Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    hutný výber. a keď si pripočítam, koľko skvelých hier sa do neho nezmestilo, tak pri spätnom pohľade bol rok 2020 ďalším skvelým herným zážitkom :)

    P.S.: osobne vyhadzujem TLoU2 a nahradzujem doom-om a na tretie miesto by sa posadila mafia (ale nebudem redakcii kaziť brept, že demons soul je naj remake ;) ), ktorá vytlačí HF: Alyx. akokoľvek je to kvalitná hra, je to VR

    • Na druhou stranu se dost lidí ohledně Alyx shodne na tom, že by šlo o dobrou hru i bez VR (sám to posoudit nedokážu, headset nemam, ale na druhou stranu mam všude kolem sebe terárka se sklípkanama, což neni úplně nejlepší set-up pro máchání rukama kolem sebe poslepu). Což by znamenalo pro tuhle technologii obrovskej krok dopředu. Už jenom za tuhle evoluci v rámci VR her si Alyx nějaký to ocenění rozhodně zaslouží.

  • lito

    Co jsem četl Reddit, tak Animal Crossing: New Horizons spoustu lidem pomohl v rámci frašky jménem Covid, aby se nezbláznili. Takže i když jsem nehrál, tak ta hra měla určitě velký a pozitivní dopad, takže asi můžu jen pochválit za první místo.

  • Rudy

    Hades 2. místo... no proto!

  • homeles8

    Jediná loňská hra co jsem loni hrál je Cyberpunk. Takže za mě Cyberpunk :-) Nakonec ho hraju pořád 

    • lito

      to jsi hrál jednu z těch horších... 😉

      • Spíš ne. Dostál slibům? V žádnym případě. Je to hra roku? Ani omylem. Ale furt je to celkem solidní sedmičková hra. Osmičková, kdyby vyšla v lepším stavu.

        • lito

          souhlas, co píšeš, ale dle mého vyšly lepší hry loni a jsou lepší i mimo tenhle žebříček. Jinak ta 7-8 podepisuji. 

          • homeles8

            A co třeba?

            • Wasteland 3, Desperados 3, Doom Eternal.

              • homeles8

                Reakce na příspěvek:

                Jop, tyhle hry se mi taky líbí, hlavně Desperados. 

            • lito

              FFVII, Ori, Nioh 2.

              • homeles8

                Reakce na příspěvek:

                Tak tyhle hry mě absolutně nezajímají 

  • malachi

    ..hmvšak to je váš rebríček-nik to nikomu neberie ani nenúti..jediné čo z toho budem hrať je cyberpunk a wasteland3..tak o cca rok..😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit