Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darkness
    Divinity 2 OK ... tak jsme se všichni hromadně zasmáli a pak dali cenu splatoon 2 *1*
  • Jo WoW! Nejlepší z nejlepších!
  • TheGGG
    hádám, že takové injustice 2 v redakci nikdo nehrál... přitom mulťák je super
  • proč ne? Ja třeba nehrál Divinity 2. Má divinity PVP, PVE, má to nějaký hledaní přátel nebo je to čistý coop? Pokud je to čístý coop, tak to nemá co děla v mp hře, natož wowko zažilo skvělý rok, Anotorus má více mp obsahu, než ty nominované hry dohromady.
  • Kompost
    uz sa to tiahne jak sopel od roku 2005, asi tazko wow vyhra kategoriu najlepsi MP 2017.
  • já bych to klidně dal letos wowku, letos to dostalo fakt hodně kvalitního obsahu, dostali jsem konec(asi) příběh pro Illidana, zpoustů raidu, patchu.
  • jak funguje ten multiplayer v Divinity 2? Když chceš hrát s někým, tak ti to vyhledá random hráče?
  • Jack1947
    Nějak se už začínám v téhle "anketě" ztrácet *7* to opravdu něco vyhraje i více krát a jiné hry se radši zapomenou ? hmm... zajímavÉ.
  • Chybí mi tam total war warhammer.Dostalo to obrovské hodnocení a nebylo to ani nominované :-) Má to taky multiplayer a kooperativní mód ! Asi to nikdo nehrál v redakci. Divinity sin 2 je asi zasloužený vítěz bohužel pouze pro fanoušky RPG.Zbytek tu bude asi vzteky bez sebe *15*
  • Furt lepší než hazardní hry od wargamingu.
  • Chybí mi tam For Honor. Každý den tu hru zapnu na pár hodin, někdy dokonce najdu i jiné hráče *1*
  • Zvlášť po nedávném odhalení snižujícího se XP s dobou hraní mi ten komentář o zábavně zvládnutém grindu přijde hodně zcestný. Destiny 2 tam opravdu nemá co dělat, ta hra jen ukázala, že staré Bungie je dávno po smrti.
  • a nevyhra Divinity 2 nahodou aj kategoriu najlepšia závodná hra ?
  • Samozřejmě myslím napříč platformami. Ale neočekávám moc souhlasů. Málokdo to u nás hraje pravidelně. Většina lidí tady ani nedržela Switch v ruce.
  • Lawbreakers je doslova hra minulého roka, protože v tomhle roce už jí hraje je Cliffy.
  • KrPa
    ano
  • Destiny 2? Spousta lidí se vrací k jedničce, nebo dokonce i k Division, ale na games je zase všechno jinak. Beztak to hrál z celý redakce jen David.
  • 5v5, skoro, je tam momentálně 4v4. Až teď plánují návrat 6v6 jak to bylo v Destiny 1. Prostě výsměch hráčům.
  • Tak kategorie se jmenuje nejlepší multiplayer. Ne, nejznámější, nebo nejhranější...

    Divinity jsem sice nehrál (a ani hrát nebudu), ale když si čtu jakým způsobem tam multiplayer funguje, tak vlastně nemám problém.
  • Redakce tímhle potvrdila, ze se vysmíva všemu a vsem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit