Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Battle Royal, 100 lidí zavřou do jedné Vaultu a budou čekat co se stane.
    • Tak nude mod a jedeme!
  • Mě napadlo, že by bylo fajn stavět svůj Vault, hledat po světě dwellery, vybavení, surky, těm pak uvnitř dávat práci, posílat na questy atd. Prostě Fallout Shelter ve 3D! Online část by byla jen o výměně surovin, společnejch questech, možností navštívit Vault někoho jinýho a tak!

    Jenže to bude asi nějaká online rubačka, která by se ani nemusela jmenovat Fallout :/
    • Podle toho názvu mě napadlo něco podobného. Ale fajn mi to nepřijde.
  • A ja doufal v ten Starfield...
    • Já zase v Elder Scrolls 6. Zřejmě si můžeme nechat zajít chuť, v tomto směru...
  • Snad ne nějaké MMO *16*
    • Na MMO nemají práva to mají pořád Interactiv *5*
    • ale oficiální coop multiplayer bych si v Bethesda rpg klidně jednou zkusil, proč ne, hlavně aby to šlo vypnout a hrát jenom single
  • fallout, to je originální. to by mě nenapadlo
  • Khanemis
    Přesněji řečeno, Jason Shreier z Kotaku řekl, že hra nebude single-player RPG, ale bude mít online prvky. Nicméně prý nepůjde o MMO.
    Musím říct, že moje nadšení z celého oznámení se po jeho prohlášení změnilo v těžko zadržovatelnou paniku, ale třeba se to ještě v dobré obrátí. Třeba to bude typ online zážitku, který bude mít alespoň nějakou hloubku a nebudu v ní muset s nikým dalším interagovat ani bojovat. Pak bych to ještě snesl:)) Jak už někdo říkal, Bethesda snad není tak hloupá, aby z toho udělala Battle Royale nebo tuctový survival á la Rust. Doufejme.

    Když nic jiného, tak ten teaser je pěkně udělaný a zasazení do roku 2102 (jak je vidět na začátku) by bylo velice zajímavé.
    • upřímně, na výrok "Bethesda snad není tak hloupá" bych si dneska už nevsadil... :)
    • Krescz
      Bethesda hloupá není, ale stejně si myslím, že z toho udělají online survival :D....když už po/udělali TES online, tak proč ne, že :) Tak nějak to jde s něma dolů.
      btw...víme i místo: West Virginia
      • Khanemis
        Bohužel ti musím dát za pravdu. Podle zdroje z Kotaku evidentně Bethesda opravdu tak hloupá je:

        "But Fallout 76 is in fact an online survival RPG that’s heavily inspired by games like DayZ and Rust, according to three people familiar with the project."

        Trošku šancí mi dává: "It will have quests and a story, like any other game from Bethesda Game Studios..."

        Takže možná pokud budou nějaké servery, kde půjde to PvP a online pitominy vypnout, tak by to mohlo mít alespoň nějaký smysl...naděje umírá poslední:)

        Odkaz na celý článek
        EDIT: Další zdroj, který již v prosinci prozrazoval Fallout 76 jako klon RUSTu...damn
        • Naivisto ... podivej se jak vypada TESO ... tohle bude lautr exaktne totez, jen to bude jeste min RPG a vic FPS. A to PVP bude vypadat presne stejne jako v TESO - nekam pul hodiny pobezis, abys tam behem 5s chcipnul a moh zase nekam 1/2 hodiny bezet.

          Co se tyce hernich mechanik, predstav si F-tactic ... kdy za tvy partaky hrajou jiny lidi. V tom byl taky "jakoze pribeh" ...
  • Karetni Battle Royale
  • Firma Bethesda a značka Fallout, to je kombinace, která prostě nejde dohromady. Škoda, že to tak dopadlo.... :-(
  • Radkaa
    To bude zase nějaké Battle royal nebo jak se to jmenuje ? *7*
  • Taronyu
    A čo tak dať robiť ďalší Fallout Obsidianu? Aby z toho bol aj nejaký fajn príbeh. Asi sa už nedočkám.
    • Na druhou stranu - kdyby to tak nedopadlo, tak by nebylo ani New Vegas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit