Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad to bude zaměřený na coop a nebude to MMO.
    To by pak mohla být paráda.
  • udelaji cokoliv, aby nemuseli delat tes6. a to jsem te bethesdo mel tak rad!
  • Online? No já nevím není přece kouzlo Falloutu procházet se pustinou zkoumat svět a budovat příběh, jenom Sám se svým psem a puškou! Nějak nechápu proč bych tam měl mít další hráče, pryč bude to hororové prozkoumávání oblasti, celá atmosféra světa vyšumí...
  • Ještě, že me Fallout nikdy nebavil :D Jinak bych prskal vzteky :D
  • Jelikož to tu ještě nepadlo, než to vyjde, doporučuji si zahrát Fallout Resurrection *4*
    • Já jsem se tam zaseknul u jednoho bugu, když semnou nechtěla mluvit jedna NPC postava. Nevím jestli to už opravili, je to nějakej pátek.
      • Cca před půlrokem jsem na žádný nenarazil, takže bych tomu dal další šanci.
  • Mě nejvíc baví, jak tady všichni píšou, že to bude onlineovka a strašná blbost a přitom viděli jeden nicneříkají jeden a půl minutový teaser (ani ne trailer).
    A navíc rozebíráte engine, kterej podle teaseru taky nepoznáte.
    Na druhou stranu chápu vaše obavy, aby z toho nebyla nějaká online survival/battleroyale blbost. Za mě byl Fallout 1/2 top pak ještě New Vegas i když už to bylo fps (což podle mě podělali a měli zůstat u izometrickýho rpg) ale příběh to mělo dobrej. Uvidíme za 14 dní co se z toho vyvrbí. Nicméně jakou fanoušek tohoto universa si to asi stejně koupím.
    • Johnny
      Já hral falout od jedničky, takže sem také fanoušek, ale jakmile to bude online tak to nechci ani omylem...
      • no.. však tě do toho nikdo taky nenutí *6*
        • Jack1947
          S tímhle už děte do hajzlu, nikdo mě nenutí hrát ale chci hrát takže bych měl přestat? Chci hrát kvalitně pokud možno i bez MP. Nebo míz možnost hrát offline ne bejt tlačenej násilně do online.
          • nikdo tě násilně do ničeho netlačí. prostě možná vyjde onlinovka pro příznivce online hraní. taky vyjde spousta jiných her, které online nebudou. takže do hajzlu můžeš jít ty.
            • Jack hry nekupuje a proto mu vadí že to možná bude online *1* musel by to koupit.
            • Jack1947
              Co to je za novou modu posílat lidi s názorem že kurvaa je hodně mp her na úkor sp do hajzlu ? Aha že těch her tolik bylo a je...

              Sebechvála sice smrdí ale + říkají že tenhle argument vyhrál nevyřčenou bitvu *5*
  • Soldier 76 *3*
  • Johnny
    TES už zk*rvili Onlajnovkou, tak ted je na řadě Fallout a další herni serie bude pohřbena.
    • líp bych to nenapsal... desne me sere, ze si za tri roky koupil dalsi facelift skyrimu :/
  • Tak jelikoz posledni Fallout byla dvojka a od ty doby je to srajda vedle srajdy ... a ne co v betch sahnou to podedelaj ...
    • New Vegas bol nahodou velmi dobry(pribehovo, zaklad bol shitIblivion)
  • Paráda, na tohle se těším. Takovej coop ve stylu fallout shelter, akorát z první/třetí osoby. Budování krytu, scavenge do pustiny s přátely pro loot. Myslím, že nemám nic proti. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit