Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak podle úniku to bude na styl DayZ, Rust a H1Z1 akorát i s kampaní. Za mě ohromný zklamání a úplně vim co se jim honilo hlavou... "nikdo nám nekupuje mody z creation clubu a radši stahujou free z Nexusmods, co budem dělat?" Jednoduchý udělají hru která je always online a modování je považovaný v takový hře za hacking a cheating, takže jedinej novej obsah si člověk bude muset koupit a jinak to nepujde. Easy money...hlavně že nedávno Bethesda promovalo nějakou tu akci na pdoporu SP her.
  • Ten kdo nevidí neskutečný potenciál v rust/dayz ze světa postapo by měl být zavřený do blázince, Fallout má k tomu navíc propracované univerzum, což je neskutečná výhoda. Stačí jít podle šablony kterou vytvořili výše jmenovaní, kapitál na vývoj v Bethesdě mají, v podstatě nelze šlápnout vedle. Napovídá tomu vše od názvu který se rozchází se singleplayer číslováním, po zastaralou (=hodně optimalizovanou) grafiku, která je pro onlinovky praktičtější. Je to stejný jako dneska ty filmy o superhrdinech: prostě vytáhněte kteroukoliv komiksovou postavičku a natočte o ní řemeslně minimálně průměrný film = jistý zisk.
    • h0p3
      Souhlasím s tím, že potenciál tam je. Nicméně nevěřím tomu, že Bethesda zúročí byť jen jeho zlomek. Todd to zas beztak zasviní hromadou nelogičností, jak je jeho dobrým zvykem.
    • lze šlápnout vedle protože jsou to diletanti co neumějí psát story, designovat hry nebo programovat *2*
      • jj, propracovaný story, to je v onlinovce to klíčové, souhlas!
        • Ale něco tam mít musíš, ono totiž prosté přijímání a odevzdávání questů lidi dlouho nezabaví.
          • mne proste odevzdavani ve wowku bavilo (bylo to tak v Timeless Isle nebo i v Guild wars 2). naopak nesnaším když se ve wowku pokoušejí o neco jako príbeh a musím odklikávat dlouhé texty a lítat z lokace do lokace.
  • uvidíme co z toho bude
  • victor
    Fallout 76 u mne vyvolal vzpomínku leda na Interstate 76 ....Budou konečně vozidla ????
    Na Online mi nesejde , ale Wasteland 3 slibuje být lepším minimálně po téhle stránce ....
    • Ve Fallout 2 vozidlo je *4*
    • Jack1947
      Mě zase spin off Driver 76 *1*
  • Čert vem Bethesdu. Mě už zajímá jen kdy vyjde Forgotten Stories pro Enderal.
  • Jack1947
    Fallout 76 s mmo prvky alá Dayz/Rust engine se bude držet vyčpělé a stárnoucí F3 pro jistotu - a celé to bude takové ehm ehm větší MUltiplayer DLC no nevím opravdu nevím co se to s dmnešní dobou děje - Fallout3 jsem sice tehdy dohrál ale konec , ehm ehm po kolika hodinách 20-30? nebyl nic extra i když očekávatelný více jsem si užil samozřejjmně nejlepší novodobý díl New vegas tuším i s dlc ? Fallout4 jsem dal čas tak do poloviny to stavění nutné k pokračování příběhu mě solidně znechutilo! odradilo od hraní... i když s dlc by sem se tam vrátil ale co bude tohle nevím... *7*
  • Party = oslava nebo parta, skupina. Dále pohled na společenskou deskovou hru. Pohled na záchod a pračku(že by survival?), invite naznačuje pozvání do skupiny(party). Přechod z noci na den znamená přežití dalšího dne?(že by zase odkaz na survival?) Podle všeho se bude jednat o survival hru, kde hráči budou vyrážet ven za surovinami(open world nebo jednotlivé mise na způsob world o tanks nebo Destiny??). Když se vrátí zdroje investují do přežití a budování vaultu?
    • a nebo ten teaser může být něco jako prvních 15 minut ve Falloutu 4, tj. o 100 let mimo než je zasazení celé hry...
    • Sorry, než ucelený text, jsou to jednotlivé myšlenky. :-)
  • graficky to bohužel vypadá stejně jako fallout 4. takže bude i stejný engine?
    • vypadá to tak. Nechápu proč se pořád drží toho svýho enginu... Vrcholu dosáhl v Oblivionu a tam měl IMHO taky skončit... Sorry a ale plovoucí chůzi, resp. animaci postav obecně jim neodpustím, protože to mě lezlo na nervy už v Morrowindu a to je tak 6 AAA her (a 16 let) zpátky.
      Ale jinak to neznamená, že mě ty hry nebavily *3*
    • kdyby to byl fallout4 ale je to stejné jak fallout 3 o to je to tragičtější :/ Doufám že alespoň rozlišení 4k už bude standard pač hrát to v okně to není nic moc ( spíše nic )
  • Proč? *10* Musíte tu slavnou značku Bethesdo dál prznit? Asi to tam vede Fritzl..
    • Vakek
      Koukám, že toho víte asi více, než ostatní. Prosím osvětlete nám čím Bethesda przní tuto značku?
      • bethesda celkove przní zdravý rozum, nejen tuto značku. celej skyrim byl postavenej na hlavu. lidi to hrali jen proto že jinej open world sandbox holt není.
        • Jasne. A proto delaji remastery, port na switch a prodava se to porad jak rohliky v dobe kdy mas open worldu tri zadele.
      • Velice rád - začnu stupidní dějovou linkou ve F3 a F4, která původním dílům (F1,2) nesahá ani po kotníky. Pak je tady stupidní téma - nacpat do světa po jaderné apokalypse ve F4 křížence Terminátorů a Blade runnera by nenapadlo ani autory České sody. *1* Že ve F3 to byl boj o hloupou čističku vody, to raději ani nekomentuji, Bethesda se mohla zeptat na kterékoliv fakultě fyziky nebo chemie, jak se tak může stát, že se kontaminuje voda radiací. Odpověď by jim dal i ten největší ťulpas z prvního ročníku a poradil i řešení - vyčistí se prostým filtrem, který si dokáže v polních podmínkách vyrobit i mentál prošlý inkluzí. Bethesdí postavy jsou nezajímavé a trapné, questy jsou pořád na jedno brdo a hloupé a zbraně ve F4 navrhoval pacifista, protože automat opravdu nemůže mít výhozné okénko na levé straně, protože horké nábojnice budou střelci při střelbě lítat rovnou do ksichtu. Stačí takto?
        • Subjektivni. Jinak stream z twitche toho traileru sledovalo 2 miliony lidi. Tolik k przneni znacky.
          • Houby subjektivní!! Bethesda udělala z Falloutu výsměch!! Měli to pojmenovat jinak, takhle jen těží z univerza, které si postavilo jméno na parádní atmosféře, zajímavých postavách a na čiré radosti z objevování světa i samotného pohybu v něm!! A všechno co dělalo Fallout Falloutem zničili!!
            • Jasně, že to je subjektivní. Třeba mně se z Falloutů nejvíc líbila jednička a čtyřka. A nikdo s tím nic neudělá, tak to prostě je. Protože je to subjektivní.
          • Bethesdí fanoušci, to nic nedokazuje. Ne všichni mají vkus. Pedofil Míša Jacksonů měl 80 milionů fanoušků.
      • Zřejmě si nehrál první dva díly. Pak by ses neptal.
  • cumpi3
    doufam, ze to bude Battle Royal multiplayer only....a snad budu ze sebe moci udelal posahanou potetovanou indianku...nebo aspon transku v velkym...a jestli tam nebudou lootboxy a moznost zakoupeni extra obsahu, abych si mohl delat dobre nad ostatnimi, tak nekupuju.... *2*
    • SalemCZ
      ještě bych přidal nějaký boosty za prachy a pre-order bonus
      • tahle hra půjde jenom předobjednat. Po vydání už půjdou nakupovat jen mody... *16*
        (sem já to dneska ale pesimista)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit