Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    tak tady nebylo o čem.... už jsem se docela otrkal pokud jde o otevřený světy a málo co mě nějak rozhodí a vyrazí dech, ale RDR 2 je vážně něco... neskutečně detailní, promakané, se spoustou lokací, eventů, zajímavých míst, nádherná grafika, fyzika, počasí a tuna geniálních easter eggů v čele s chajdou ve které je ManBearPig

    • speciez

      ja si regulerne pujcil XBONE.... budu muset roztrhat svoji master race karticku :(

  • U téhle kategorie na rozdíl od akční hry roku není co řešit. Tady je RDR2 jasným králem, který vede o parník před konkurencí a dle mého názoru bude trvat ještě mnoho let, než se mu v tomto ohledu nějaká hra dokáže aspoň přiblížit.

    • speciez

      mno nevim uz ten rockstar system se skriptovanymi eventy zacina byt celkem old. Je to zabava poprvy, ale podruhy a potreti uz to ztraci charm. Oproti treba New Vegas.

      • Johnny

        mě new vegas přišel treba děsně nudný.

        • Majkl

          sám jsi děsně nudný!  

  • Johnny

    Tak to bylo fakt nečekané :D :D až na toho Monster huntera. Na PC mi to vydrželo asi 2 hodiny a už nikdy víc.

    • Dr-Zoidberg

      Mě Monster Hunter zklaman kvůli opravdu povrchnímu příběhu a nevydržel jsem ho moc dlouho hrát... ale ten open world byl vskutku propracovaný a pohlcující.

      Bohužel samotný lov a prozkoumávaní zas tak dlouho nedokáže některé lidi udržet bez ohledu na to, jak detailní to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit