Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nejvíc baví, jak tady všichni píšou, že to bude onlineovka a strašná blbost a přitom viděli jeden nicneříkají jeden a půl minutový teaser (ani ne trailer).
    A navíc rozebíráte engine, kterej podle teaseru taky nepoznáte.
    Na druhou stranu chápu vaše obavy, aby z toho nebyla nějaká online survival/battleroyale blbost. Za mě byl Fallout 1/2 top pak ještě New Vegas i když už to bylo fps (což podle mě podělali a měli zůstat u izometrickýho rpg) ale příběh to mělo dobrej. Uvidíme za 14 dní co se z toho vyvrbí. Nicméně jakou fanoušek tohoto universa si to asi stejně koupím.
  • Soldier 76 *3*
  • Johnny
    TES už zk*rvili Onlajnovkou, tak ted je na řadě Fallout a další herni serie bude pohřbena.
  • New Vegas bol nahodou velmi dobry(pribehovo, zaklad bol shitIblivion)
  • Jasně, že to je subjektivní. Třeba mně se z Falloutů nejvíc líbila jednička a čtyřka. A nikdo s tím nic neudělá, tak to prostě je. Protože je to subjektivní.
  • Naivisto ... podivej se jak vypada TESO ... tohle bude lautr exaktne totez, jen to bude jeste min RPG a vic FPS. A to PVP bude vypadat presne stejne jako v TESO - nekam pul hodiny pobezis, abys tam behem 5s chcipnul a moh zase nekam 1/2 hodiny bezet.

    Co se tyce hernich mechanik, predstav si F-tactic ... kdy za tvy partaky hrajou jiny lidi. V tom byl taky "jakoze pribeh" ...
  • Tak jelikoz posledni Fallout byla dvojka a od ty doby je to srajda vedle srajdy ... a ne co v betch sahnou to podedelaj ...
  • Paráda, na tohle se těším. Takovej coop ve stylu fallout shelter, akorát z první/třetí osoby. Budování krytu, scavenge do pustiny s přátely pro loot. Myslím, že nemám nic proti. *2*
  • Tak podle úniku to bude na styl DayZ, Rust a H1Z1 akorát i s kampaní. Za mě ohromný zklamání a úplně vim co se jim honilo hlavou... "nikdo nám nekupuje mody z creation clubu a radši stahujou free z Nexusmods, co budem dělat?" Jednoduchý udělají hru která je always online a modování je považovaný v takový hře za hacking a cheating, takže jedinej novej obsah si člověk bude muset koupit a jinak to nepujde. Easy money...hlavně že nedávno Bethesda promovalo nějakou tu akci na pdoporu SP her.
  • Ale něco tam mít musíš, ono totiž prosté přijímání a odevzdávání questů lidi dlouho nezabaví.
  • jj, propracovaný story, to je v onlinovce to klíčové, souhlas!
  • Jack1947
    Mě zase spin off Driver 76 *1*
  • lze šlápnout vedle protože jsou to diletanti co neumějí psát story, designovat hry nebo programovat *2*
  • Ten kdo nevidí neskutečný potenciál v rust/dayz ze světa postapo by měl být zavřený do blázince, Fallout má k tomu navíc propracované univerzum, což je neskutečná výhoda. Stačí jít podle šablony kterou vytvořili výše jmenovaní, kapitál na vývoj v Bethesdě mají, v podstatě nelze šlápnout vedle. Napovídá tomu vše od názvu který se rozchází se singleplayer číslováním, po zastaralou (=hodně optimalizovanou) grafiku, která je pro onlinovky praktičtější. Je to stejný jako dneska ty filmy o superhrdinech: prostě vytáhněte kteroukoliv komiksovou postavičku a natočte o ní řemeslně minimálně průměrný film = jistý zisk.
  • uvidíme co z toho bude
  • bethesda celkove przní zdravý rozum, nejen tuto značku. celej skyrim byl postavenej na hlavu. lidi to hrali jen proto že jinej open world sandbox holt není.
  • Pak si připrav bryndák a propisku, dle všeho to má být onlineovka. *12*
  • victor
    Fallout 76 u mne vyvolal vzpomínku leda na Interstate 76 ....Budou konečně vozidla ????
    Na Online mi nesejde , ale Wasteland 3 slibuje být lepším minimálně po téhle stránce ....
  • Čert vem Bethesdu. Mě už zajímá jen kdy vyjde Forgotten Stories pro Enderal.
  • on měl spíš na mysli "zcela novou úroveň žánru P.R.*.S.E.R." *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit