Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikde tu nevidím Dust 514 ani God of War:Ascension a The Last of Us sem nedat velká chyba koukám že asi nikdo nevlastí PS3 v Games.cz :D
    • Malleth
      Spíš nenašli jejich stánek
  • A kde je The Last of Us?!
  • nevím, co z toho Beyond máte, ze hry ukázali P.R.D. na třetí a animaci s Elen Page...podle toho já teda nejlepší hru nevybírám, ani podle toho hry nekupuju
  • Malleth
    Gde je Last of Us? Jedno z mála nových velkých IP, který vypadá že posune možnosti her zas o kus dál a nedostane ani nálepku? Narozdíl od dalšího Halo?
    • Umaroth
      Mě to také zarazilo !!! Já jako majtel Xboxu (ano vím že si s**u do bot) říkám, že nevím proč je kolem toho HALO takový poprask, hrál jsem 3 i Reach a jo je to technicky dobra hra, misty zabavna akce....ale takových her je....a příběh Halo mi přijde zmatený a hloupý. Prostě HALO je pořád stejná, sic kvalitní, ale obyč střílečka, která se stala oblíbenou dík prvnímu Xboxu, pořád to ovšem není nic nového pod sluncem a na zadek to snad nikoho posadit nemuze....To samé se dá říci o Most Wanted, ačkoliv tam ta kvalita není jistá....je to pořád to samé dokola. Innovativní, atmosferické hry jako The Last of Us či BeYond nic ??? Kluci co byly v LA asi nemaj rádi Sony no....
      • Malleth
        Na Beyond tu čpěli síru už v podcastu, takže to mě nepřekvapilo, že tu není. Last of Us se asi nelíbí protože ta holka je podobná Ellen Page, která v Beyondu hraje.
  • docela hezká holka na tom obrázku, nemate na ni mobil? vzal bych ji na tatovu jachtu
  • oktavius66
    Toto jsou pro ně nejlepší hry ? pfff , tak to at jdou někam, až na Crysis 3 a AC III a Rayman. Kde jsou ty tytuly které tak chválili : The Lost of Us, God of War: Ascension a jiné. Teda začínám mít pocit že začínají být krutě vybíravý.
    • "Lost of us"... Taky jsem z tebe ztracen
  • Rayman a The Cave jsou vizuálně skvostnými uměleckými díly. Jsem rád za tenhle návrat malovaných her.
  • kubi-wan
    Trochu mě u těch nových titulů s odpuštěnim se*e, že z nich spousta (a zrovna, který bych si rád zahrál) vychází klidně i na takový pitomosti, jako je WiiU, ale na PCčko se prostě ne a ne objevit *9*
    Neberte to jako zas ňákej hate konzolí, ale tohleto mi prostě vadí...
    • Mr.Lolendo
      Ono je to víceméně dneska jedno. Tak jako tak konzole půjdou do šrotu a nahradí je tablety a chytré telefony. Čily budoucí platformy budou PC, Tablet a Smartphone. K tomu vlastně na všem pojedou Windows 8.
      • Malleth
        Jen to ne
    • pb_historic
      Tak takový už je holt život, že ne všechno jde jak po másle. Ale zase by neměl by takový problém si herní konzoli obstarat, ne.
      • kubi-wan
        Když já je prostě... nemám moc rád.
        • http://clean.alltheragefaces.com/img/faces/png/sad-i-know-that-feel-bro.png
    • SnakePlisken
      A víš co je nejhorší? Hry teď vychází většinou přednostně na konzole a když už se ti poštěstí a tvou vytouženou hru vydají na PC, tak tu konverzi tak zprzní, že se ti chce brečet. Taky proti konzolím nic nemám, ale mohli by si dát záležet na zpracování PC verzí.
      • To je asi problem, protoze kdyz delaji hry prave na konzole, a maji je vyladene a designovane na konzole, tak prevest na PC je to takovej trochu opruz, nebo me by to tak pripadalo. Coz jasne neni zadnej profi pristup, ale jednoduse je to takovy tu hru uz mame, uz jsme ji na konzoli prodali, tak jeste tu pc verzi, ach jo, nuda, radsi bysme delali neco novyho. A to je problem asi toho odflaknuti PC verze, ze se s ni od zakladu uplne nepocita, jinak si zmrsenost pc verzi nedovedu vysvetlit, kdyz kolikrat nedokazi udelat ani takovou primitivni jednoduchost, jako to poradne prevest ovladani na mys a klavesnici.
  • Izmæl
    Btw, tady je kdyžtak prodloužený sestřih Beyond. http://www.eurogamer.cz/videos/prodlouzeny-sestrih-z-beyond-two-souls V některých záběrech opravdu nerozeznatelné od filmu.
    • DangerousDave
      ďalší film ... si pozriem radšej walkthrough, zážitok bude podobný a nič ma to nebude stáť.
      • Izmæl
        Hrať to a pozerať sa na walkthrough sú dve úplne odlišné veci.
    • ales.smutny
      http://video.tiscali.cz/beyond-two-souls-e3-2012-trailer-6314

      Kchm kchm...;)
      • Izmæl
        Ups, nějak jsem to tady přehlédl. (:
        • SnakePlisken
          Vidíš, tady tě na to slušně upozorní, na EG by ti to v lepším případě smazali nebo zakázali zobrazovat tvé komentáře ostatním uživatelům (čehož si člověk hned nevšimne, později mu až dojde, že na jeho komentáře nikdo nereaguje). :D
          • USER47
            Jo, shadowban je džejdýho oblíbená hračka. Zabanovat někoho a ani nemít tolik slušnosti na oznámení/zdůvodnění banu, to opravdu člověk často nevidí.

            Jednou mi dokonce smáznul celej účet na EG za něco, co jsem napsal do diskuze tady na tiscali:).
            • smejki
              chápeš, ne? musí se jít tomu štěstíčku trochu naproti *3*
          • GlaDOS
            Na EG se stačí slušně ozvat, že videorecenze na Diablo 3 není videorecenze ale obyčejný gameplay a hned ti začnou mazat komenty jako kdybys byl největší troll či spammer diskuze *1*
            • smejki
              A co se stane, když jim do diskuse napíšeš: "Tady jsou recenze včas a můžu jim věřit." ?
            • SnakePlisken
              Přesně tak. Pak se někdo ozval, proč mu to mažou a smazali to natvrdo (bez zanechání zprávy o smazání). Ale podle mě to byl čistý trolling ze strany EG, jak jsem o tom psal i na svém blog. Prostě negativní reklama je taky reklama. :)
    • Miserius
      Hmm.... Na to se fakt tesim, to bude zase zazitek po dohrani :) Jupí
      • At si o Davidovi Cageovi rika kdo chce co chce, at si rika i o Heavy Rain, tohle kupuju hned co vyjde a to se mi stava tak u jedny hry do roka :)
  • Chci víc fotek Petra jak lepí.
    • Luke
      Zásuvko, tohle je citlivý téma. Slyšel jsem, že fotky z vazebních věznic jsou teď za pět tisíc, takže se tak nějak podobně můžeme domluvit i ohledně lepícího Petra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit