Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JustinBieber
    Pro panice a gaye skvely darek k Vanocum! To bude navrat do Gayrimu v plne parade.
  • Kde jste to u nás našli v předobjednávce za 1299,-kč ???
    • Za tuhle cenu to má jeden nejmenovaný český eshop začínající na X a končící na zóna (AJ). Je mi ovšem divné jak se na ní dostali? 60EUR je podle ČNB cca 1560 + dph 21 %. Má někdo vysvětlení?
      • Pardon, moje chyba. To DPH tam nepatří.
        • Díky, už mám předobjednáno!
          Mám na disketách ještě stále funkční save z Areny i Daggerfallu, doufám že to bude kompatibilní, ale mělo by, když píšou že jde o orig v Dosboxu ;)
  • Sběratelská edice = zlá předzvěst.
    • Nevím proč mínuskujete, to nejspíš neměl být hate. Mě to příjde jako zlá předzvěst toho, že se Skyrimem to všechno končí a už pojedou jenom Online Elder Scroll.
      • Minusko znamena nesouhlasny nazor. Co je na tom nepochopitelneho?
  • Trochu drahé palivo na opečení špekáčků...
  • Normálně na sběratelské edice kašlu - nezajímají mě. Ale tohle je prostě bomba. To musím mít kor za tu naprosto úžasnou cenu - to je opravdu v podstatě zdarma. Úžasné.
  • Já jsem velký fanoušek série. A jestli bych si něco s chutí zahrál, tak je to Redguard. Tohle a Battlespire jsem nikdy nehrál (a Battlespire mě ani moc nezajímá).
    A Redguard mne vždy lákal tím, kde se odehrává a co je tam za rasy. Ale tehdy jsem na to neměl HW a později jsem neměl emulační SW pod kterým by se to dalo spustit a ještě později už jsem neměl čas.
    Ale koukám, že Bethesda Arenu nebo Daggerfall občas nějak připomene, ale Redguard jako by neexistoval. Tak snad někdy :-)
  • Obyčejná recyklace a snaha vymlátit z toho ještě nějaký prachy.

    Líbí se mi, jak k tomu někteří lidi přistupují stylem "za 1300 všechny dily + all dlc? To je zadara!" *1*
    Není to zadara, je to tvrdě zaplacený. Za 1300 dostanete kus blbýho papíru s výrobní cenou ani ne dolar za balení a hru která se dá nyní koupit okolo 500, zbytek jsou jenom cetky navíc (ty starý hry), který nemají žádnou hodnotu a proto se už dávno neprodávají.

    Takhle se vydělává na blbosti lidí a říká se tomu "akce pro fanoušky" - vzít starou hru, nově ji zabalit, dát k tomu bezcennej kus papíru + pár dalších bezcenných her a prodat jako novou hru.
    • Jo ,staré hry, které se už neprodávají nemají žádnou hodnotu...

      http://www.ebay.com/itm/Nintendo-World-Championships-1990-Nintendo-1990-NES-/141026402492?pt=Video_Games_Games&hash=item20d5d420bc

      http://www.ebay.com/itm/Cheetahmen-II-2-Factory-Sealed-NES-Nintendo/290952270456?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D16802%26meid%3D311125920007687471%26pid%3D100005%26prg%3D7926%26rk%3D2%26rkt%3D3%26sd%3D141026761188%26

      Tak určitě.
    • Hele, já třeba mám jen krabicovku Skyrim bez DLC a Oblivion ve sběratelce (digitalní verzi za pár šupu z nějaké akce včetně datadisků), takže pro mě je tohle fajn balení, budu mít všecko pohromadě v jedné krabici a vystavím si to na polici místo stupidních skleniček a porcelánu. *3*
    • No já zatím za žádný TES neplatil, a hrál jsem zatim jen Skyrim a ten mě dost bavil, takže, určitě skvělé mít tu možnost jako u série Gothic *4*

      Lituji že si musel kupovat každý díl za plnou cenu, ale snad tě v těch letech bavili, pokud sis teda něco kupoval a citíš se dotčen *7*

      Mlácení prachů ze sběratelů nebo fanatiků, keří to koupí ikdyž mají vše už je něco jiného, to né že bych nesouhlasil *4*
    • Tak dobrá cena to je proti konkurenci.Jinak když se srovnají výrobní náklady a prodejní ceny,tak ten rozdíl je obrovský naprosto u VŠEHO.Podobně jsou na tom služby.Ty jsi si asi taky nekoupil pc či telefon za výrobní náklady.
    • Starý hry nemají žádnou hodnotu a proto se už dávno neprodávají? To platí u Areny a DF.
      Ale Morrowind a Oblivion se stále prodávají. Obě jsou v GOTY edicích na steamu po 15 E (sleva z obvyklých 20 E). A je jasné, že kdyby se jich po těch 15 Eurech prodávalo moc málo, tak tam budou mít stálou cenu třeba 10 E, nebo 5 E. Takových her je tam spousta a ještě levnějších.
      Pokud sečtu steam cenu GOTY edicí MW a OBL a Legendary edice Skyrimu, tak jsem na 70 E. Nebýt slev tak jsem na 80 E (ty jsou na steamu sice často, ale rozhodně ne pořád, takže je na každém, jakou hodnotu zahrne do svého výpočtu). Takže za 60 E to není takový zázrak - ale dostanu za to něco fyzického (hlavně mapy).

      Hlavní "podvod" těchto akcí je v tom, že drtivá většina lidí, co si to kupuje, už stejně většinu (nebo nejspíš všechny) těchto her má. Takže si to tihle lidé kupují víceméně jenom z fandovství a pro ten pocit - mám to všechno v jedné sérii.
      • Zkus se mrknout na eBay, kolik stoji Arena a Daggerfall :)
      • Já nemám koupený ani jeden díl, protože nerad se pouštím do nějakých sérii, které mají dlouhou historii a staré díly se špatně schání. Proto je pro mě tato Edice jako dar z nebes, takže až budou prašule(a doufám že do vydání hry budou), tak jdu do toho.
      • Samozřejmě že je to zase jen akce, na které chtějí vydělat peníze. Můžu to ale brát i tak, že vyslyšeli fanoušky (a že jich určitě není málo), kteří si takovou edici prostě žádali. Každopádně nevidím důvod proč to označovat za podvod. Každý má svůj vlastní rozum a zvolí si sám zda koupit nebo ne. Fandové a sběratelé nemají co řešit a jistě si to koupí i spousta dalších lidí, kteří prostě chtějí mít jen kompletní edici.
      • Ja si nedavno koupil na gogu Might and Magic 7: for blood and honor. A nahral sem pres 40 hodin ani sem nemrknul :D
    • Pilgrim66
      Máš tam Skyrim (40 euro - Legendary), Morrowind (15 euro), Oblivion (18 euro), 4 mapy, Arenu a Daggerfall a peknou krabici?

      Nevim co řešíš, ta cena mi připadá úplně v pohode.
      • Ze nakupujes za nesmyslny ceny enznamena, ze tak nakupujou vsichni, morowind vysel (opakovane) s casakama => kilo, oblivion v goty za +- 300, skyrim kupodivu dtto => max hodnota je nejakych 7-8 kil, ani o korunu vic (a to v pripade, ze dotycny uz neco z toho nema, jinak hodnota logicky klesa).

        Mimochodem, pro zajimavost, pokud se na to podivame z pohledu vsemoznych prohlaseni autorskopravnich molochu, tak ti, co jiz jsou drziteli prav, by to meli dostat za vyrobni cenu, coz muze byt tak kilo (vcetne distribuce).
    • To pises ciste svoje subjektivni hodnoceni. Pro nejakyho fanouska to muze byt mega bomba za super cenu a bude mit taky pravdu.
    • No jo, zjevně nejsi ani fanoušek, ani sběratel. Co k tomu dodat? To co si napsal, by si mohl napsat úplně o všem.

      A nemáš pravdu. Arenu a daggerfall sehnat na orig. nosiči je velmi obtížné a pro sběratele to má tedy svou cenu.

      Samozřejmě to nikdo neprodává jako novu hru - je to jasně definovaná SBĚRATELSKÁ edice = určeno fanouškům a sběratelům. Pokud nejsi ani jedno, nechápu, proč tuto nabídku vůbec komentuješ.
      • Jenze pro sberatele maj cenu !puvodni! nosice, nikoli nova placka, ta je zcela bezcena. A kdyby to bylo za 5-8 stovaku, tak by se dalo rict, ze je to odpovidajici cena, takhle nezbyva nez souhlasit s postem vejs, ze jde o pokus vymlatit z toho co se jeste da.
  • To by me zajimalo, jestli to dodaj hratelny a spustitelny na aktualnich OS ... nebot puvodni hry na win 7 rozhodne pustit "naprimo" nelze ... a poustet to na LCD je taky docela utrpeni (precijen, nizky rozliseni na CRT vypada ponekud lip).

    Me osobne ovsem prijde vydavat neco takovyho jako projev naprostyho zoufalstvi ... cekal bych, ze starsi hry dostane jako bonus kazdej kupec. Kupovat si neco takovyho za cenu urcite dvou her ... (nehlede na to, ze to vsechno minimalne nekolikrat vyslo s ruznejam casakama za par fufni)
    • Co to blábolíš? Ty myslíš, že Morrowind, Oblivion nebo Skyrim někdy vyšel u časáku? A pak ses probudil a měl jsi ruku v nočníku, ne?
      • Z podobnych retardu musej mit jen radost ... Po morowind vsechno vyslo i u nas, Oblivion zatim u nas s casakem nikoli, ale das se koupit za +-300 v podobe goty, skyrim taktez. Takze si za krasnych 1600 muzes koupit gamesky v hodnote petikila a to se vyplati ... tardum urcite.

        A to nemluvim o tom, ze pokud zajemce vyrazi nekam "do frcu", tak to poridi komplet za 2-3 kilca.

        A jak sem psal, ocekaval bych, ze pokud si nekdo koupi novou TES gamesku, tak k ni ty predchozi dostane jako bonus. Marketing zcela zadarmo.
      • Morrowind byl kdysi u Score, dokonce se všemi datadisky. Takže až si koupím tuhle edici, budu ho mít už třikrát... *1*
  • CRYPT
    Ona byla nejaka mobilni miniserie Scrolls ?????? Muze mi nekdo poslat link pls, kde se mrknout na recenzi, nebo kde se to da koupit?
    • http://en.wikipedia.org/wiki/The_Elder_Scrolls_Travels
      Dole mas zdroje tak to zkoukni.
      A jen tak pro priste... Pan Google ti rad poradi.
      • CRYPT
        bomba, tak ja chci link primo na to a ty mi posles wiki a s blabolem o googlu :D ...........
        • Navic koukam, ze sem ti i psal, ze dole jsou zdroje, jsou tam recenze z ruznejch stranek. Takze jak to je? Ty neumis cist? Nebo ses jen linej?
          • Bože tak se z toho pomrdej ,že se zeptal *7*
        • Tak si precti to wiki a dole mas prameny vis? To se tak v lepsich kruzich dela, ze pokud o necem pises tak uvedes prameny, z kterych si cerpal :D A navic pan google neni blabol pan google je moc chytrej a najde ti odpovidajici clanek za mensi dobu nez si vyplodil ten prispevek.
  • Trisska
    Fuj, ani zadarmo. *11*
    • Nesmrtelná Trisska. Obdivuju tvou vytrvalost. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit