Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Přijde mi, že tam snad jiný hry nebyly :D
    • sleepless
      Problém je v tom "přijde mi". ;)
    • Inquisitor
      Jo moc těžký rozhodování asi neměli :)
  • Vzdyt jsou tam skoro vsechny hry z E3 ale paradoxne ty dve nejlepsi tam nejsou - Beyond a Last of Us
  • The Best of E3? Radši to dáme všem velkejm hrám, jinak by nás příště nemuseli pozvat na chlebíčky.
  • jindra.veliky
    To HALO 4 fakt nepochopim. Engine je stejnej, hud stejny, zvuky hrozny, pocit ze strelby zadnej. Je to jeste vetsi tunel nez CoD a vsichni to chvali. Ui naprosto o nicem. Emzaci maj schoposti a nejsou schopni jich vubec vyuzit! Boze! *16*
    • Umaroth
      Vždyť ty bys konzoli nikdy nevzal do ruky, tak jak můžeš takhle hodnotit HALO ?
      • kostejnesmrtelny
        To tady není na tomhle webu vůbec potřeba, viz Trol.diskuzni :)
  • Keyz
    A co ARMA 3? Ta není hodna ocenění? Je snad horší než všechny hry které jsou jmenovány?
    Jestli ano tak to je zklamání.Jestli ne tak proč zde není a vůbec se jí nevěnoval žádný čas krom pár slov v podcastu.
    Sice jsem asi zaujatý na české hry,ale tak jsem očekával že když tam jedou Češi tak se budou zajímat u dílo svých krajanů.Přece jsme mála,země a málo herních firem má takový úspěch jako Bohemia Interactive.ˇ
    -Vůbec proč to má snad každé pokračovaný dalšího pokračování které bylo pokračováním předešlé hry.Navíc všechna pokračovaní byla stejná.
    • sleepless
      Vyjde videorozhovor k Arma 3. Navic nedavala smysl resit Arma 3 v casovem presu na E3, kdyz si za vyvojari muzeme v klidu dojet tady u nas. Az bude ten spravny cas.
      • Keyz
        Ten argument je logický to chápu.Když už tedy málo zpráv proč tedy ta nezískala ocenění?Rozhodně pokrok oproti předešlému dílu je velký a řekl bych,že výraznější než některá pokračování která jsou oceněna.
        • sleepless
          "[...]proč tedy ta nezískala ocenění?" Čas Arma 3 podle nás teprve přijde. Uvidíme na Gamescomu a snad už i v mezičase, ale to záleží, jak se tvůrci posunou s vývojem.
    • jindra.veliky
      la gente esta muy loca *7*
  • Umaroth
    Redakce se vyhla stánku SONY ? V článku není ani slovo o hrach jako BEYOND a The Last of US, což pro mě ještě s Forza Horizon (a ještě AC3 vypadal slibně, nebo spíše atmosféra americké revoluce je cool) je zlatý hřeb E3?
    • Veskoslav
      Beyond je pouze PS3:)Takže osobně pro mě nezajímavé Když už to není na PC, tak aspoň na Xbox. Ale když to není ani na to, tak to povětšinou obcházím obloukem.
      • som nevedel ze sa to ma riadit podla toho ake systemy mas k dispozicii ty
        • Veskoslav
          On je spíše problém u těchto her, že je to pouze na jednu platfomu a co si budeme nalhávat, opravdu není možné se zavděčit všem.
          • Umaroth
            exlusivky prodávají konzolu více než konzole sama sebe jako HW.
      • Umaroth
        Hele já měl stejné dilema, dřív jsem byl zarytý Pcčkář, pak mi to ale nedalo a kvuli konzole-only hrám sem si koupil x360, rok jsem si spokojeně hrál na xku (na PC jsem skoro přestal hrát) a nastalo stejné dilema ovšem tentokráte kvuli ps3-only hrám, tak jsem si koupil i PS3, takže jsem asi nejspokojenější hráč. Žádná dobrá hra mi neunikne (mám všechny 3 platformy) a nemusím být naštvaný.... *5*
        • SnakePlisken
          Jenže ne každý utratí plno peněz na PC, pak za Xbox a ještě k tomu za PS3. A to nepočítám, kolik peněz musíš utrácet za hry. Gratuluji k tvé spokojenosti, ale ne každý si může dovolit vlastnit všechny tyto přístroje.

          btw: Uvažuješ o investici do Nintenda? :D
          • Umaroth
            Nejsem hráč z cílovky Nintenda...a propo ani mě to nemrzí myslím si že na 3 hlavnich platformach mi sucho nehrozní (hraju jako normální člověk cca 10-12 hodin týdně, né za den *5* )
        • Přiznám se, že PC, x360 a PS3 by mi nestačily, protože na PSP, (3)DS, Wii (GC) a další podobné vychází (vyšlo) mnoho hodně zajímavých titulů, které se nikdy na velké konzole nedostanou.
          • No jo, ale to pak clovek uz nemuze ani delat nic jineho, nez hrat, hrat a hrat. Coz ja mam taky pc, ps3, psp, ds, a ty hry se hromadi a hromadi a vubec je nemam cas hrat. PC + jedna z konzoli je v dnesni dobe ten nejlepsi zaklad :)
        • Veskoslav
          Jako kromě Killzone mě osobně nic nezaujalo, aby mě to donutilo si koupit PS3.
          • Killzone je zrovna docela trapny, takovy lepsi Call of Duty ;) Jestli myslis koupit PS3 jako konzoli (nemas X360), tak tech dobrejch her, ktery nejsou na PC je tam fakt uz hodne.
            • Tak to je pak pochopitelny :)
            • Veskoslav
              Mám Xbox:) To mi stačí a co prostě není na platformy pc a Xbox, tak jde mimo mě:)
    • Beyond - PS3 only - pro většinu zdejšího osazenstva je to naprosto irelevantní.
  • Chci víc fotek Petra jak lepí.
    • Luke
      Zásuvko, tohle je citlivý téma. Slyšel jsem, že fotky z vazebních věznic jsou teď za pět tisíc, takže se tak nějak podobně můžeme domluvit i ohledně lepícího Petra.
  • Úplně vidim ty vývojaře jak se někde sejdou a: "Ty vole! Naše hra dostala od games.cz The Best of E3!!!" A druhý na to: "To si děláš p*del ne?!? Naše to dostala taky!!!" "Tos p*sral..." Asi něco jako když se příjde na to, že ženská chrápe s více chlapa a všem šeptá, jak jsou její jediní...
  • Pokud je X-Com nejlepší stategie E3 dle games.cz. Proč není o ni nějaké reportáž jako byla na Assasin creed atd.? Popřípadě proč není alespoň zmíněná ve fight clubu atd... Na to, že to dostalo ocenění nějak málo informacíá.
    • sleepless
      Materiály z E3 budeme zverejnovat postupne minimalne dalsich 14 dni, v zasobe toho je k napsani a sestrihani dost :)
  • nejlepsi hry? Jednoznacne Contra z roku 1988!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit