Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    K tomu PvP ... ve hře je celkem dost příležitostí i k menšímu PvP. Ale je pravdy, že ti je Hra nenaservíruje až pod nos, ale musíš je hledat.

    PvP pro menší skupiny ... najdeš pevnost o kterou se bojuje a stoupneš si se skupinou 5-10 lidí mezi tuhle pevnost a nejbližší nepřátelskou pevnost (v hidu) ... potom máš stálý přísun jednotlivců, nebo menších skupin které jedou na pomoc obléhání pevnosti. Obdobně můžeš kempit nějaký chokepint (most/brána/průsmyk) a se sehranou partou jde zastavit i mnohem větší zerg ... S běháním k pevnosti půl hodiny taky většinou není problém protože máš sebou nějakého parťáka, který tě oživí jak pomine nebezpečí.

    PvP 1v1 ... tohle najdeš v okolí daily quest měst (bruma, cheindhall, chorol ...) tam dost často plní lidi questy sami, nebo ve dvojicích a tak se tam dá často najít protivník.

    Takže ono spíš jde o to neběžet k pevnosti a tam se nechat sundat zergem, který o ni bojuje, ale trošku u toho hledání boje přemýšlet.
  • Hral jsi to? Podle toho co pises si myslim ze ne.
    A i kdyby nahodou ano, a porad si myslis ze hra potrebuje od ''jadra predelat'',tak to proste neni hra pro tebe. Jdi o dum dal. MMORPG titulu je jako maku. Nemusis nas zahlcovat nesmyslne dlouhym prispevkem o tom ,jak je to v jinych hrach lepsi. Kdyz se mi hra nelibi,tak ji nehraji. Jak proste.
  • Nevim jestli ti ma smysl neco vysvetlovat,kdyz s nim na 100% souhlasis. To totiz muze znamenat jen jedno-hru jsi bud nehral,nebo jsi hater. Kdyby jsi u hry vydrzel aspon hodinku,dokazal by jsi si odpovedet sam.
  • Prý "A když budeme hodní ...", jsme hodní až moc, když platíme za ty chyby co produkují. Kašlu jim na to, co bude o několik měsíců, hlavně ať opraví to co nefunguje teď. (nezapočítání bosse do achievementů v public dungech, nemožnost dodělat všechny questy v Shadowfene při využívaní přesvědčování a zastrašování, propadnutí pod textury a spoustů dalších bugů ...
  • Ještě ani jednou jsem neviděl nadšený gameplay téhle hry. Zdejší redaktoři řekli, že by si hru nekoupili, že je vhodná jen pro fanoušky TES (tím jsem, ale hru bych si v tomhle stavu nikdy nekoupil). Na hrej.cz hru komentovali jako extrémně průměrnou hru. Viděl jsem i řadu dalších videí a ohlasy byly pořád ty samé - průměrné MMO, až příliš průměrné na to, že je to P2P.

    Nejvtipnější jsou streamy, kde se nebožák snaží hledat nějaké pvp a najde ho v podobě zergu, kterej ho přejede jak nic. Skutečné pvp v téhle hře není - je to jen zerg vs zerg, případně čekat a čekat na skupinu, pak smrt a dlouhý běžecký simulátor zpět na bojiště. Případně můžete stát na hradbách a čekat hodinu, jestli se někdo objeví. Chybí strategické prvky, chybí lepší ukazatele bojů na mapě (něco viz planetside 2) atd.

    Ta hra potřebuje extrémní změny a zcela změnit jádro hry. Chce to aktivnější pvp a hlavně arény - tedy skutečné pvp. To jen na okraj. Taky jsem nepochopil, proč svět není více atmosférický - atmosféra tam není žádná (velmi omezené prostředí, kopírované domy všude po světě, všechno ala copy paste). Podpora RP velmi malá - žádné domy, žádné hraní na hudební nástroje atd.

    Podívejte se na ArchAge. Je to korejský paskvil, co vypadá, jako by byl vyráběný pro duševně narušené jedince (jako všechny asijské hry), ale má řadu velmi zajímavých prvků, které bych čekal i ve větších MMO (archage je proti ESO trpaslík co se týká rozpočtu). V ESO je až příliš moc omezení, svět je zcela sterilní a chybí "wow efekt", tj. "ty pič*, to je něco!"

    Znalci MMO, nechť si ESO srovnají s Age of Conan ve své době - nádherně vypadající MMO, které to bohužel nezvládlo díky nedostatečnému vývoji a neřešením řady chyb. Nebo Guild Wars 1 se svou perfektní variabilitou při vytváření si vlastního buildu. Případně s Guild Wars 2 s dynamickým světem, úžasným podmořským světem a výrazně lepším pvp, než má ubohé ESO. Nebo s Lord of the rings online se svým obrovským uvěřitelným herním světem, relativně nově s velmi zajímavým rozvojem postavy a hlavně skvělým příběhem. Koneckonců i WoW je mnohem dále - lepší pvp, podle mě lépe udělaný svět (variabilnější - více modelů, létání, potápění atp.) atd. No a de facto i SWTOR minimálně pokud jde o dabing je rozhodně lepší než ESO.
  • Cituj mi nesmysly z recenze ESO od AngryJoa. On ukazuje názorně, jak moc je ta hra průměrná a v tom má 100 % pravdu.
  • walltar
    Nápodobně ... Imp koně sem zrušil asi na lvl 25, Ten prstýnek mary je k ničemu, protože stejně všichni se kterýma sem začínal jsou v úplně jiných zónách ... protože na rozdíl od nich nehraju každej den 6 hodin. A imperiála sem si vzal teď na Templáře co jsem rozjel, než opraví Nightbladea ... na tom jsem měl kočičku.

    Takže to mohlo být P2W max pro powerlevelery, kteří hru proběhnuli za den a teď naříkají, že není žádný endgame ... a ti nějak nikoho nezajímají.
  • A tak se siri dezinformace a upevnuje hate na hru :D Co se da delat no :D Angry Joe zatracoval Imperialni edici jako takovou uz mesic pred vydanim, ze tam jsou P2W veci, ale abych rekl pravdu - Imperialniho kone uz pouzivam jen na naklad, prstynek Mary jsem jeste ani nepouzil a Imperiala jako rasu hodlam hrat az pozdeji jako alta. Takze P2W veci se moc nekonaji :D
  • popularita Angry Joa spociva v jeho smesnosti.
  • "rikaji to vsichni"?!?
    Tak ti vsichni asi vubec nehraji TESO ... to co jste napsal je naproasty blabol!!!
  • walltar
    Co jsem zaslechl, tak ArcheAge jede spíš na P2W modelu ... Ale možná ho zkusím. Mám pozvánku do jejich EU alphy, tak to jak bude čas checknu.
  • Spíš jsem zvědavý na to, co nabídne ArchAge. Ten má taky vyjít co nevidět, s f2p modelem a potom co už rok běží v Asii - tzn vychytaný s "minimem" bugů a s contentem.
  • To si delas srandu s tim Angry Joe! Jeho ''let's play recenze'' je plna nesmyslu a ocividne averzi ke hre. Mozna ji hral tak 15 minut a nic z ni nepochopil. Nechapu tu jeho ''slavu''' a jen to poukazuje na absurdnost dnesni doby,kdy muze byt ''celebritou'' kazdy. I kdyz nic neumi. Navic ani nechapu jak muze nejake let's play video zachytit atmosferu hry. Nijak.
  • walltar
    Tak to jsou potom idioti, kteří nepoužívají mozek .... jediná věc co má co společného se skillováním, je prstýnek Mary a ten ti přidá 5% (To je teda úžasná rychlost) skill pointů pokud hraješ s někým s kým sis ho vyměnil (pokud zrovna hraješ sám, nemáš nic). Takže kromě lidí, kteří se snaží dostat na lvl co nejrychlej (což už je v téhle fázi hry pasé ... ti už teď spokojeně nadávají, že nemají co dělat) to nikoho neovlivní.

    Možná místo lidí co dělají let's playe a jak vidno kecají kraviny by si to chtělo zjistit informace sám.
  • Je to uplny nesmysl. Jedine co si muzes koupit za Eura,je kun.
  • Nevim kdo to rika, ale pravda to neni ;-)
  • rikaji to všichni, treba angry joe i bohonek co tady delal lets playe
  • walltar
    To si slyšel kde, že bez dodatečné platby leveluješ šíleně pomalu?
  • WildStar je zatim slava velka
  • copak ja bych to i zkusil jen mne odrazuje že krome mesičních poplatku je tam i model mikrotransakci (napr. bez dodatočné platby levelujete priserne pomalu) a že je to vlastne singleplayer hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit