Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudy

    Hades 2. místo... no proto!

  • Derp_1337

    Celkem slušný žebříček. Akurát ten Animal Crossing je trošku přeceněný díky tomu, že spousta lidí si chce letos odpočinout nějakou pošetilou odreagovačkou. Kdyby to vyšlo o rok dřív (nebo o více let), tak by to nemělo zdaleka tak velký úspěch.

    • 0011

      Slovem "zdaleka" bych v tomhle případě šetřil. Třeba by teď neměli 26 milionů ale "jenom" něco pod 20. Předchozí handheldové díly měli obrovské prodeje a switch přitáhnul nové fanoušky pro které je to první setkání s Nintendem, spoustu z nich si hru o které se všude mluví zkusila a věř mi, že by se o ní všude mluvilo i bez pandemie. Tentokrát nezaspali ani na marketingu a i u nás na internetu jsem viděl české reklamy a po Praze jsem i pár bilboardů, to jsem naposled zažil se Super Mario Odyssey a předtím snad nikdy.

  • Výborný rebríček. Ďalší skvelý herný rok za nami a už teraz sa neviem dočkať čo príde v budúcnosti. Hlavne teda keď vidím ako krásne vyzerá Demon's Souls na PS5, ako vyzeralo Last of Us 2 a čo dokázali vyytrieskať z PS4 na konci generácie tak si fakt ani neviem predstaviť čo všetko nás čaká. Hlavne sa teda asi najviac momentálne teším na nový God of War, už nech ukážu nejaký trailer. Ale začínam pochybovať že to stihnú vydať tento rok, zatiaľ neukázali ani jeden trailer len logo, plus keď je teraz tá pandémia a všetko možné sa odkladá, tak God of War uvidíme asi s najväčšou pravdepodobnosťou až v roku 2022. Bohužiaľ. A Elden Ring na tom bude podobne. Tak dúfam že aspoň ten Horizon 2 sa podarí, jednotka ma celkom bavila a podľa ukážok to vyzerá nádherne, ak nič nepokazia a naopak, čo to vylepšia, tak to bude možno ten najväčší ťahák budúceho roka, fanúšikov to má dosť.

    • unicz

      Noo nevím jestli to byla ironie? Občas se ukáže článek "2000 a co vyšlo" apod. a když to člověk přirovná k 2021, tak je to strašlivá bída.

      A to to bylo podpořeno výborným novým HW (konzole, GPU, CPU) a i přes to v podstatě nula (až na CyverPunk a MSFS).

    • Sakra, omylom som klikol na tlačítko "nahlásit" na svoj vlastný komentár :D :D

    • Derp_1337

      Jo, to se často tvrdí, že trvá několik let vývoje než se vývojáři naučí využít výkon HW na 100%. Taky jsem byl pozitivně překvapen, jak pěkně TLOU2 vypadá.

      • Tak niečo na tom asi bude. Keď sa pozrieš ako vyzerali exkluzivity na počiatku generácie PS4, napr. Killzone Shadow Fall a porovnáš to s tými ktoré prídu v neskoršej fáze, tak je tam vidieť rozdiel, platilo to aj na PS3 a predpokladám že aj na Xboxe.

        • Zrovna ten Shadow Fall je asi nejhorsi priklad launchovky, se kterou porovnavat, protoze ten se jim vizualem fakt povedl a ukazal vsem tak nejak co se da z te generace konzoli vytriskat. Jen skoda, ze nikdy nevydali update pro ps4 pro. Vyssi rozliseni jako ma Horizon by urcite nebylo na skodu.

        • Derp_1337

          Přesně tak. Podobný trend zažilo i PS3. Až ke konci životnosti vyšly hry, které vypadaly podstatně lépe.

          Např. Beyond Two Souls nebo The Last of Us. Ty dvě hry byly na tom graficky o level (nebo dva) dále než zbytek předchozích her na PS3.

  • lito

    Co jsem četl Reddit, tak Animal Crossing: New Horizons spoustu lidem pomohl v rámci frašky jménem Covid, aby se nezbláznili. Takže i když jsem nehrál, tak ta hra měla určitě velký a pozitivní dopad, takže asi můžu jen pochválit za první místo.

  • triptich

    hutný výber. a keď si pripočítam, koľko skvelých hier sa do neho nezmestilo, tak pri spätnom pohľade bol rok 2020 ďalším skvelým herným zážitkom :)

    P.S.: osobne vyhadzujem TLoU2 a nahradzujem doom-om a na tretie miesto by sa posadila mafia (ale nebudem redakcii kaziť brept, že demons soul je naj remake ;) ), ktorá vytlačí HF: Alyx. akokoľvek je to kvalitná hra, je to VR

    • Na druhou stranu se dost lidí ohledně Alyx shodne na tom, že by šlo o dobrou hru i bez VR (sám to posoudit nedokážu, headset nemam, ale na druhou stranu mam všude kolem sebe terárka se sklípkanama, což neni úplně nejlepší set-up pro máchání rukama kolem sebe poslepu). Což by znamenalo pro tuhle technologii obrovskej krok dopředu. Už jenom za tuhle evoluci v rámci VR her si Alyx nějaký to ocenění rozhodně zaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit