Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola
    Very nice...
  • Osviceny
    Nejelepší studio na světě vydává kolekci nejlepších her na světě !!! konečně na toto každý hardcore hráč čekal už roky, moc se těším až si dám maraton a odehraju všechny hry téměř na jeden zátah (3 hodiny denně spaní, hodina denně jídlo a wc) ten kdo si toto nepořídí nemůže si říkat opravdový hráč... Zajímalo by mě, co na to říká ten rádoby vyčpělí vývojář Vávra
    • (zajímalo by mě, jestli si uvědomuje, že "rádoby vyčpělý vývojář Vávra" znamená něco trochu jiného, než asi myslel *4* )
    • přístup hlupáka s absencí znalosti českého jazyka, prý osvícený
  • InfidelBro
    Většina z těch her jsou srajdy, jediný Morrowind je fakt kvalitní RPG zážitek.
    • jak pro koho, sebestrednost není hezka vlastnost:)
  • Inquisitor
    Fakt pěkný, ale 60 euro za to nedám.
    • JustinBieber
      Tak to seš pěkná socka
      • Inquisitor
        chcípni
    • V Česku to bude za 1299 :) A to je podle mě za kolekci všech TES her + DLC a 5 map, ještě k tomu v (podle obrázku) krásném balení skvělá cena :)
      Jak to zde tak pročítám, není zde moc těch co mají TES rádi. Třeba pro mě je Skyrim jedna z nejlepších her co jsem hrál.
      • ale hráči i mnoho členů tohoto fora má TES rádo. jen je tu pořád to uřvaná sebranka, co se rozhodla, že bude pořád dokola hatovat TES. myslím, že většina tu TES rádo má.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit