Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Todle je snad vtip?
  • Jo nejde tak ani o ty zombíci ale mapa je zbytečně velká a domy jsou všude stejný. Je to trapný a za ty prachy bych to nekupoval ani jako free hru bych to nehrál *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Zde je petice proti DAYZ- nejdéle trvajicí hra v historii early access, všechny ntyto hry budou vždy trvat nejdéle, proto vyzývám hráče aby podepsali petici proti DAyz, aby Bohemia Interactive pochopili, že ne všichni hráči jsou trolové, že mají herní styl, Dayz hra v kde žádní zombie nejsou (pár jich tam).
    Už ted je hra stará. počítejte s tím, že Beta bude trvat nejmín dva roky. To máme 8 let na hru.
    link zde: https://www.youtube.com/watch?v=gAJXgLbvdBQ *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • Jack1947
      Aby nakonec to byla jedna z mála her co kdy vůbec vyšla... některé Ea no většina končí ještě v erly ekces *7*
  • TU HRU NEDODĚLAJ VY TUPCI, sleduju od začátku vývoje jen sliby, sliby, Hra ve vývoji pro mě znamená, rok a půl maximálně. Krok kupředu každým, updatem tohle co předvádí bohemia interactive je trapný a jen dělají z lidí blbce, ted se stydí a jen to odalujou. Můj názor tu hru nedělali vývojáři s láskou jako že zombiem her nerozuměj. Je to smutný, ale je to tak 6 let? koupili by jste si tzu hru.
    Mapa je velká, baráky stejný, zombie žádná, jen hledáte něco, než dojdete do dalšího města máte zase hlad, na tomhle dělala Bohemka 6 let? Je petice proti ´DAYZ to můžete podepsat. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • To je tak když blb jako ty nechpe o co tam de *16*
      • Jseš nooob tvůj vkus na hry je děsivý. ZA 4 roky bohemka ve hře nic zajímavého neudelala misto toho aby predelali mapu a dali tam vic zombiku. Škoda slov. Naivní hráči jsou ti co si myslí, že bohemka na hře dělá. Dělá na tom max 1 člověk. Proč tam nejsou nove vojenské zakladny5 nové budovy..
        Idioti nebo hlupáci_
  • Jack1947
    Hlavně at tam dají tu kampan... ta by byla supr.
  • tahle hra potrebuje jen jednu vec: vypnout pohled 3. osoby
  • meli by vyrešit ten problem s hráči kterí se vybaví na serverech s nizkou populaci a pak jdou hrát na plne servery (tedy možnost menit servery) a taky problem s hráči kteri se v prípade boje pry odpojí (tohle už možná vyrešili, nevím, posledne když jsem to hrál tak vás to odpojilo po 20 sekundách cca)
    • K prvnimu bodu - staci hrat private servery.
      K druhemu - chvilku trva, nez postava zmizi ze hry
  • Ze bohemka lze na to uz jsme si tak nejak zvykli... to ze poustite tyhle lzi a bludy ze bude 1.0 pristi rok(xbox verze :DDDDDDDDDDDDDD), na games.tiscali, to me trochu mrzi... Kdybyste sledovali vyvoj dayz cele 4 roky tak prece vite, ze vyvojari z bohemky dali vic práce do Status reportu a do banovani lidi na steamu/twitch/fb (zkuste na steamu napsat něco spatneho o hre i kdyby to byla pravda první delete a pak BAN!), nez do samotne hry... Aspon jsme tenhle rok dostali 1 update který vylepsil stromy a travu (věci které opravdu potrebovali vylepsit).....
    • za 4roky jsem dostaly letajici auta zdi kterema prostrcis hlaven... ani cesky to nedaji a vy chcete betu :D hosi po 2tis hodinach to mazu a doufám že nikdy nebudu tak blbej abych tuto kokotinu zase nekdy stahnul...
  • Base building tam furt není?
    • a doufám že ani nebude *3*
  • Mam nahrano 500+ hodin a za me zatim nejlepsi survival. Klidne at je to v alfe dalsi rok.
    • až budeš mít 4násobek hodiny řekneš si twl proč to hraju já tomu věřil ale když ani po 6 vydání nevyjde mrdám celou bohemku do huby DayZ jsem velice miloval...:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit