Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack hry nekupuje a proto mu vadí že to možná bude online *1* musel by to koupit.
  • Lukyz
    Todd je prostě frajíř! It just works! *1* *1* *1*
  • Tak snad to bude zaměřený na coop a nebude to MMO.
    To by pak mohla být paráda.
  • mne proste odevzdavani ve wowku bavilo (bylo to tak v Timeless Isle nebo i v Guild wars 2). naopak nesnaším když se ve wowku pokoušejí o neco jako príbeh a musím odklikávat dlouhé texty a lítat z lokace do lokace.
  • Jack1947
    Co to je za novou modu posílat lidi s názorem že kurvaa je hodně mp her na úkor sp do hajzlu ? Aha že těch her tolik bylo a je...

    Sebechvála sice smrdí ale + říkají že tenhle argument vyhrál nevyřčenou bitvu *5*
  • nikdo tě násilně do ničeho netlačí. prostě možná vyjde onlinovka pro příznivce online hraní. taky vyjde spousta jiných her, které online nebudou. takže do hajzlu můžeš jít ty.
  • udelaji cokoliv, aby nemuseli delat tes6. a to jsem te bethesdo mel tak rad!
  • líp bych to nenapsal... desne me sere, ze si za tri roky koupil dalsi facelift skyrimu :/
  • Jack1947
    S tímhle už děte do hajzlu, nikdo mě nenutí hrát ale chci hrát takže bych měl přestat? Chci hrát kvalitně pokud možno i bez MP. Nebo míz možnost hrát offline ne bejt tlačenej násilně do online.
  • Online? No já nevím není přece kouzlo Falloutu procházet se pustinou zkoumat svět a budovat příběh, jenom Sám se svým psem a puškou! Nějak nechápu proč bych tam měl mít další hráče, pryč bude to hororové prozkoumávání oblasti, celá atmosféra světa vyšumí...
  • h0p3
    Souhlasím s tím, že potenciál tam je. Nicméně nevěřím tomu, že Bethesda zúročí byť jen jeho zlomek. Todd to zas beztak zasviní hromadou nelogičností, jak je jeho dobrým zvykem.
  • Cca před půlrokem jsem na žádný nenarazil, takže bych tomu dal další šanci.
  • no.. však tě do toho nikdo taky nenutí *6*
  • Já jsem se tam zaseknul u jednoho bugu, když semnou nechtěla mluvit jedna NPC postava. Nevím jestli to už opravili, je to nějakej pátek.
  • Johnny
    Já hral falout od jedničky, takže sem také fanoušek, ale jakmile to bude online tak to nechci ani omylem...
  • Ještě, že me Fallout nikdy nebavil :D Jinak bych prskal vzteky :D
  • Jelikož to tu ještě nepadlo, než to vyjde, doporučuji si zahrát Fallout Resurrection *4*
  • Podle toho názvu mě napadlo něco podobného. Ale fajn mi to nepřijde.
  • Jasne. A proto delaji remastery, port na switch a prodava se to porad jak rohliky v dobe kdy mas open worldu tri zadele.
  • Ve Fallout 2 vozidlo je *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit