Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super cena.No a kdyby někdy vydali MERP,tak bych si asi ustříkl.I když vzhledem k velikosti bych to viděl tak za pár let jestli vůbec.Navíc tam jsou nějaké problémy kvůli licenci.
    http://www.youtube.com/watch?v=T89sCxNziLo
    • Ale notak.. tomuhle bych MERP nikdy neříkal. V Oblivionu byl takový projekt, který svého času vypadal nadějně, ale to už je dávno a dávno to skončilo.

      Udělat jeskyni a nazvat to jeskyní ve Středozemi to umí každý modder pracující s CK (CS) pár hodin. *7*
      • Boha to byla jen taková ochutnávka.Kdo si o tom chce něco zjistit,tak si to určitě najde.Navíc jsem psal,že to taky možná nikdy nevyjde.
        • hodně špatná ochutnávka, nemyslíš? jeskyně, tma, "goblin" (nachlup stejný jako ty potvory ze Skyrimu) atd. Koukni se na upoutávky skutečného MERPu. *7*

          Ve skutečném MERPu jednak byla prezentována obrovská originální krajina - daleko větší než krajina z orig. TES IV. Dále zde byly orig. modely budov včetně domečků hobitů, orig. zbraně (o ně byl spor, mj. tam byl zakopán pes, jak se říká, neboť některé modely byly údajně okopírované z náčrtků modelů z filmů Pán prstenů).

          O modifikace jsem se hodně zajímal a příjde mi urážlivé tu tvou ochutnávku pojmenovat jako MERP.
          • Za tvou přecitlivělost opravdu nemůžu.A že ti to přijde urážlivé?No doufám,že to nebudeš chtít řešit soudně.Říkám koho to zajímá,tak si to v klidu najde.A tobě bych doporučil to tak neprožívat. *15*
  • No sakra. Sice nejsem nějak velkej fanoušek The Elder Scrolls, ale tohle si asi ujít nenechám. *14*
  • Mám dotaz podle obrázku to vypadá že každý díl bude mít samostatné dvd i dlc budou mít dvd ale jak to je se skyrimem?Pokud vím tak u legendary edition je jenom skyrim na dvd a zbylá tři dlc na steamu takže Bethesda nedá dlc ke skyrimu na dvd a bude to jenom dogitálně?Na obrázku vidím jenom jedno dvd skyrim.Pokud někdo víte jak to je napište to sem díky R.
    • povedal by som ze skyrim sice bude na dvd ale bude k nemu aj tak potreba steam, len si clovek usetri stahovanie a bude mat sexi dvd :)
  • "Série The Elder Scrolls je tu s námi už pěknou řádku let."
    V tejto vete je povedane skoro vsetko. Seria ktora sa 19 rokov viacmenej drzi, nejakych pravidiel a lore. Svet zlozeny z Black Marsh, Cyrodiil, Elsweyr, Hammerfell, High Rock, Morrowind, Skyrim, Summerset Isle and Valenwood. V tychto provinciach ziju rasy ako napr. Bretoni, Imprerialski, Nordi, Redguardi, Altemeri, Bosmeri, Dunmeri, Orkovia, Argoniani a Khajiti. V Bethesda si v podstate mozu vymysliet pribeh a zasadit ho niekde do existujucej lokality.
    Genialny system vyvoja postavy, kde sa zlepsuje to co hrac pouziva. Pocas 19 rokov sa vela veci zmeni, zjednoduchsuje sa, hry sa prisposobuju dobe. Ale ked si clovek pusti Skyrim, tak ten odkaz Areny ci Dagerfall tam je.
    Jednoducho povedane. Pri vsetkej ucte, Cd Projekt a Vavra sa musia este k*rva snazit. aby dosiahli nieco podobne.
    • Svet Elder scrolls ma opravdu nadhernej lore. TEn svet, ta volnost, rasy, architektura, hudba, pribehy VSECHNOO!!
  • No gl při dohravání všech dílu ;)
  • Morrowind sem nikdy pořádně nehrál, v té době nebyl dostatečně výkonný comp ani angličtina. Oblivion jsem musel po dvou odehraných hodinách vypnout- vůbec nebavilo. Ve Skyrimu mám nahráno 117 hodin a vím, že toto je pro mne mezní hranice kdy tu hru už nikdy nespustím, velmi dobře jsem se bavil asi 20 hodin v celém spektru průběhu hrací doby. Koupit datadisky- ani omylem. Ten bezcharakterní svět stačil! Nuže nekupuju :D
    • "Ve Skyrimu mám nahráno 117 hodin .... velmi dobře jsem se bavil asi 20 hodin v celém spektru průběhu hrací doby." - Tohle mě vždycky zajímalo, proč lidi hrají tak dlouho nějakou hru, když se u ní nebaví... nemyslím jen tebe, ale obecně, není to poprvé co něco takového čtu.

      Morrowind mám teď zrovna rozehraný a baví mě maximálně, fakt škoda, že dneska už takové hry nikdo nedělá (hraju to poprvé, takže nostalgie v tom není *4* )
      • U Diabla 3 je tento fenomen jeste brutalnejsi. Priklad za vsechny: jeden clovek hodnoti D3 jako "blbost" a ma nahrano 2 000 hodin *8* Nechapu...
      • Nikde netvrdím, že mimo těch dvaceti hodin euforie, jsem hrál otráveně. Kdyby mě to alespoň trochu nebavilo tak 117 hodin nenahraju ani omylem. Jak jsem psal, teď kdybych to spustil, tak bych hodil šavli. Už toho bylo moc a ta hra je svým způsobem nekonečná.
      • Ono když už si člověk hru koupí, tak jí i rád dohraje.Já se třeba ze začátku královsky bavil u Just Cause 2 a potom jsem už jen dohrával mise.Já tedy většinou kupuji jen jednu hru a dokud ji nedohraju nebo se nedostanu dost daleko, ať už ve hře nebo chuti dále pokračovat, tak na další hru nepřecházím.V takovém případě uplyne 100 hodin, že člověk ani neví. *1*
    • Morrowind je na tom podobně, těch prvních pár hdin opravdu baví, postupně ale člověk přijde na to, že je většina hry jak přes kopírák
      na druhou stranu jde pořád o slušný nad průměr, ale pokud to člověk hrát nechce, o nic nepřichází
      • Srovnávej to s hrama z té doby - tehdy skutečné zjevení. A i dnes je podle mě Morrowind naprosto v pohodě hratelný. Dost questů je tam daleko duchaplnějších než drtivá většina questů v MMORPG hrách. *4*
        • Ja Morrowind hral s prestavkama 2 roky. V ty dobe jsem z toho otevrenyho sveta v takovy grafice byl uplne odvarenej. Tahle hra splnila moje sny.
      • Pravdou je, že jsem Morrowind zkoušel asi před dvěma roky spustit se známým grafickým módem (název jsem zapomněl). Ale nefungovalo to přes všechno možné i nemožné nastavení.
        Celkově hry od Bethesdy jsou nemastné neslané.
        Známý příklad- Fallout 3,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Fallout: New Vegas
      • Mě to bavilo celou dobu, čili záleží na konkrétním člověku, jak mu to sedne. *4*
  • Dívat se na to dá, hraje se to už hůř...
  • Škoda, že většinu toho už dávno mám... nechce se mi za to platit dvakrát a ty předměty zas tak suprový nejsou.
  • Nechci být rýpavý, ale pokud Oblivion v této edici nabídne DLC Knights of the Nine a Shivering Isles, nebude tam něco chybět? Co jsem vypozoroval z Deluxe GOTY edice na Steamu, ještě je tam něco přihozenýho.
    • Pokud se pamatuji, tak Howard říkal, že to GOTY verze Oblivionu necdali přídavky typu Wizards Tower, Vile Lair atd., protože nechtěl, aby když někdo hraje Oblivion poprvé, na něj hned po útěku ze stok vyskočilo deset tabulek, že mu začal quest ten a ten. Takový člověk by pak byl už totálně zmatený, ještě víc, než člověk na začátku Oblivionu normálně je.

      Tato malá DLC vyšla na CD v krabicové verzi Knights of Nine. Jestli budou tady, nevím. Fighters Stronghold myslím nevyšla na CD nikdy, protože vyšla až po krabicovce K of 9.

      Elder Scrolls forever!
    • A tyto pridavky myslíš ?
      youtu.be/ohjTvkBFXZ8
    • Knights of the Nine jako "datadisk" a ne jako samotné DLC obsahují i ty ostatní malé balíčky, takže tady by to mělo být celé....
      • Je to mozny, me jen mate ze na obrazku jsou DVD z GOTY edice a tam fakt ty maly DLC nebyli..jen Knights a Shivering.
    • Bude, ale jedna se o mini přídavky, jako armor na kone, kouzelníkova vez atd.Zadne velke rozsireni tam nechybi.
      • krabicove nikdy tyhle male přídavky nevysli, jen digitalne.
        • Aha, tak to jsem nevěděl. Zas o něco chytřejší, dík. *4*
          • I když, mozna kecam..mam dojem ze u Knights od the Nine ty mini DLC jsou az na jedno které vyslo az po yvdani Knights.Takze by měli byt i u tehle edice.
            • Hmm,ale jak koukam na ty obrazky, tak ty dve DVD pro Oblivion vypadaji stejne jako GOTY krabicovka, a tam ty mini DLC nebyli:) Bordel..
  • Nevíte jestli,Arena bude Cd verze s dabingem a videi nebo flopy bez dabingu??
    Jinak u Skyrimu mam skoro vsechny questy hotove krome dragonborn dlc a 1misc
    v dragon bridge tam to mam bugnute a setstage nepomaha *9* ,prez 100clear dungu.
    85level.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit