Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro hrace jedine dobre ... tady na games stejne bylo dost recenzi az po vydani a nevidim v tom problem .. plno tech recenzi pred vydanim na jinych webech jen vytvarelo hype, kterej pak opadl a co si budem povidat .. plno hodnoceni bylo pod vlivem euforie a a drzelo se na nejaky globalni vlne. Hraval jsem hry, kdyz se recenze cetli jen v casopisech a taky se hry nekupovali hned prvni den ... svet se nezhroutil ... popravde, kdyz se podivam na hry, ktere hraji dlouhodobe, tak ani jednu sem nekupoval hned.
  • Co to je??
  • Možná to není pro hráče potěšující rozhodnutí, ale chápu to. Datum vydání není něco, s čím lze libovolně šoupat, takže když měsíc před vydáním zjistíte, že něco nefunguje, tak to nemůžete odsunout. A neexistuje větší projekt, ve kterém by se nedalo najít desítky chyb i těsně před vydáním. Dokud neexistovala možnost, jak rozdistribuovat updaty, tak nezbývalo než se s tím smířit. Teď tu ta možnost je a nelze se firmám divit, že to využívají. Kdo by chtěl, aby média recenzovala zabudovanou verzi, když ví, že v den vydání bude k dispozici lepší.
    • Paulcz
      Jednoduše si někdo spočítal, že na tom vydělají, jinak by takové změny nedělali. Zabugovanost nebo špatná optimalizace je pak kapitola sama pro sebe, spoustě vývojářským firem to je úplně fuk :) A třeba zrovna Bethesda si s tím vůbec hlavu neláme.
      • Co to meles? Treba do falloutu 4 vyslo asi 20 patchu ktere opravily snad tisic veci...tomu rikas ze si s tim nelamou hlavu? lepsi bude kdyz prestanes papouskovat internetove nazory neznalku a budes se vyjadrovat jen k vecem o kterych skutecne neco vis...
        • Nejdeš trochu proti sobě? Pokud ta hra potřebovala "asi 20 patchů", tak musela být rozbitá jak blázen.
          • jamar28
            Fallout 4 jsem hrál od první verze a měl jsem tam asi 2 bezvýznamné bugy.
          • Tak F4 je hodne komplexni, hral jsem ho pri vydani a bylo to celkem ok. 20 patchu neni tak moc, navic polovina z nich ladila survival mod dle feedbacku hracu z bety. Ale to je fuk, jen proste ze si s tim bethesda nelame hlave ja proste kravovina..
            • Spis bys mel rict ze skoro vsechny hry co jsi hral byli rozbity a nedodelany..takova je dneska realita:)
            • Paulcz
              Hm, všechny Bethesdí hry co jsem hrál byli rozbitý a nedodělaný.
  • Johnny
    "aby se hráči měli podle čeho rozhodnout, jestli hru koupit, nebo ne"
    Pro kristovy rány co je tohle za nehoráznou vylízanost?!?!?! To se ta hra bude prodávat jen jeden den??? Tak si chudáčkové nadržený asi budou muset počkat pár dní na recenzi no BOOOŽE!!! ty krávo to snad neni pravda xD xD *15* *15*
    • Na druhou stranu jsou předobjednávky i o několik stovek levnější. Např. Fifa 17 byla v průměru o 2 stovky (student už to pocítí) Ale taky jinak nepředobjednávám, když nevím do čeho jdu. Pak právě recenze na games budou úplně zbytečné a nemusím tu pak chodit. Po vydání pročtu recenze na steamu a budu vědět jasně, jestli do hry jít.
      A omlouvat to tím, že po vydání je hra jiná a je mnoho patchu je naprostá blbost. Dělají hru třeba 3 roky a pak nejsou schopni dodat opatchovanou hru recenzentům třeba týden předem? Vtip. Přemýšlející člověk jim na takovou hovadinu nemůže skočit.
      • Johnny
        Přemýšlející člověk nekupuje hru slepě v den vydání, pokud se o ní vubec nic neví... Přemýšlející člověk nepředobjenává hru když neví jaká bude. Předobjednat hru muže pouze blb. Nevidim v tom žádný pozitivum xD
        • *15* Tak proto se tu asi vede ta diskuze, že by měly být recenze před vydáním, aby se slepě nenakupovalo ne? Napřed začneš o koze a pak o voze...
          To pozitivum jsem ti napsal... cena. Máte tady někteří vůbec dodělanou základku, že neumíte pochopit psaný text? A o Fifě jsem si to musel zjistit jinde, protože tady byla taky opožděně.
        • Jasne maš pravdu, pro nas je to hodne penez, ale tenhle trh neni postaveny na ČR kde si musiš 3x rozmyslet jakou hru koupim, protože mi na druhou nezbyde. V nemecku rakousku USA...se kupujou hry jako žvikačky *1*
          • jasně. vižvejkám a zahodim *5*
      • tak kdyz chudy student ma 1200 na predobjednavku, tak se zrejme nejedna o chudeho studenta a ty dve stovky navic by ho rozhodne nemeli nijak rozhodit. A pokud si chudy student objednava hru za 1200 a je skutecne chudy, tak je magor bez pudu sebezachovy:)
        • *15* Tady je zase někdo chytrej. Každej si na něco šetří, tak co je ti po tom. Tu podstatu jestli koupit hru za 1100 nebo 1300 musí pochopit každej kdo umí do pěti napočítat. Tak to zkus. *3*
          • tak kdyz nechces aby neco nekomu po necem bylo, tak to nenabizej k diskuzi. *3*
            • *15* Akorát, že to byl jen příklad z praxe, který není v tomto případě důležitý. Může jít o jakoukoliv jinou hru. To že se nějaký ocas chytne nepodstatné věci už není můj problém. *3*
    • Tak jim to všem rekni: Ste debiloveee nekupujte to počkejte si na recenze joo to se bude Bhetesde libit...taky tem hračum *1*
  • Diskusni (j)elita games.cz v plne sile! :D
  • Tady de voto, že zase z nas chtej delat ovce a ovlivňovat prodeje tim, že nam neposkytnou informace, jako to bylo s Mafii 3, se ktere se vyklubala kravina mužete rict ja to vjedel a proč nepočkali, když nejsu blby ja ať nejsou i ostani, ale tohle chcete ? Dema nejsou , informace nejsou, hry stojej zaprd, tak ja taky mužu rist, ebu na to začnu chodit na ryby *1*
  • Hnisavec
    Presne pre toto som si nikdy žiadnu hru nepreobjednal a nekúpil day one. Vývojari majú zákazníka za h0uno a kým sa to nezmení, tak nezmením ani svoj prístup ku kupovaniu hru. Či už ide o dementn3 tlačenie digitálu, DLC obsah, mikrotransakcie, platený multiplayer a dalšie....v každom inom biznise by ich zákazník poslal do čerta.

    A samozrejme recenzie by mali byť dostupné aspoň týždeň pred vydaním hry....z názoru jedného spriazneného recenzenta si človek urobí lepší názor ako z celého metacriticu a tísicov uživátelských fanboy hater výplodov
    • Nevěřil jsem, že se to někdy stane, ale já s tebou souhlasím!

      (Že ty sis jenom nevšiml, že jsi přihlášený pod trolícím účtem?)
  • tak se budou dělat recenze z warezu. Tam budou jejich hry k sehnání už několik dní před vydaním *1*
  • Po te co pan Bulir jednou priznal ze zrecenzoval hru z obalu krabicky, me tyhle zvasty uz vubec nezajimaji. Nastesti se ve hrach vyznam natolik ze si dokazu udelat nazor sam, vkladat rozhodnuti co koupim a co ne do rukou recenzentu se rovna dvoji sebevrazde,,jedna je ta herni a druha penezenky.
    Zkuste si uvedomit ze dnesni recenze se uz nepisou jinak nez subjektivne a zastupuji nazor jen jednoho cloveka, to ze se trefi do vaseho vkusu je malo pravdepodobne...recenze jsou k nicemu, jedine na co jsou dobre ze jsou tam obrazky a je co cist u kafe..a pripadne se lze pohadat v diskuzi:)

    PS: kupovat hry na zaklade recenzi muze jen blazen..
    • GlaDOS
      Kdy recenze nebyly subjektivní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit