která překvapila jak renenzenty, tak samotné hráče. Samotná hra ani nebyla doceněna první rok ale až časem, kdy okolo hry vznikla komunita. Když to vyhrálo RPG roku tady na Games.cz, tak tu hru skoro nikdo neznal. Až nějaký ten rok později se začlo mluvit mezi odborníky o nejlepší hře historie apod. Dark Souls je série vybudovaná na kvalitě ne hypu, je to přesný opak čeho píšeš, takže je to buď tvá debilita, trolling či prostě ignorace.
  • definice Overhype podle Oxfordského Slovníku: Dark Souls; cokoliv od Nintenda, viz. Overrated
  • Lidí, kteří nehlasují v anketách o nejlepší cokoliv pro věc kterou nesnáší? No sh*t Sherlock! *5*
  • Copak čte se to možná pěkně, ale já bych upřednostnil místo literární kvality víc článků s větší informativní hodnotou. A pro příklad netřeba chodit daleko, chybí recenze na nedávno spomínaný Crossout, My Time at Portia, Railway Empire atd.
  • Jack1947
    Jo musí si sem tam šlehnout taky nějakou tu ujetost pravda pravdoucí *4* *5*
  • Mu se Nioh zatim libi jen podle obrazku. Az si to zahraje, tak opet shori jako papir a zmeni nazor...
  • To si s Niohem moc nepomůže *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit