Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

Ok Cyberpunk zhodnocen. 8/10

Grafická stránka 2/3* - v podstatě hezký a živoucí, ale nedooptimalizovaný a glitche. NC mi v noci připomíná projíždky v mém oblibeném NFS Underground 2.

Herní mechanismy 2/3 - v celku hodně věcí v balíčku, ale nedotaženo. Škoda

Příběh 3/3* - osobně proč né. Nejsilnější stránka CP. Dokud se příběh točí, je to fajn a zajimavý myšlenky + Johnyho input.

Na devítkové škále tedy pěkná sedmička, na desítkové (7*1,111 = 7,8 = 8 ) Cena hry v adekvátní kategorii. 

• Inu, může se nám to nelíbit, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co můžeme dělat. Jsem zvědavej, jak dopadne volba čtenářů.

• lito

První místo bude brát Cyberpunk 2077. Hrálo to nejvíce lidí. Dokonce někteří hráli jedinou hru za celý rok a to právě Cyberpunk. Hra je navíc dělaná pro co nejširší publikum. Navíc tady jsme ve Středu/východu Evropy, takže psko tady není tak populární, takže pskový hry budou až za Cyberpunkem. Vysoko by mohla být i Mafia.  Tipnu si.

1)Cyberpunk 2077

2)Hades

3)TLOU2

4)GOT

5)Mafia

• Nebyl bych tak hrrr, loni tady čteářskou volbu vyhrálo Death Stranding, v tý době PS exluzivita.

• ja_nic_nevim

Jsi smutný, že ti konzole CP77 nedává?

Nakonec jsem se zamiloval do nových Ryzenu 3, upgradoval a musím říct, že na plné detaily je to nádherná hra. Prostředí má své kouzlo (+m. 2 ssd a ddr4 3600MHz). Jsem rád, že se Ryzeny dávají do nových konzolí, snad už výkonově nebudou chvíli brzdit vývoj. 

• Thanquol

Poradně si pohon a dal placej nesmysly. Alespoň nějakej způsob, jak se dockas reakce chápu, tak tady mas, ale jsi chudak “člověk”.

Venku z cyberprostoru bys vysloužil maximálně rozpacitej úsměv. Coz ty moc dobre vis.

• ja_nic_nevim

Ach jo, dotcena konzolova komunita. Vždyť si můžete zahrát ten animal crossing, nebo remaster dark souls, ne? 

• Hra je sice nádherná ,ale neuvěriltně hloupá , hold grafika není vše ,klido mohli ubrat a zapracovat na základních  mechanikách  open world her 😂

Pouze můj názor 😉

• ja_nic_nevim

Já s tebou souhlasím. Osobně tenhle trend zjednodusovani a vypouštění komplexních mechanik vidím od roku 2004, kdy se zacaly dělat (PC) hry multiplatforme. 

• vindalooo

Chybí mi tu warzone

• Za mě osobně loňský rok slušná bída a mizérie (čest vyjimkam).

• lito

Kdyby někoho zajímalo, jak to vypadá celosvětově.

https://www.gameawards.net

Ne, že by to mělo nějakou vypovídající hodnotu. Je to jen pro vaši zajímavost.

• malachi

..hmvšak to je váš rebríček-nik to nikomu neberie ani nenúti..jediné čo z toho budem hrať je cyberpunk a wasteland3..tak o cca rok..😎

• Phillios191

To první místo je fakt dobrej joke :)

• Derp_1337

Tak každý si může udělat svou vlastní tabulku nej her.

A redakce se rozhodla, že první místo na žebříčku nebudou hodnotit dle nějakých objektivních kvalit hry, ale čistě jenom dle komerčního úspěchu a dle pozornosti médií. Bohužel o Animal Crossing se mluví v médiích opravdu hodně, protože tu hru hrály i "celebrity". 😐

• Bumtaratabumbumbum

Spíš si myslím, že to hodnotili na základě toho, jak se to právě jim (jednotlivým členům redakce) líbilo. Z Animal Crossingu byli skoro všichni v redakci dost unešený, však o tom hojně zmiňovali v letošních Fight Clubech a tak. Jak se psalo tady v článku, dva členy redakce právě Animal Crossing donutil pořídit si Switch. Navíc si myslím, že je to jedna z mála her v tom žebříčku, kterou hráli snad všichni z redakce (nebo téměř všichni).

• Houdini

Naopak o takom Wastelande 3 sa hovorilo krátko. Nehral som, ale na to aké to malo dobré recenzie tak hype nebol.

• Derp_1337

Bohužel vysoké hodnocení v recenzích a spokojenost hráčů často vůbec nesouvisí s hype, pozorností médií a finančním úspěchem hry.

Mnohokrát velmi dobré hry (nebo filmy) ztroskotali na tom, že se nedostali do podvědomí široké (hráčské) veřejnosti.

A nebo naopak! Podprůměrné hry meli až nezasloužený úspěch jenom díky dobrému marketingu či troše štěstí.

• solomon.short

muzes s tim nesouhlasit, ale Animal Crossing je opravdu dobra hra. Ale ano, nacasovani ji hrozne pomohlo.

• Derp_1337

Ten poslední příspěvek nebyl přímo o Animal Crossing, ale všeobecně o (ne)úspěchu různých her.

• Houdini

Niekedy mi to pripadá, že do marketingu dávajú viac peňazí alebo minimálne toľko ako do vývoja. A niekedy ten hype môže byť kontraproduktívny.

• To ti nepřipadá, to je u celý řady značek ověřenej fakt.

• Maxianimal

Ano, dávají, a je to logické.

• Murlock

"Hades je svatým grálem rogue-lite hratelnosti, překypuje obsahem". Jako příležitostného hráče rogue-lite to ve mně solidně hrklo. Ale proti gustu.

• homeles8

Jediná loňská hra co jsem loni hrál je Cyberpunk. Takže za mě Cyberpunk :-) Nakonec ho hraju pořád 

• lito

to jsi hrál jednu z těch horších... 😉

• Spíš ne. Dostál slibům? V žádnym případě. Je to hra roku? Ani omylem. Ale furt je to celkem solidní sedmičková hra. Osmičková, kdyby vyšla v lepším stavu.

• JohnnyLegend

Ja davam osm a devet pokud to vypolishujou. Na mem PSku ted mam nainstalovano Ghost, Cyberpunk, Doom Eternal a Death Stranding a nejvic se bavim asi u Cyberpunku a Dooma, Ghost je takovej lepsi Ubisoft a Death Stranding sice letos nevysel, ale prekvapive se u nej nenudim a zatim me bavi (prave jsem zneskodnil atomovku hodem do jezera, tezko rict, jak jsem daleko, ale musim uznat, ze jsem se spletl, hra se hrajen skvele, cutsceny jsou ale klasickej kodzimovskej cringe).

Hadese jsem dohral jeden run a uz to moc nehraju, ale rozhodne je to top3 roku. Animal Crossing mam taky a napriklad u Fenyx Rising se na Switchi prave ted bavim vic. ACNH ma svoje kouzlo, ale proste je to spis pro casualy co maj radi farmareni a sbirani brouku do zblbnuti.

• lito

souhlas, co píšeš, ale dle mého vyšly lepší hry loni a jsou lepší i mimo tenhle žebříček. Jinak ta 7-8 podepisuji. 

• homeles8

A co třeba?

• Wasteland 3, Desperados 3, Doom Eternal.

• homeles8

Reakce na příspěvek:

Jop, tyhle hry se mi taky líbí, hlavně Desperados. 

• lito

FFVII, Ori, Nioh 2.

• homeles8

Reakce na příspěvek:

Tak tyhle hry mě absolutně nezajímají 

• JohnnyLegend

Reakce na příspěvek:

Neohrozeny Cloud v plne sile!

Jinak Cyberpunk si me ziskal misi, ktera vypada jak videoklip k Smack My Bitch Up od Prodigy a v jeden moment je tam i podobny hudebni motiv. Ta hra  si celou dobu o takovou misi vylozene rikala, uz predtim jsem si rikal, ze tam jsou momenty jak z toho klipu. Vubec je tam celkem dost hudebnich odkazu.

• JohnnyLegend

Redakce ani letos nezklamala. Lol.

Jinak Animal Crossing jsem si koupil krabicovku, prvni tyden me to celkem bavilo, druhy uz se dostala repetetivnost a pak uz jsem to jen "dohral" do koncertu toho hipisackyho zviratka (mimochodem hezky trolling Nintenda, za dokokceni hry dostat prisernou falesnou pipajici melodii jak z digitalek z trznice).

Behem zimy jsem do toho jeste nenakouk, mozna mrknu jak to vypada, kdyz tam je snih. Ale proste je to hodne rychle (30h gameplaye) velka repetetivni nuda, paklize nejste masochista, co vedle splaceni hypoteky v realu chce splacet jeste dalsi hypoteky ve virtualnim svete zviratek, nebo pokud nejste redaktor z Games.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit